News

Psy-trance’owy festival na terenie Polski już niedługo! Czym będzie PsyFly?

Czy kiedykolwiek brakowało Wam w Polsce festiwali, gdzie gatunkiem przewodnim był psy-trance? Teraz nie musicie więcej prosić, bo już niedługo odbędzie się PsyFly Festival OpenAir Poland. Co wiemy na temat tego wydarzenia? Gdzie i kiedy dokładnie się odbędzie, a tym bardziej kto na nim wystąpi? Przekonajcie się sami!

PsyFly – nowa gratka dla polskich fanów psy-trance’u

Wygląda na to, że w temacie festiwali muzyki psy-trance Polska też miała kilka słów do powiedzenia. Doskonale wiadomo, że wiodącymi imprezami w tej gałęzi muzyki elektronicznej są np. BOOM w Portugalii czy OZORA u naszych węgierskich braci, lecz my również posiadamy spore tradycje w tej dziedzinie. Również nasi zachodni sąsiedzi z Niemiec również stworzyli niczego sobie event pt. Indian Spirit. Tam w tym roku wystąpią m.in. Ace Ventura, Astrix, Neelix czy zespoły Infected Mushroom oraz Vini Vici! Co do zaoferowania będzie mieć PsyFly?

KUP BILET NA PSYFLY FESTIVAL 2023!

Na mapie Europy pojawił się PsyFly Festival Outdoor Poland, który oficjalnie odbywać się będzie w dniach od 16 do 19 czerwca na Dolnym Śląsku, a dokładniej na terenie miasta Sobótka. Główna akcja eventu rozegra się w Przełęczy Tąpadła nieopodal Góry Ślęży. Już teraz na stronie Biletomat.pl pod tym linkiem do kupienia dostępne są wejściówki. Ich cena wynosi aktualnie od 200 do 280 złotych, lecz radzę się spieszyć. Pierwsze pule karnetów zostały już wyprzedane!

Chcecie znać więcej szczegółów? PsyFly Festival proponuje cztery dni razem z przeróżnymi odmianami muzyki psychedelic trance. Mówimy tutaj o np. darkpsy, hi-tech czy goa. Przez ten czas słuchać będziemy dziesiątek artystów nie tylko z Polski, którzy pojawią się na dwóch scenach: Mefisto oraz Jaga. Festiwal chce czerpać wszystko, co najlepsze z wiodących na nim gatunków – PsyFly zbudowany został na filarach esencji muzyki psy-trance’owej (i jej pochodnych) i kultury wokół niej, oraz na chęci stworzenia wyjątkowego przedsięwzięcia, które będzie źródłem radości dla wszystkich jego uczestników i uczestniczek. Teraz pozostaje pytanie, kto zasilił line-up nowej imprezy na południu kraju?

KUP BILET NA PSYFLY FESTIVAL 2023!

Headlinerem PsyFly Festival Outdoor Poland 2023 został Fobi, czyli macedoński przedstawiciel gatunków psy. Jest on założycielem Green Wizards Records, gdzie wydał swoje największe hity pt. Water Flow, Overcome Your Fears czy Tune To One Frequency. Oprócz niego wartymi uwagi osobistościami będą tam nasi rodacy – DJ-ka Aetha oraz CJ Art, który swoje produkcje wydawał nawet w belgijskim Bonzai. Organizatorem całego wydarzenia jest zespół Beboki Team i miejmy nadzieję, że za rok również będziemy mogli pisać o polskim psy-trance’owym evencie na taką skalę!

Dołącz do wydarzenia PsyFly Festival Outdoor na Facebooku!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →