News

Gwiazda psy-trance’u otwiera line-up Heartbeat Festival 2023

Wygląda na to, że kolejny polski festiwal EDM-owy zaczął ujawniać plany na edycję 2023. Heartbeat Festival znany jest głównie ze swojej charytatywnej natury, jednak nie można odmówić mu prezentowania naprawdę potężnych line-upów. Jak będzie to wyglądać teraz? Kto jako pierwszy dołączył do zestawienia artystów czerwcowego eventu? Sprawdźmy!

Psy-trance’owa legenda gwiazdą Heartbeat Festival

Myślę, że znacznej większości z Was nie trzeba przedstawiać postaci Astrixa. Avi Shmailov to izraelski DJ tworzący muzykę w gatunku psy-trance. Obok takich aliasów jak Vini Vici czy Infected Mushroom jest on jednym z najpopularniejszych przedstawicieli tego nurtu. W swojej karierze wydał pięć albumów studyjnych, a jego największym hitem jest utwór Deep Jungle Walk, który na YouTube uzbierał około 95 milionów wyświetleń!

Astrix jest jedną z tych postaci, bez których większe psy-trance’owe festiwale nie wyglądają tak samo. Pod koniec 2022 roku na kanale DJ’a pojawił się jego set z Boom Festival w Portugalii. Po około trzech miesiącach od udostępnienia materiał zdobył ponad milion wyświetleń. To tylko pokazuje jak znaną personą w sferach psy-trance’owych jest 41-letni Izraelczyk. Można bez wątpienia powiedzieć, że jest on ikoną gatunku, a potwierdzają to jego występy na takich imprezach jak Tomorrowland, EDC czy Airbeat One!

Przeczytaj również: Stolico, przygotuj się! Legenda polskiej sceny klubowej wystąpi już w ten weekend

Astrix został pierwszą gwiazdą Hearbeat Festival 2023. Event ten odbędzie się na terenie miasta Trzcianka przy Jeziorze Logo na ul. Gorzowskiej. Impreza trwać będzie dwa dni od 23 do 24 czerwca i zostaną na nią zaproszone gwiazdy, których jeszcze na tym wydarzeniu nie widzieliśmy! Oczywiście nie zabraknie stałych bywalców w postaci polskiej reprezentacji DJ-ów. Sądzę jednak, że line-up otwarto w znakomity sposób, a odwiedzający mogą się cieszyć naprawdę solidnym headlinerem!

Warto wspomnieć, że na poprzednich edycjach Heartbeat Festival również występowali artyści światowej klasy. Rok temu w Trzciance pojawili się m.in. Will Sparks, Ben Nicky czy MORTEN. Zaglądając dalej wstecz nie możemy zapomnieć o edycji z 2021, gdzie imprezie przewodziły naprawdę elitarne aliasy w postaci Headhunterza, sióstr NERVO, Mike’a Williamsa czy Blastoyza. Jak line-up prezentować się będzie teraz? Przekonamy się już niebawem!

Astrix pierwszą gwiazdą Heartbeat Festival 2023!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →