News

Znamy oficjalny line-up Black Sugar 2023! Wśród zaproszonych legenda

Pewnie wielu z Was czekało od kilku tygodni na oficjalnie ogłoszenie line-upu jednej z największych hardstyle’owych imprez na terenie naszego kraju! W końcu nastał dzień ujawnienia gwiazd Black Sugar 2023. Jaką ekipę złożyli dla Was organizatorzy z EQ Music? Przekonajcie się sami!

Black Sugar 2023 z legendą i zagranicznymi gwiazdami

Jeszcze na długo przed ogłoszeniem całego line-upu EQ Music podzieliło się z nami radosną nowiną. Grupę artystów, którzy wystąpią na Black Sugar 2023 otworzył B-Front. Holenderski DJ to przede wszystkim gwiazda takich labeli jak np. Scantraxx Black, Q-Dance czy Dirty Workz. Wspólnie m.in. z Ranem-D, Adaro i Frequencerz, założył wytwórnię Roughstate. 35-latek jest uczestnikiem najpopularniejszych imprez gatunku, czyli oczywiście Defqon.1 czy Decibel Outdoor Festival. Pamiętajcie też, że to dopiero pierwsza postać z zestawienia!

KUP BILET NA BLACK SUGAR 2023

Black Sugar po raz kolejny wraca na eventową mapę Polski z potężnym line-upem. Zeszłoroczna edycja była krótko mówiąc rewolucją, a to, co czeka na nas w październiku to jej kontynuacja. Oprócz reprezentantów rodzimej sceny zobaczymy jeszcze gwiazdy z Hiszpanii, Holandii czy Włoch. Kto został gwiazdą gliwickiego eventu?

Skład artystów Black Sugar 2023 – część polska

EQ Music Team – ojcowie założyciele Black Sugar. Organizatorzy imprez, na którym grali m.in. Radical Redemption, Warface czy Tha Playah. Podobnie jak w tamtym roku, zespół pojawi się podczas głównej części eventu, aby rozgrzać Was przed głównymi postaciami Black Sugar 2023.

Genox – polski DJ i producent, którego talent został zauważony przez włodarzy z samego Q-Dance Music. Jego numery supportowane były przez takie postacie jak D-Sturb, Lil Texas czy Adaro. Swoje umiejętności rozwija w takich wytwórniach jak Savage Squad i Spoontech Records. Po ostatnim wydaniu pt. OMG w sublabelu Q-Dance pres. NEXT ostatecznie idzie na podbój hardstyle’owej sceny!

KUP BILET NA BLACK SUGAR 2023

J Cob – kolejny polski reprezentant sceny hardstyle’owej. Grywał przed takimi DJ-ami jak Driver czy Regain, a teraz staje przed życiową szansą. Kto nie chciałby wystąpić przed europejskimi gwiazdami muzyki hard? Można tylko Jakubowi pozazdrościć!

Regain – bez wątpienia największa polska gwiazda sceny hard. Twórca w takich labelach jak Heart for Hard, Masters of Hardcore, a nawet Dirty Workz. Współpracownik m.in. Roolera, Delete czy Warface’a. Jego track Insane otrzymał oficjalny remiks od D-Sturba, a inne tracki autorstwa Polaka supportowane są przez najgrubsze ryby w branży. Promował naszą scenę na takich festiwalach jak Defqon. 1, Decibel Outdoor Festival czy The Qontinent.

Skład artystów Black Sugar 2023 – część zagraniczna

Broken Minds – hiszpański duet hardcore, który w tamtym roku pojawił się na takich imprezach jak Thunderdome czy Masters of Hardcore Magnum Opus. Producenci zadebiutowali również na Dominator Festival w Holandii obok takich gwiazd jak Angerfist, Miss K8 czy Paul Elstak. Są wieloletnimi członkami labelu Masters of Hardcore, a w czasie swojej kariery współpracowali z m.in. Tha Playah i AniMe.

Malice – włoski przedstawiciel i założyciel wytwórni Aggressive Records, gdzie wydają takie gwiazdy jak Warface. W czasie swojej kariery pojawiał się też na Masters of Hardcore i współpracował m.in. z GPF, projektem Rebelion czy D-Sturbem. Swoje sety grywał na Defqon.1, Dreamfields Festival czy QAPITAL, a to jeszcze nie koniec!

Ophidian – holenderska perełka sceny hardcore. Swoimi wydaniami trafił do wytwórni Thunderdome, a we współpracę z nim wszedł nawet Dr. Peacock. Dobry znajomy N-Vitrala, Nosferatu czy nawet samego Angerfista. Stworzył hymn imprezy Masters of Hardcore Austria 2022, której przewodzili Miss K8 czy Mad Dog! Zdecydowanie pożądana postać na terenie naszego kraju!

Taika – brytyjska DJ-ka gatunku uptempo, jedyna kobieta na Black Sugar 2023 oraz druga połówka Malice’a. Tymi określeniami można opisać postać młodej producentki. Od wielu lat wyrażała zamiłowanie do gatunków hard, lecz to, co najlepsze dopiero przed nią!

KUP BILET NA BLACK SUGAR 2023

Vertile – holenderska gwiazda takich wytwórni jak Dirty Workz, Scantraxx czy Q-Dance. Współpracownik, a przede wszystkim przyjaciel takich DJ-ów jak Headhunterz, Rebelion, Adaro czy Warface’a. W czasie swojej stosunkowo krótkiej kariery zdołal kilkukrotnie zagrać na Defqon.1, Qlimax, QAPITAL czy Rebirth Festival, dla którego stworzył oficjalny hymn. To bez wątpienia jedna z największych postaci Black Sugar 2023.

Zatox – to, co najlepsze, zostawiliśmy oczywiście na sam koniec. 47-letnia legenda gatunków hard, założyciel sublabelu Scantraxx – Italian Hardstyle, uczestnik największych imprez hardstyle’owych na świecie – tak można wymieniać bez końca, a i tak znajdzie się coś bardziej prestiżowego. Pracował z dziesiątkami producentów, a jego największym hitem jest oczywiście Rumble In The Jungle. Czy podczas setu w Gliwicach Włoch przeżyje drugą młodość? Miejmy nadzieję, że tak, bo na ogłoszenie takiego pokroju czekał praktycznie każdy!

Bilety na Black Sugar 2023

Na temat line-upu wiecie już wszystko, ale czy wiadomo Wam o tym gdzie możecie zakupić bilety na Black Sugar 2023. Wszystkie wejściówki znajdują się na stronie Biletomat.pl pod tym linkiem. Aktualnie w sprzedaży jest trzecia pula biletów normalnych oraz pierwsza w wersji VIP. Ich cena wynosi od 239 do 600. Podrasowany karnet posiada w sobie takie udogodnienia jak open bar, dania ciepłe, przekąski, osobną toaletę, dodatkowy widok na scenę i wiele innych! Nie możecie przegapić hardcore’owego wydarzenia w Gliwicach! Black Sugar z roku na rok róśnie w siłę i strach pomyśleć jakiego potwora stworzymy za kilka lat!

Sprawdźcie oficjalny trailer imprezy na YouTube!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →