News
Czy ktoś powiedział techno? MAYDAY w tym roku ponownie zawita do Spodka

Czy ktoś powiedział techno? MAYDAY w tym roku ponownie zawita do Spodka

Fani techno - odbiór! MAYDAY ponownie w tym roku zawita do katowickiego Spodka. Kiedy odbędzie się kultowa impreza?

MAYDAY Polska 2023 – niezbędnik imprezowicza

Nie jest łatwo budować status eventu tworząc jego program w oparciu o jeden dominujący gatunek i pochodne – wyciągać z tego brzmienia esencję i to wszystko, co zarazem jest w stanie utrzymać ciekawość publiczności od początku do końca. Mainstreamowe festiwale mają to do siebie, że mieszają ze sobą wiele gatunków muzycznych. Dzięki temu w ciągu kilku dni na scenie możemy usłyszeć całe mnóstwo artystów.

Dodatkowo wiele nurtów muzycznych przyciąga do siebie szerszą grupę amatorów różnych elektronicznych brzmień, co bezpośrednio przekłada się na sprzedaż biletów. Są jednak wydarzenia, które pomimo takiej przeszkody potrafiły wyrobić sobie odpowiednią renomę.

Jedną z takich imprez jest MAYDAY. Wydarzenie rozpoczynające swoją historię w 1991 w Berlinie zdążyło się poznać jako jedna z najbardziej klasowych imprez w rytmie techno. Nie inaczej jest w naszym kraju. MAYDAY Poland bowiem jest jedną z największych elektronicznych imprez odbywających się pod dachem.

MAYDAY Poland „MOMENTUM”- BILETY

Oczywiście jest to również zasługa tego, że fanów techno w Polsce nie brakuje. Wielu z nich może zatem ucieszyć fakt, że w tym roku event ponownie u nas się odbędzie. Impreza klasycznie zawita do katowickiego Spodka, świętując 24-lecie polskiej edycji.

Line-up na ten moment nie jest jeszcze znany. Warto jednak przypomnieć, że w zeszłym roku na MAYDAY zagrali chociażby DJ Rusha, Dominik Eulberg, Nastia, Pan-Pot, DJ Dag, Monika Kruse czy Dr. Motte. Należy zatem spodziewać się, że w tegorocznej edycji głośnych nazwisk również nie zabraknie.

Sama impreza zaplanowana została na 10 listopada, a całość rozpocznie się o godzinie 17:00. Bilety z pierwszej puli dostaniecie już od 279 złotych. A Wy, kogo chcielibyście usłyszeć na tegorocznym MAYDAY? Koniecznie dajcie nam znać na naszym Facebooku, gdzie codziennie czekają na was najlepsze newsy ze świata muzyki elektronicznej.

MAYDAY Poland „ALWAYS TOGETHER” | Friends of MAYDAY
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →