Kolaboracje na scenie EDM zawsze budzą sporą ekscytację, te gwiazdorskie w szczególności. Dostaliśmy twarde dowody, że Martin Garrix i Kygo pracują nad wspólnym numerem! 0 UserComments

Wspólny numer Kygo i Martina Garrixa już niedługo?

Artykuł dodano: 30 października 2021, godz. 08:22
Odsłony: 676x
Kolaboracje na scenie EDM zawsze budzą sporą ekscytację, te gwiazdorskie w szczególności. Dostaliśmy twarde dowody, że Martin Garrix i Kygo pracują nad wspólnym numerem!


Martin Garrix - od komercji po big rooom

2. najpopularniejszy DJ na świecie według magazynu DJ Mag nie próżnował podczas pandemii. Ostatnie miesiące Martin Garrix poświęcił na pracę nad albumem AREA21, które współtworzy z Maejorem. Więcej o premierze krążka przeczytacie tutaj

Do gabloty z sukcesami Holender dorzucił jakiś czas temu współpracę z Bono i The Edge, z którymi wyprodukował oficjalny hymn tegorocznych Mistrzostw Europy w piłce nożnej zatytułowany We Are The People.

Martin Garrix - We Are The People (ft. Bono & The Edge)


Dla mnie jednak najbardziej napajającym nadzieję ruchem Martina w tym roku było wydanie singla Diamonds z Julianem Jordanem i Tinie Tempahem. W swoim ostatnim release gwiazdor wrócił do klasycznego big roomu, którego mi zdecydowanie brakuje na scenie mainstreamowego EDM'u.

Kygo - szósty rok z tropical house

Norweski producent osiągnał sukces swoimi tropical house'owymi remiksami i oryginałami. Od czasu gdy przebił się do topki tanecznej elektroniki za sprawą chociażby Firestone i Stole The Snow swojego stylu nie zmienił praktycznie wcale aż po dzień dzisiejszy. Ok, może poza odważniejszymi posunięciami w stronę dance pop'u. Zmienili się tylko goście - od underground'owych wokalistów po X-Ambassadors, Donnę Summer, Tinę Turner i Selenę Gomez, real quick.

Jednym wałkowanie sprawdzonych schematów u Kygo przeszkadza, innym wręcz odwrotnie. Tyle opinii ile osób. Norweg na nudę i brak popularności na pewno nie narzeka - stadionowe show zaplanowane dopiero na 2022 roku na ponad 30 tysięcy osób wyprzedał w 15 minut.

Martin Garrix x Kygo?

Być może niedaleka przyszłość wreszcie przyniesie nam nowy muzyczny vibe od Kygo. Wszystko za sprawą jego potencjalnej współpracy z Martinem Garrixem, która wydaje się być tylko kwestią czasu. Holender, w odróżnieniu od kolegi ze Skandynawii, jak wiemy próbuje w swoich produkcjach wszystkiego, od dance popu i electro house'u, przez future bass, po nawet mid-tempo.
Obie wymienione supergwiazdy spotkały się na wspólnej sesji w studio, której potwierdzeniem jest video udostępnione na Instagram Stories Matina Garrixa z dopiskiem great day. Zobaczycie je tutaj.

Występ Kygo na EDC Las Vegas 2021

Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)