News

MIQRO stworzył numer ze znanym wokalistą! Słuchamy „Keep Your Head Up”

MIQRO to ta postać na polskiej scenie muzyki klubowej, którą powinień kojarzyć każdy. Nie dość, że jest to jeden z najbardziej utalentowanych DJ-ów z Polski, to jeszcze jest to osoba blisko związane z festiwalem Sunrise! Teraz chcielibyśmy porozmawiać o jego najnowszym wydaniu pt. Keep Your Head Up, do którego zaprosił naprawdę znanego wokalistę! Kogo takiego? Przekonajcie się sami!

MIQRO w obecności współpracownika Axwella

Na początku trzeba przyznać, że nasz DJ ze Szczecina w ostatnim czasie po prostu zaskakuje! W listopadzie zeszłego roku zaprezentował on nam bardzo przyjemny bootleg do hitu Jamesa Hype’a czyli oczywiście Ferrari. Jeszcze wcześniej razem z ROKO pojawił się w Housession Records w ramach bardzo klimatycznego wydania pt. Mexico. Teraz jednak chcemy skupić się na jego najnowszym wydaniu o nazwie Keep Your Head Up!

Z kim tak naprawdę MIQRO stworzył swój najnowszy utwór? Już Wam tłumaczę! W najnowszym projekcie szczecińskiego DJ-a pojawił się znany fanom muzyki elektronicznej, amerykański piosenkarz Charles Salter szerzej znany jako Max’C! Tak dokładnie ten, który pojawiał się w numerach Axwella, duetu Nari & Milani czy Mike’a Candysa! Wygląda na to, że do tego grona dołączył nasz rodak, a jest to naprawdę zaszczytne wyróżnienie!

Przeczytaj również: Nagrody Future House Music rozdane! Kto wygrał?

Nie każdy może stworzyć numer z wokalistą, który zapisał się w historii Swedish House Mafii! Jak widać, w świecie muzyki elektronicznej wszystko jest możliwe, bo kiedy ojciec chrzestny Sunrise’owego Afterparty spotyka się z taką gwiazdą to na pewno musi wyjść z tego coś dobrego! Najnowszego wydanie MIQRO to track Keep Your Head Up, który zaprezentowany został w australijskiej wytwórni MOTIVE RECORDS!

Keep Your Head Up z Maxem C to przede wszystkim track, który posiada niepowtarzalny klimat! Tak powinien brzmieć groove house i jestem święcie przekonany, że gdyby Oliver Heldens usłyszał ten utwór to prawdopodobnie MIQRO byłby jeszcze wyżej! Wcale tutaj nie przesadzam, bo najnowszy utwór szczecińskiego DJ-a ma swoje niepowtarzalny vibe! Zdecydowanie zasługuje on na większe zasięgi i na odpowiednie supporty, a kto wie? Może jakaś gwiazda zainteresuje się twórczością naszego rodaka?

Posłuchaj najnowszego wydania MIQRO czyli Keep Your Head Up!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →