News
Moksi meldują się w wytwórni Martina Garrixa. Posłuchaj nowego numeru

Moksi meldują się w wytwórni Martina Garrixa. Posłuchaj nowego numeru

Moksi wydają singiel w wytwórni Martina Garrixa. Jak brzmi pierwszy utwór zespołu w tym roku? Przekonajmy się!

Moksi z premierą u Garrixa

W zawodzie producenta muzycznego nie można być perfekcjonistą. Brzmi to dość poważnie, ale już tłumaczę o co chodzi. Wielką piętą achillesową zarówno wśród młodych, jak i tych bardziej doświadczonych producentów jest przesadna dbałość o szczegóły.

Twórcy potrafią spędzać dziesiątki godzin zmieniając w utworze szczegóły, na które i tak żaden słuchacz nie zwróci uwagi. Dlatego też często powtarza się w tym zawodzie, żeby szczególnie na początku swojej kariery iść bardziej na ilość niż na jakość w przypadku tworzenia utworów.

Oczywiście ważne jest znalezienie w tym wszystkim złotego środka. Mimo wszystko nawet doświadczonym producentom zdarza się spędzić zaskakująco dużo czasu nad tworzeniem nowych utworów.

Przeczytaj też: Premier tych numerów nie możemy doczekać się najbardziej w 2023 roku

Świetnie pokazuje to najnowsza premiera duetu Moksi. Producenci sami przyznają, że stworzenie finalnego utworu Runnin z wokalem wokalistki Aniela zajęło im aż trzy lata:

Wracamy z nową piosenką. Ten utwór był w trakcie tworzenia od 2020 roku. Zrobiliśmy niezliczoną ilość wersji, ale czuliśmy, że nie są wystarczająco dobre. Wokal Anieli krzyczał o dużą produkcję, jednocześnie starając się go uformować w brzmieniu Moksi. Myślę, że w końcu udało nam się to zrobić.
Nie możemy się doczekać, żeby zagrać to podczas naszych koncertów!

Czy zatem produkcja faktycznie jest tak mocno dopieszczona? Raczej tak, utwór Runnin prezentuje dość mainstreamowe, acz przyjemne futurystyczne brzmienie. Nie jest to może bardzo odkrywcza produkcja, ale całość zdecydowanie spełnia standardy STMPD RCRDS.

Należy też docenić wokal Anieli, którego linia melodyczna faktycznie ma hitowe momenty. Całość znajdziecie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Moksi – Runnin (feat. ANIELA)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →