News
Cosmic Gate wystąpili w Pacha Poznań. Obejrzyj aftermovie

Cosmic Gate wystąpili w Pacha Poznań. Zobacz aftermovie

Na początku października byliśmy świadkami jednej z największych trance'owych imprez w Poznaniu. Niemiecki duet Cosmic Gate zagrał swój kolejny koncert w naszym kraju z pomocą supportów: Toma Forestera i Diabllo. Jak wypadła impreza w stolicy Wielkopolski i jak to się stało, że sławny projekt zza zachodniej granicy pojawił się w tym miesiącu w Polsce aż trzy razy? Przekonajcie się sami!

Duet Cosmic Gate kocha Polskę!

Niemiecki projekt Cosmic Gate funkcjonuje od dawien dawna na scenie muzyki elektronicznej. Od długiego czasu są też zapraszani przez właścicieli klubów i organizatorów imprez do uczestnictwa w eventach odbywających się na terenie naszego kraju. Pomiędzy fanami z Polski a duetem z zachodu utworzyła się swoista więź, która trwa nieprzerwanie od dobrych kilku, a nawet kilkunastu lat. Najlepszym dowodem na to jest ciągła obecność Clausa Terhoevena i Stefana Bossemsa na naszych rodzimych ziemiach.

Przeczytaj również: A State Of Trance powróci w 2023 roku z live show. Znamy pierwsze szczegóły

Do czego zmierzam? Duet Cosmic Gate pojawiał się na festiwalu Sunrise i innych imprezach organizowanych w Polsce. W samym październiku tego roku niemiecki projekt aż trzy razy dawał koncerty w naszym kraju, a dokładniej w Gdańsku, Poznaniu i Warszawie. Wszystko z okazji dwóch eventów z serii Euforia Dźwięku oraz zaproszenia od właścicieli klubu Pacha. Oczywiście, zadbano o to, by Kosmici czuli się jak u siebie w domu i tym samym wraz z nimi w stolicy Pomorza i Mazowsza zagrały z nimi takie gwiazdy, jak Alex M.O.R.P.H, Sander van Doorn czy Jochen Miller!

Teraz jednak chciałbym skupić się na występie, który odbył się na dzień po Euforii Dźwięku w gdańskim klubie B90. Mowa oczywiście o koncercie Cosmic Gate w poznańskiej Pachy, gdzie, jak wspomniałem, o support zadbali niezawodny rezydent lokalu, Tom Forester, oraz jedna z ikon polskiego clubbingu, DJ Diabllo aka Coorby. Od wczoraj za pośrednictwem mediów społecznościowych niemieckiej grupy można oglądać oficjalne aftermovie z tej imprezy. Nie jest to produkcja pełnometrażowa, ale trzeba przyznać, że to bardzo miły gest w stronę oddanych polskich fanów. Życzymy sobie i naszym sąsiadom z Niemiec, żeby zaglądali do nas jeszcze częściej!

Tak prezentuje się aftermovie z występu Cosmic Gate w Poznaniu!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →