News
Catz 'N Dogz wystąpią na chorwackim festiwalu Defected

Ponad 40 artystów na Defected Croatia 2023. Jest też polski duet

Legendarny house'owy label Defected Records już zbroi się na letni sezon 2023. Wytwórnia ogłosiła pierwszą fazę line-upu Defected Croatia 2023. W składzie polski duet!

Defected Records – gdzie odbywają się imprezy?

House Music All Life Long. Krótkie powiedzenie, które niemalże każdemu fanowi muzyki house powinno kojarzyć się z Defected Records. Słynny brytyjski brand nie jest już tylko światowej klasy wytwórnią. Pod szyldem Defected każdego roku odbywają się najlepsze house’owe imprezy na całym świecie, a jego odłam bookingowo-managementowy ma w swoim rosterze topowe nazwiska reprezentujące scenę house.

Przeczytaj również: Słynne Defected Records zostało sprzedane! Kim jest nowy dyrektor generalny wytwórni?

W listopadzie i grudniu tego roku eventy Defected i Glitterbox odbędą się w Stanach Zjednoczonych, Republice Południowej Afryki, Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Indonezji, Australii i Nowej Zelandii. Obie marki zdominowały Europy latem 2022 roku, organizując potężne wydarzenia na Malcie, Ibizie oraz w Chorwacji.

W przypadku ostatniej destynacji poznaliśmy pierwsze ponad czterdzieści nazwisk, które wystąpią na Defected Croatia 2023!

Vintage Culture na Defected Croatia 2022, posłuchaj seta!

Catz 'N Dogz na Defected Croatia 2023

Chorwacka edycja Defected odbędzie się w miejscowości Tisno w dniach 3-8 sierpnia 2023 roku. Według zapewnień organizatorów podczas 6-dniowego święta house’owych brzmień wystąpi ponad 100 artystów. Pierwszych czterdziestu z nich już poznaliśmy.

W line-upie znalazł się pochodzący z Polski duet Catz 'N Dogz będący najlepiej rozpoznawalnym house’owym brandem z naszego kraju na całym świecie. Październik przyniósł nam release polskiego zespołu w Defected RecordsFeed My Hunger (No Shade) z Myst Milano.

Tak prezentuje się pierwsza faza line-upu Defected Croatia 2023.

Defected Croatia 2023 – line-up
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →