News
Martin Garrix zagra na ADE 2023 - oto daty występów

Martin Garrix zagra na ADE 2023 – oto daty występów

Aktualnie numer jeden wśród światowych DJ-ów potwierdził swoją obecność na ADE 2023. Kiedy spodziewać się jego występów?

Martin Garrix potwierdza obecność na ADE 2023

No i zaczynają się ogłoszenia związane z ADE 2023. Amsterdam Dance Event jest bowiem jednym z najrozleglejszych wydarzeń związanych z muzyką elektroniczną. Rokrocznie podczas eventu odbywają się koncerty, sety DJ-skie oraz panele biznesowe.

W takim elektronicznym centrum nie może oczywiście zabraknąć czołowych przedstawicieli muzyki elektronicznej. Dlatego też niemal co roku na eventach można spotkać całą światową DJ-ską topkę.

Czy w tym roku będzie inaczej? Wszystko wskazuje na to, że nie. Już teraz bowiem swoją obecność na evencie potwierdził Martin Garrix. Twórca zagra w tym roku nie jeden, a dwa koncerty. Ta informacja może ucieszyć fanów twórcy z całego świata.

Przeczytaj też: Największy EDM-owy festiwal na świecie wędruje na szerokie wody! Znamy pierwsze szczegóły EDSea

Koncerty Garrixa na ADE bowiem zawsze wiążą się z świetnymi pokazami laserów, a sam Martin bardzo chętnie zaprasza na scenę światowe gwiazdy. Jeżeli ktoś chciałby w tym roku zobaczyć całość na żywo, to ma dość trudne zadanie.

Przedsprzedaż biletów na występ twórcy bowiem dostępna jest na razie tylko dla osób wcześniej zarejestrowanych. Sam Matin Garrix na ADE zagra dopiero 20 oraz 21 października. Niewątpliwie jednak bilety na występ artysty znikną znacznie szybciej.

No dobra, to z listy ADE Martina mamy odhaczonego. Kto będzie kolejny? David Guetta, Tiesto, może Hardwell? Pozostaje tylko wypatrywać informacji. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Tutaj kupisz swój bilet na koncert lub festiwal!

Biletomat.pl
PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →