Wax Motif odsłania kolejne karty swojego debiutanckiego albumu Hard Street. Jedną z nich jest kolaboracja Come Again z polskim producentem, o której napisał magazyn Forbes. Zobacz więcej! 0 UserComments

Polak wydał collab z Wax Motifem i pisze o nim Forbes

Artykuł dodano: 29 października 2021, godz. 07:14
Odsłony: 724x
Wax Motif odsłania kolejne karty swojego debiutanckiego albumu Hard Street. Jedną z nich jest kolaboracja Come Again z polskim producentem, o której napisał magazyn Forbes. Zobacz więcej!


Kilka słów o Wax Motifie

Pod aliasem Wax Motif kryje się australijski producent Danny Chien określający swoją muzykę jako połączenie R&B, disco i UK Bassu. Zadebiutował w 2015 roku w wytwórni Diplo, Mad Decent, EP'ką True Joy, a wielką sympatią darzy go Skrillex, z którym Wax zagrał halloweenowe show w kilkutysięcznym Avant Gardner w Nowy Jorku dwa dni temu.

Flagowymi numerami Danny'ego są Krush Groove, WET i absolutny łamacz żeber - remiks do Fly Kicks autorstwa AC Slatera i Chrisa Lorenzo.

AC Slater & Chris Lorenzo - Fly Kicks (Wax Motif Remix)


Od 2 lat Australijczyk prowadzi własną wytwórnię płytową, Divided Souls, funkcjonującą z zasadą nie ilość, a jakość.  Dotychczas nakładem labelu ukazało się nieco ponad 30 produkcji autorstwa Phlegmatic DogsJC OrdonezDave SummitMatroda i Sqwad

Shahay i Divided Souls

Aktualnie największą nadzieją na międzynarodowej scenie bass/uk house'owej jest projekt Shahay autorstwa Juliusza Toczydłowskiego, którego bywalcy takich klubów jak Omen Płośnica, Heaven Leszno i Protector mogą znać jako JULAS.

Patrząc na dotychczasowe osiągnięcia Shahay'a ręce same składają się do oklasków. Tylko w 2021 Juliusz pojawił się w wytwórniach IN/ROTATION (należącej do Insmoniac Events) i Night Bass - czołowy bass house'owy label AC Slatera. Jest pierwszym Polakiem mogącym pochwalić się premierami w każdym z trzech wymienionych podmiotów. A jego kariera ma dopiero 3 wiosny...

16 marca rozpoczęła się jego wspólna przygoda z Divided Souls. Zapoczątkował ją kawałek Bounce, do którego niedługo później dołączyło Get In

Shahay - Get In


Współpraca z Wax Motifem i Forbes


Wax Motif sukcesywnie odkrywa kolejne karty swojego debiutanckiego albumu noszącego nazwę Hard Street, którego data premiery nie jest jeszcze znana. Wiemy jednak, że na krążku pojawi się dziesięć singli, a współautorem jednego z nich nie będzie, a jest Shahay!

Kilka dobrych miesięcy temu Juliusz miał okazję usiąść do wspólnego utworu z Australijczykiem, którym okazało się być Come Again supportowane przez Diplo, Olivera Heldensa i Afrojacka. Kawałek jest dostępny na streamingach od dzisiaj, 29 października.

Nad premierą produkcji pochylił się sam Forbes, tak ten Forbes, w którym wybrzmiewa ksywa Shahay'a. Artykuł znajdzie tutaj.

Myślę, że tak naprawdę jest to po prostu połączenie dźwięków moich i Shahay'a - producent z Polski. - wspomina Wax Motif.

Wax Motif & Shahay - Come Again (ft. Scruffizer)

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)