News

David Guetta i La Bouche? Francuz nadal podbija rynek reworkami hitów

Kto by pomyślał, że David Guetta po sukcesie I’m Good (Blue) będzie dalej brnął w tworzenie nowych wersji znanych hitów? Szczerze? Pewnie większość z nas. Jednak Francuz nie pracuje sam. Jego najnowsze wydanie zostało stworzone z pomocą młodego producenta - Hypatona, którego poprzednim mentorem był sam Giuseppe Ottaviani. Jak spisuje się EDM-owa odsłona Be My Lover od La Bouche w 2023 roku? Sprawdźcie sami!

David Guetta ma nowego podopiecznego?

Sukces I’m Good (Blue) opisywano w najpopularniejszych czasopismach muzycznych na świecie. Jest to bez wątpienia jeden z największych EDM-owych hitów ostatnich lat i w tym temacie David Guetta nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. Całkiem niedawno miał premierę bardzo podobny projekt o nazwie Baby Don’t Hurt Me, w którym Francuz użył oczywiście sampla z piosenki Haddaway pt. What Is Love.

Jak się okazało, to stety lub niestety nie koniec podboju lat 90. przez Davida Guettę. Swój najnowszy numer zaprezentował z wcześniej wspomnianym Hypatonem, który o dziwo jeszcze jakiś czas temu wydawał trance w Black Hole Recordings. Od kilku miesięcy młody producent zajmuje się jednak komponowaniem czegoś na wzór future rave’u. Czy wydanie Be My Lover z francuską legendą otworzyło przyszłej gwieździe przeróżne ścieżki rozwoju?

Przeczytaj również: Armin van Buuren i Vini Vici znowu razem! Słuchamy „When We Come Alive”

Może brzmieć to naprawdę abstrakcyjnie, ale Hypaton w około rok z bycia pupilkiem Giuseppe Ottaviani’ego stał się podopiecznym Davida Guetty. Skąd tak radykalna zmiana? Francuz został oczarowany przez producenckie zdolności młodego DJ-a, który aktualnie upodobał sobie future rave. Czy więc spotkamy go w labelu MORTENA, należącym do 55-latka? To bardzo możliwe, a potwierdzać to może fakt, iż francuski muzyk odkrył młodzieńca za pośrednictwem demówek przesyłanych na maila.

Jak jednak prezentuje się Be My Lover (2023 Mix)? Pierwotna wersja tego utworu powstawała kilka miesięcy, a jego twórca okazał się być sam Hypaton. Dopiero kilka tygodni temu do projektu dołączył David Guetta dodając od siebie kosmetyczne zmiany.

Warto dodać, że wersja młodego producenta stała się jednym z najbardziej pożądanych ID w ciagu ostatnich miesięcy.

Nieoficjalny materiał z utworem przesłuchało ponad pół miliona osób. Trudno się dziwić – to po prostu przyszły hicior. Remiks nadal ma w sobie ducha pierwotnego przeboju La Bouche z 1995 roku. Drop jest bardzo energiczny, a powracające brzmienie lat 90., szczególnie w EDM-ie jeszcze bardziej rozgrzewa fanów. Czy mamy do czynienia z pierwszym stricte festiwalowym hitem w 2023? Myślę, że jak najbardziej, ale do osobistej oceny zostawiam Wam ten track tutaj!

Posłuchaj Be My Lover od Davida Guetty i Hypatona!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →