News

House’owe sety prosto z Miami! ACRAZE i Mau P zapraszają

Za chwilę rozpocznie się kolejna edycja festiwalu Ultra Miami 2023. Niektórzy zaczęli imprezować znacznie wcześniej, a najlepszym tego przykładem jest event DJ Mag's Miami Pool Party 2023. Podczas niego swoje sety zagrali house'owi artyści oraz jedna bardzo specjalna postać. Kogo występy możemy obejrzeć na YouTube już teraz? Sprawdźmy to!

Mau P i house’owa ekipa przed Ultra Miami

Juz jutro rozpoczyna się kolejna odsłona legendarnego eventu Ultra Miami. Już od kilku tygodni jesteśmy w festiwalowych nastrojach, a wczoraj otrzymaliśmy naprawdę ciekawy przedsmak. Kilkanaście godzin minęło od kilku livestreamów, które przygotowali dla nas przedstawiciele DJ Maga. Wygląda na to, że włodarze brytyjskiego czasopisma zorganizowali house’owe Pool Party na terenie największego miasta Florydy.

W DJ Mag’s Miami Pool Party 2023 uczestniczyli jedni z najlepiej rozwijających się DJ-ów ostatnich miesięcy. Nie zabrakło jednak odpowiednich zaskoczeń. W line-upie tegoż wydarzenia znaleźli się m.in. ACRAZE, Dom Dolla, Mau P czy gość specjalny w postaci Purple Disco Machine. Była to house’owa imprezka pełną gębą, a organizatorzy zafundowali każdemu z nas niesamowite przeżycia na żywo!

Przeczytaj również: Oficjalny livestream i timetable Ultra Miami 2023 już dostępne

Już teraz na oficjalnym kanale YouTube DJ Maga znalazło się sześć setów ze wspomnianego Pool Party. Nie są to na ten moment sety Doma czy Purple Disco Machine, jednak wiemy, że otrzymamy jeszcze dwa kolejne. W tej chwili powinniśmy zadowolić się udostępnionymi występami ACRAZE’a, Mau’a P czy LP Giobbi. Koncerty pierwszych dwóch zostały naszpikowane ID, więc naprawdę jest czego słuchać!

Mau P to bez wątpienia jeden z tych house’owych aliasów, który warto obserwować przez następne kilka miesięcy. Holender wcześniej znany było jako Maurice West, jednak jak sam przyznał, ta zmiana była najlepsza w całym jego życiu. Na Pool Party zagrał on około dwadzieścia utworów, a połowa z nich to utwory ID. Zaskoczeniem mogą być jego remiksy dla projektu Tame Impala, Calvina Harrisa czy Lil Uzi Verta! To wszystko po prostu wypada sprawdzić, a w secie ACRAZE’a jest drugie tyle niewydanych tracków!

ACRAZE @DJ Mag’s Miami Pool Party 2023

Mau P @DJ Mag’s Miami Pool Party 2023
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →