Wystartowała sprzedaż biletów na Ultra Europe 2022. Sprawdź ceny biletów! 0 UserComments

Ruszyła sprzedaż biletów na Ultra Europe 2022. Sprawdź ceny

Artykuł dodano: 1 grudnia 2021, godz. 14:33
Odsłony: 626x
 Wystartowała sprzedaż biletów na Ultra Europe 2022. Sprawdź ceny biletów!


Ultra Europe 2022 - niezbędnik imprezowicza

Festiwal Ultra Europe to pochodna legendarnego festiwalu Ultra Music Festival. UMF wraz z Tomorrowland są prawdziwymi hegemonami na rynku ogólnoświatowych festiwali muzyki elektronicznej. Nic w tym dziwnego, te dwie cykliczne imprezy zawsze przyciągają tłumy, a to za sprawą zawsze świetnie dobranego line-upu.

Można być pewni, że po rocznej przerwie (w zeszłym roku festiwal nie odbył się ze znanych nam wszystkim powodów) Ultra Europe 2022 powróci z obsadą mocną jak jeszcze nigdy dotąd. A będzie dokonać tego niezwykle trudno patrząc przez pryzmat wcześniejszych imprez. W poprzednich latach na deskach Ultra Europe mogliśmy zobaczyć takie gwiazdy jak Marshmello, Armin van Buuren, DJ Snake, Steve Aoki, Above & Beyond, David Guetta, Afrojack i wiele innych.

Ultra Europe 2022 jak co roku odbędzie się w chorwackim Splicie. Na festiwalu bawić się będzie można już 8, 9 i 10 lipca. Jak to zwykle bywa dostępne będą dwa warianty biletów - podstawowy i VIP. Prócz udogodnień zwykłego biletu goście VIP będą posiadali takie przywileje jak: osobne wejście (co z pewnością wiąże się z znacznie mniejszymi kolejkami), dostęp do platformy z, jak zapewniają organizatorzy, zapierającym dech w piersiach widokiem na scenę główną. 

Przeczytaj też: Ultra Europe 2022 - termin festiwalu potwierdzony

Ponadto uczestnicy VIP będą posiadali dostęp do salonu gdzie za wcześniejszym ustaleniem przysługuje prywatny serwis oraz do osobnych toalet. Bilety są już dostępne w sprzedaży od godziny 15:00. Ich cena będzie zależna od wybranego wariantu.

Uczestnik z podstawowym biletem będzie mógł spodziewać się kosztów sięgających do 149 euro, natomiast przymierzając się do zakupu biletu VIP trzeba się liczyć z wydatkiem rzędu nawet 379 euro. Wszystkie bilety będą miały przypisane imię kupującego, a osoba wchodząca na teren imprezy powinna spodziewać się weryfikacji tożsamości. 

Jak zastrzegają organizatorzy cała impreza jest tylko dla osób 18+ jednakże zgodnie z Chorwackim prawem osoby, które mają ponad 16 lat do godziny 21:00 mogą wejść na teren obiektu z osobą pełnoletnią.

 Ultra Europe 2019 - Official Aftermovie

Sprawdź także

DJ Snake wystąpi na największym stadionie w Paryżu
AREA21 przygotowali 30-minutowy mix dla Tomorrowland 
MORTEN i David Guetta znowu razem. Znamy datę premiery "Alive Again"
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)