Tomorrowland Winter 2022, czyli druga edycja zimowej odsłony flagowego europejskiego festiwalu została wyprzedana. Ile biletów trafiło do sprzedaży? Czytaj dalej. 0 UserComments

Wszystkie bilety na Tomorrowland Winter 2022 wyprzedane

Artykuł dodano: 6 listopada 2021, godz. 09:26
Odsłony: 1196x
Tomorrowland Winter 2022, czyli druga edycja zimowej odsłony flagowego europejskiego festiwalu została wyprzedana. Ile biletów trafiło do sprzedaży? Czytaj dalej.


Tomorrowland Winter 2022 wyprzedany

Tomorrowland Winter był jednym z festiwali, które w efekcie pandemii zostały odwołane na pare dni przed rozpoczęciem imprezy. Na domiar złego przez konieczność wstrzymania swojej edycji również rok później, wydarzenie w przyszłym roku odbędzie się dopiero po raz drugi w historii.

Postój, który był niezależny od organizatorów najwidoczniej wyszedł w jakimś stopniu na plus, czego efekty będziemy mogli zobaczyć już niedługo. Biorąc pod uwagę wszystkie poniższe aspekty imprezy ciężko dziwić się, ze wszystkie bilety w nakładzie 18 000 sztuk zostały wyprzedane.

Aftermovie z pierwszej edycji Tomorrowland Winter

Tomorrowland Winter - festiwal w górach

Po dłuższej przerwie festiwal został ogłoszony na 19-26 marca 2022 w Alpe d’Huez, miejscowości we francuskich Alpach. Ciężko zaprzeczyć, że to miejsce ma w sobie wiele uroku. Oprócz muzyki, każdy z nas będzie mógł doświadczyć różnych atrakcji, takich jak jazda na nartach czy po prostu oddanie się widokom niesamowitych gór.

Wnioskując po pierwszej edycji Tomorrowland Winter, możemy być pewni, że scena zostanie udekorowana w wyjątkowy sposób i jej efekt finalny będzie zapierał dech w piersiach wszystkim obecnym. Jak podają sami wykonawcy ma ona być ogrzewana, zadaszona i jak najlepiej przystosowana oraz miła dla oka.


Ludzie z wszystkich zakątków świata spotykają się w jednym miejscu, aby razem przeżyć niezapomniane chwile, w gronie miłośników tej samej muzyki, bądź swoich bliskich, a może nawet nowo poznanych osób. Jak widać festiwalowe atrakcje porywają nie tylko uczestników koncertów, ale również i część line up’u!

Yves V już na terenie Tomorrowland Winter


Tomorrowland Winter 2022. Pierwsze nazwiska

Na scenie Tomorrowland Winter 2022 usłyszymy braci Dimitri Vegas & Like Mike, Steve'a Aoki'ego oraz Afrojack’a, który w 2018 roku odwiedził Wrocław na Music Power Explosion, a w 2019 roku Podczele przy okazji Sunrise Festival.

Wiemy, że na tą chwilę we francuskiej miejscowości zagoszczą na pewno Adriatique, Armin Van Buuren, Kolsch, Kungs, Lost Frequencies, Martin Solveig, Ofenbach, Paul Kalkbrenner, Quintino oraz Yves V.

Przyszłoroczny line-up wygląda bardzo obiecująco i bez dwóch zdań sprosta oczekiwaniom pokładanych w dopiero 2. edycji Tomorrowland Winter. Wszyscy obecni mogą się nastawić na to, że najprawdopodobniej będzie to ich najlepszy zimowy weekend w życiu. 

Sprawdź także

Hit tegorocznej jesieni? Don Diablo z nowym utworem
Mike Williams rezygnuje z koncertowania. Skąd taka decyzja?
Axwell udostępnił pierwotną wersję 'It Gets Better' Swedish House Mafii i to za darmo
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)