Aly & Fila, uważani za jeden z najlepszych duetów w historii muzyki trance zadebiutują na topowym polskim festiwalu EDM. Sprawdź szczegóły! Aly & Fila na Sunrise Festival 2022 Kolejny tydzień przynosi 0 UserComments

Topowi producenci trance zadebiutują na Sunrise Festival 2022

Artykuł dodano: 30 listopada 2021, godz. 22:21
Odsłony: 1757x
Aly & Fila, uważani za jeden z najlepszych duetów w historii muzyki trance zadebiutują na topowym polskim festiwalu EDM. Sprawdź szczegóły!


Aly & Fila na Sunrise Festival 2022

Kolejny tydzień przynosi nowe, spektakularne ogłoszenia artystów, którzy zagrają na 18. urodzinach Sunrise Festival. W poniedziałek organizatorzy poinformowali, że 23 lipca stery Silver Stage przejmie potężna marka I Am Hardstyle. Wtorek także zaskoczył - tym razem fanów muzyki trance - bo ogłoszono, że w Podczelu zagra egipski duet Aly & Fila.

Przeczytaj: Legendy hardstyle'u dołączają do line-upu Sunrise Festival 2022

Pracują razem już od 1999 roku. Zaledwie 3 lata później podpisali kontrakt z niemiecką wytwórnią Euphonic Records. Ich pierwszy singiel wydany nakładem Euphonic - Eye of Horus - zyskał uznanie między innymi Paula van Dyka, Armina van Buurena oraz Tiesto. Dzięki temu Aly & Fila zaczęli stopniowo piąć się w górę w hierarchii producentów muzyki trance.

Obejrzyj występ Aly & Fila z Transmission 2021 w Pradze


Wydali aż 7 studyjnych albumów. Gustują w pięknych melodiach i euforycznych dropach. Ich muzyka to mieszanka wybuchowa pełna nostalgii, ale też ogromu energii.

Single Aly & Fila aż trzykrotnie zwyciężały w plebiscycie ASOT na utwór roku. Od 15 lat prowadzą niezwykle popularną audycję Future Sound Of Egypt, którą śledzą miliony osób.

Nagłówek H2

Egipcjanie zagrają na Sunrise Festival 2022 w sobotę 23 lipca. Swoje show zaprezentują na Blue Stage. To będzie debiut marzenie!

18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować - zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią między innymi jeszcze David Guetta, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej - https://bilety.sunrisefestival.pl.

Sunrise Festival 2019 - przeżyjmy to jeszcze raz...

Sprawdź także

- 20. urodziny portalu FTB.pl! Mamy dla Was dużo nowości!
- Polak nagrał teledysk dla gwiazd Spinnin' Records
- Tchami wraca do Polski. Francuz wystąpi 22 lipca w Podczelu
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)