News

Znany niemiecki duet twocolors odwiedzi Warszawę! Kiedy zagrają?

Najbliższa sobota będzie dla warszawskich fanów slap house’u, żeby posłuchać swojego ulubionego gatunku na żywo. Już w ten weekend jeden z warszawskich lokalów odwiedzi niemiecki duet twocolors. Niemieccy producenci na przestrzeni ostatnich lat podbili międzynarodowe listy przebojów, a za dwa dni wylądują w stolicy kraju! Co wiemy na temat występu? Sprawdźcie sami!

twocolors gośćmi warszawskiego klubu

Duet twocolors rozpoczął swoją przygodę ze sceną elektroniczną w 2015 roku. Właśnie wtedy wydali jeden ze swoich pierwszych utworów, który okazał się być niemałym hitem. Follow You aktualnie przesłuchano zostało na platformie Spotify ponad 17 milionów razy. Nie jest to oczywiście jedyny takich rozmiarów przebój od naszych sąsiadów z zachodu. Znacie znacznie więcej ich numerów niż się spodziewacie!

KUP BILET NA KONCERT TWOCOLORS W WARSZAWIE!

twocolors to przede wszystkim projekt skupiający się brzmieniach mainstreamowych, które są blisko spokrewnione ze stylem slap house. Jednym z ostatnich projektów Niemców jest Heavy Metal Love, który na Spotify zdobył już ponad 40 milionów odtworzeń. Wspomnę tylko, że od jego premiery nie minął nawet rok, a w tym czasie podbił listy przebojów w kilkunastu europejskich krajach. Warto jednak dodać, że ich najpopularniejszy przebój czyli Lovefool zdobył prawie 320 milionów wyświetleń. Dlaczego nie wspomniałem o nim na samym początku? Duet twocolors zapewnił, że to dopiero początek ich wydawniczej historii.

Niemieccy producenci pojawią się w Warszawie już w tą sobotę! Ich koncert odbędzie się w Rozrywkowym Centrum Miasta – Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B. Impreza rozpocznie się o godzinie 21, a ich występ supportować będą PsychoPatka oraz Exation. Co w takim razie z biletami? Są one dostępne na stronie Biletomat.pl pod tym linkiem. Cena wejściówki wynosi aktualnie 25 złotych, więc jest to praktycznie nic w porównaniu do tego co otrzymamy w zamian.

KUP BILET NA KONCERT TWOCOLORS W WARSZAWIE!

Ich najnowsze wydanie pt. Gravity z islandzką wokalistką Asdis w około dwa miesiące po wydaniu zdobyło na Spotify 3 i pół miliona wyświetleń. Czy ten i pozostałe duże produkcje od twocolors usłyszymy w Hulakuli? Jeśli Niemcy pokuszą się zagranie nawet tych najstarszych to poczujemy się, jakbyśmy byli na koncercie Robin Schulza czy Alle Farben. Zachodni reprezentanci slap house’u jednak zdecydowanie wiedzą co robią i dostarczą nam masę pozytywnych emocji!

Występ twocolors w Warszawie już za dwa dni!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →