News
A State Of Trance powróci w 2023 z live show. Znamy pierwsze szczegóły

A State Of Trance powróci w 2023 roku z live show. Znamy pierwsze szczegóły

Wygląda na to, że imprezy z serii ASOT powrócą do miejsca, gdzie odbywały się największe jubileusze wytwórni Armina van Buurena. Po 1000. epizodzie, który odbył się na żywo w Krakowie, przyszła pora na kolejne wydarzenie z tej serii. Co wiemy na jego temat? Gdzie i kiedy się odbędzie, a przede wszystkim kto na nim wystąpi? Sprawdźcie sami!

Imprezy ASOT powracają!

Od A State of Trance 1000 w Krakowie minęło już grubo ponad pół roku. Wtedy w Tauron Arenie pojawili się np. duet Vini Vici, Ferry Corsten czy oczywiście Armin van Buuren. Teraz zapowiedziana została pierwsza impreza z tej serii na rok 2023, a nazywa się ona dokładnie ASOT Celebration Weekend. Przedsięwzięcie odbywać się będzie w dniach od 3 do 4 marca 2023 roku w miejscu, z którego słyną koncerty właśnie z tej serii.

ASOT 2023 odbędzie się w centrum konferencyjnym Jaarbeurs w holenderskim mieście Utrecht nieopodal Amsterdamu. W przeszłości odbywały się tam już imprezy z serii A State of Trance i właśnie w marcu szykuje się potężny powrót. Krótko mówiąc, jest to holenderska odsłona jubileuszu, którego tematem przewodnim będzie uczczenie 1000. epizodu podcastu Armina van Buurena (tylko że tym razem będzie to Holandia, a nie Polska).

Przeczytaj również: Feel Again, Pt. 2, czyli ani śladu po starym Arminie

Aktualnie prowadzona jest przedsprzedaż biletów na to przedsięwzięcie. Możecie się na nią zarejestrować, klikając w ten link. Na ten moment nie wiadomo kiedy rozpocznie oficjalna sprzedaż, lecz prawdopodobnie stanie się to już niedługo. Z ważniejszych rzeczy warto wspomnieć, że na imprezę wstęp będą miały osoby, które ukończyły 18 lat. Teraz jednak przejdźmy do najciekawszego aspektu!

Line-up ASOT Utrecht 2023 pozostaje nieznany, lecz już w lipcu tamtego roku znaliśmy jego pełną wersję. Dlaczego? Impreza ta była dwa razy przekładana. Najpierw z września 2021 na luty 2022, a teraz wychodzi na to, że odbędzie się ona w marcu 2023. Armin nie ma niestety szczęścia do swojej prawdopodobnie najważniejszej imprezy w karierze. Przypomnę tylko, że podczas pierwotnej odsłony ASOT 1000 mieli wystąpić Cosmic Gate, Giuseppe Ottaviani, Marco V, NWYR i nasz rodak – Robbie Seed. Jak będzie to wyglądało w tym roku? Przekonamy się już niebawem!

Tak wyglądał line-up pierwotnej odsłony ASOT 1000 w Utrechcie
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →