News

Collab Martina Garrixa i Alesso potwierdzony przez Holendra

Martin Garrix i Alesso wypuszczą wspólnie utwór! Jest potwierdzenie Martina Garrixa. Czego można się spodziewać?

Martin Garrix i Alesso wspólnie pracują

Zimą często możemy obserwować lekki spadek ilości premier, a i sama muzyka elektroniczna różni się od tej prezentowanej latem. Oczywiście, kalendarzowej zimy jeszcze nie ma, chociaż stan ten już zaczyna wcielać się w życie.

W końcu podczas zimy producenci zazwyczaj sięgają po mocne i energiczne kawałki oraz testują nowe brzmienia, by przygotować się ze świeżą muzyką na wakacyjny promocyjny szczyt. Przez to w najbliższym czasie możemy być świadkami wielu ciekawych utworów oraz współprac.

Wszystko wskazuje na to, że jedna z nich czai się tuż za rogiem. Okazuje się bowiem, że wspólny utwór tworzą aktualnie ze sobą Martin Garrix i Alesso. Co ciekawe, sama ta informacja wyciekła trochę przez przypadek.

Przeczytaj też: Transmisja na żywo z Amsterdam Music Festival 2022 – szczegóły

Samą informację potwierdził Martin Garrix podczas jednego z ostatnich wywiadów. Zapytany, czy wystąpi razem z Alesso na scenie podczas AMF Festival 2022, muzyk zaprzeczył. Lekko speszony powiedział jednak, że współpracują teraz nad kawałkiem, który na pewno wspólnie zademonstrują na scenie.

Sam utwór ma być już w 70-80% gotowy. Artyści chcą go jeszcze wykończyć oraz dodać wokale. Całość, tak jak można by się spodziewać, patrząc na zestawienie muzyków, ma być mocno progresywna.

Wypowiedź Martina na temat nowego utworu znajdziecie poniżej. Z pewnością będziemy wyczekiwać premiery utworu. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →