Reprezentacja trance na Sunrise Festival 2022 powiększa się o kolejne nazwisko, tym razem z Kolumbii. Wiecie o kim mowa? 0 UserComments

Kolejna gwiazda trance’u dołącza do lineup'u Sunrise Festival 2022

Artykuł dodano: 1 grudnia 2021, godz. 19:08
Odsłony: 1041x
Reprezentacja trance na Sunrise Festival 2022 powiększa się o kolejne nazwisko, tym razem z Kolumbii. Wiecie o kim mowa?


KhoMha wraca do Podczela

Po niezwykle udanym debiucie w 2019 roku KhoMha powraca do Podczela! Wielu z Was wspomina ten występ do dziś, dlatego nie mogło go zabraknąć na 18. urodzinach festiwalu wschodzącego słońca. To artysta charyzmatyczny i bardzo utalentowany! Podczas jego występów nie sposób ustać w miejscu.

Kolumbijczyk to przedstawiciel szeroko pojętej muzyki trance - od progressive, po psy. Prezentuje niezwykle energetyczne dźwięki, łącząc je z przejmującymi wokalami i euforycznymi melodiami, które potrafią przenieść do raju. Tworzy od 15 lat. Szybko zwrócił na siebie uwagę takich postaci jak na przykład Armin van Buuren. To między innymi w jego wytwórni KhoMha wydaje swoje utwory.

Święci też triumfy w swoim rodzinnym kraju. W 2017 roku został uznany najlepszym kolumbijskim DJ’em podczas Colombia Dance Awards. Ostatnio sporo eksperymentuje. Jego singiel Carbon Voices to mocno techniczne brzmienie, które ukazało się nakładem labelu Heldeep, założonego przez Oliver’a Heldens’a. Czy to jednorazowy skok w bok, a może zapowiedź czegoś nowego? To okaże się za jakiś czas.

KhoMha - Carbon Voices, posłuchaj

KhoMha - data występu na Sunrise Festival 2022

KhoMha wystąpi na Sunrise Festival 2022 i dołoży do pieca w sobotę 23 lipca, oczywiście na Blue Stage. 18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować - zapewnia organizator MDT Production.

Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart, David Guetta, D-Block & S-Te-Fan, Faithless, Fatboy Slim, Malaa oraz Marshmello. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej - https://bilety.sunrisefestival.pl.

Sprawdź także

- Alok wyda do końca roku pięć nowych numerów - rozpiska
- Festiwal EDC Las Vegas 2021 ustanowił rekord Guinnessa
- Cztery najciekawsze sety na 44. urodziny Steve'a Aoki'ego
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)