News

neeVald, polska legenda sceny klubowej, w stolicy

Większości z was na pewno nie trzeba przedstawiać postaci neeValda. Ten polski DJ już za dwa dni pojawi się w Warszawie. Gdzie i kiedy zagra jedna z legend polskiej sceny klubowej?

neeVald ponownie w stolicy

neeVald praktycznie od początku XXI wieku pracował na scenie klubowej. Jego największym hitem w karierze okazał się numer Everything’s Alright z Jacobem A, który zremiskował duet Going Depper. Utwór ukazał się nawet w jednym z pierwszych epizodów radioshow Olivera Heldensa.

Pochodzący z Konina DJ jest kojarzony przez polskich fanów także z innego względu. To właśnie on stał się jedną z najważniejszych osób odpowiedzialnych za rozwój kołobrzeskiego Sunrise Festival.

KUP BILET NA WYSTĘP NEEVALDA W HULAKULI!

Inne zasługi? neeVald w poprzednich latach został zaproszony jako support w ramach pierwszego koncertu zespołu MEDUZA w Polsce. Mattia Vitale, czyli DJ projektu, pochwalił później naszego rodaka za praktycznie idealny występ wspomagający. Włoch docenił wybór piosenek neeValda oraz to, że odpowiednio rozgrzał publiczność. Koniński muzyk od kilku jest także członkiem THE3, czyli tzw. Polish House Mafii.

Trochę powspominaliśmy, więc teraz warto byłoby powiedzieć o występie neeValda w Hulakuli. Odbędzie się on w tę sobotę, czyli 25 marca o godzinie 21 przy ul. Jagiellońskiej 82 B w Rozrywkowym Centrum Miasta Hulakula. To nie pierwszy raz, kiedy tak znany DJ odwiedzi ten lokal. Wcześniej grali tam m.in. Gromee, Skytech czy Weikum.

KUP BILET NA WYSTĘP NEEVALDA W HULAKULI!

Już teraz możecie zaopatrzyć się w bilety na to wydarzenie. Wystarczy, że wejdziecie na stronę Biletomat.pl klikając w ten link. Koszt wejściówki to obecnie zaledwie 25 złotych, a w dniu imprezy będą one trochę droższe. Na koniec warto wspomnieć, że supportem neeValda będzie rezydentka Hulakuli – DJ PsychoPatka!

Tak wyglądał koncert neeValda i spółki podczas Sunrise Festival 2022!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →