News

Mamry Festival 2022 – pierwsze informacje i start sprzedaży biletów

Największy elektroniczny festiwal na Mazurach rozpoczyna promocję przyszłorocznej edycji. Mamry Festival z nowym motywem przewodnim, stroną internetową i ważnymi informacjami na temat biletów i line-up’u. Czytaj dalej!


Mamry Festival – co wiemy?

Nadchodząca edycja Mamry Festival zapowiada się być przełomową. Organizatorzy wydarzenia z Mateuszem Polkowskim na czele przygotowali dla nas garść ważnych informacji dotyczących Mamry Festival 2022.
Jak czytamy na oficjalnej stronie festiwalu, najbliższa edycja odbędzie się w klimacie Arcade, czyli gier retro. Najprawdopodobniej na plaży miejskiej Mamry będą czekać na nas dwie sceny, na których wystąpią polscy oraz zagraniczni DJ-e reprezentujący EDM, ale nie zabraknie również innych popularnych gatunków muzyki, takich jak hip-hop!
Na scenie zagoszczą najwięksi polscy DJ’e oraz muzycy grający muzykę elektroniczną na żywo.

Na małej scenie znajdującej się pod namiotem w Strefie Retro zagrają młodzi artyści, przed którymi kariera stoi otworem. Będziecie mieli możliwość zagrania w stare gry, skosztować ulicznego jedzenia z Food Trucków oraz wziąć udział w licznych atrakcjach. – czytamy.
Wczoraj, 15 listopada, ruszyła zupełnie nowa strona Mamry Festivalwww.mamrymusic.pl. Przypomnijmy, że wcześniej festiwal nosił nazwę Beach Party Węgorzewo.

Posłuchaj seta MATT5KI’ego z Mamry Festival 2019

Mamry Festival 2022 – bilety

Ceny biletów na Mamry Festival 2022 zaskakują! Bilet jednodniowy to wydatek rzędu jedynie 49 zł, a karnet dwudniowy kosztuje w pierwszej puli 30 zł więcej. Takie ceny utrzymają się do 1 marca 2022 roku.
Z czasem i zwiększającym się zainteresowaniem ceny wejściówek będą wzrastać, aby w końcowej fazie osiągnąć nawet 80 zł/dzień. W przeddzień festiwalu karnety dwudniowe kupicie za 99 zł i będzie to ostatnia okazja na zapewnienie sobie wstępu na jego teren.

Kiedy poznamy pierwszych artystów Mamry Festival 2022?

Pierwsze nazwiska zostaną ogłoszone już w środę, 17 listopada. Kolejnych artystów będziemy poznawać co środę, a ogłoszenia zostaną zakończone do połowy grudnia. 

Przeczytaj również: Skytech w klimatach tech? Posłuchaj Wild Love z DJ Angelo i Aleesią

Mamy jednak dla was małą niespodziankę – w sklepie z biletami znajdziecie informacje o pierwszych trzech artystach. Koniecznie spieszcie się z decyzjami, ponieważ mamy przeczucie, że wejściówki zaczną schodzić w ekspresowym tempie! 

Obejrzyj aftermovie z Beach Party Węgorzewo 2019

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →