News

Legendarny Paul van Dyk wystąpi w Polsce

Jedna z największych gwiazd muzyki trance ponownie odwiedzi Polskę. Paul van Dyk wystąpi na największym elektronicznym festiwalu w naszym kraju w przyszłym roku. Sprawdź szczegóły!


Paul van Dyk wystąpi w Polsce

Takich legend nigdy za wiele! Artysta, który jest jednym z pionierów muzyki trance ponownie zawita do Podczela, by przekazać Wam energię i moc płynącą z tego gatunku. Paul Van Dyk zaprasza do wspólnej zabawy w piątek – 22 lipca. Swoje największe hity zagra oczywiście na Blue Stage.
Na scenie obecny od trzydziestu lat. Zawsze wierny trance’owym dźwiękom. Skomponował ponad 10 niezwykłych albumów, na których znalazły się ikoniczne przeboje, takie jak For An Angel i Nothing But You. Te klasyki zapisały się złotymi zgłoskami na kartach klubowej historii.

Czytaj dalej: Kolejna gwiazda trance’u dołącza do line-upu Sunrise Festival 2022

Niemiecki artysta jest założycielem dobrze prosperującej wytwórni Vandit Records, która wydaje topową muzykę z gatunku trance. Paul prowadzi też własną radiową audycję – Vonyc Sessions. Do tej pory ukazało się blisko 800 odcinków show, które dociera do niemal wszystkich zakątków globu.

Paul van Dyk – For An Angel, posłuchaj

Line-up Sunrise Festival 2022

Niemiec jest nieodłącznym elementem kultury klubowej. Dwukrotnie zwyciężał w rankingu DJ Mag TOP 100 DJ’s. Jego występy to mieszanka nowości z kultowymi utworami. Marka sama w sobie, której nie trzeba nikomu przedstawiać.

Przeczytaj również: „Wishful Thinking” – trance’owe życzenia od Paula van Dyka

18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.
Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart, David Guetta, D-Block & S-Te-Fan, Faithless, Fatboy Slim, Malaa, Tchami oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl.

Sprawdź także


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →