News
Martin Garrix

Martin Garrix zagrał osiem nowych ID podczas seta dla DJ MAG Top 100 DJs 2022

Emocje powoli opadają po wygranej Martina Garrixa w kolejnej edycji rankingu DJ MAG Top 100 DJs, gdzie po raz czwarty sięgnął po tytuł najlepszego DJ-a. Z tej właśnie okazji Holender postanowił nagrać dla swoich fanów specjalny set z Empire State Building w Nowym Jorku. Godzinny set dla DJ Magazine zawiera sporo nowości od jego kolegów z branży! Przekonajmy się, kto uszykował dla nas nowe tracki i kto pojawi się w STMPD!

Martin Garrix i nowości jego przyjaciół

Każdy doskonale wie, że Martin jest założycielem wytwórni STMPD RCRDS. Na przestrzeni lat pojawiali się tam utalentowani i kreatywni artyści. Nie można oczywiście zapomnieć o naszych rodakach – Blindersie, Guyu Arthurze czy Sikdopie. Wraz z wydaniem debiutanckiego albumu Garritsena o nazwie Sentio w sieci pojawiła się masa kooperacji. Przy tworzeniu tego projektu uczestniczyło naprawdę wielu producentów. Co przygotował dla nas 26-latek w związku z jego wygraną w DJ MAG-u?

Wczoraj na oficjalny kanał brytyjskiego magazynu DJ Magazine wstawiono set Martina Garrixa. Nagrany on został na szczycie Empire State Building w Nowym Jorku! Godzinny koncert zawierał w sobie ponad trzydzieści utworów. Zaimplementowane zostały jego największe hity, kawałki z albumu Sentio, a także niewydane numery artystów wydających w STMPD RCRDS!

Przeczytaj również: Plebiscyt DJ MAG Top 100 DJs 2022 zakończony! Znamy zwycięzcę

W secie pojawiło się w sumie osiem utworów, które nigdy wcześniej nie były grane. Oficjalni twórcy każdej z występujących tam piosenek nie zostali ujawnieni. Po brzmieniu każdej z nich można jednak łatwo wywnioskować, kto zajął się swoją produkcją. Mówi się, że kompozycje stworzyli odpowiednio: Cheyenne Giles, duet Matisse & Sadko, projekt Firebeatz, Dirty Palm w kooperacji z Bad Reputation, LOOPERS, ZOOTAH, NUZB oraz zespół Third Party.

Na ten moment nie wiemy, ile jest w tym prawdy, lecz można się domyśleć, że większość z tych ID pojawi się na STMPD RCRDS. Kto wie? Może w któryś z tych kawałków zamieszany jest Blinders? Chcielibyśmy wykorzystać moment, by pogratulować Martinowi Garrixowi wygranej w kolejnym zestawieniu DJ MAG Top 100 DJs! Gratulujemy, życzymy dalszych sukcesów i jeszcze większej liczby statuetek!

Tak prezentuje się najnowszy set Garrixa prosto z Empire State Building!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →