Bez kategorii
above & beyond

„500” zapowiada nową EP-kę Above & Beyond

Powoli nadchodzi premiera pięcioutworowej EP-ki Above & Beyond - Tranquility Base Vol.1. Podnosząc napięcie, trio i założyciele oficyny Anjunabeats, właśnie opublikowali drugi utwór z ich nadchodzącej EP-ki - 500.

Nostalgicznie i emocjonalnie

Wielokrotnie nagradzane trio Above & Beyond wciąż powoduje ekscytację na scenie muzycznej i od lat swoją twórczością elektryzują fanów muzyki klubowej ponad wszelkimi podziałami. Znani ze swojego charakterystycznego brzmienia trance, Jono Grant, Tony McGuinness i Paavo Siljamäki stale podbijają serca fanów na całym świecie. Od początku swojej kariery zdobyli status ikony w świecie muzyki trance. Ich pasja, talent i oddanie przyczyniły się do ustanowienia ich jako jednego z najważniejszych i najbardziej wpływowych zespołów w gatunku.

Panowie nadal kontynuują swoją muzyczną podróż, eksplorując nowe brzmienia i inspirując kolejne pokolenia słuchaczy swoją twórczością, a ich utwory pełne są emocji i nostalgii, prowadząc słuchaczy przez muzyczną podróż pełną wzruszeń. Po ogłoszeniu daty premiery nadchodzącego mini-wydawnictwa Tranquility Base Vol.1, która już 25 maja, Brytyjczycy uchylili rąbka tajemnicy i wydali drugi utwór z tego dzieła – 500. Nazwa utworu jest nieprzypadkowa (choć nie chodzi tu o popularny model samochodu FIAT), gdyż uhonorowała ona jublieuszowy pięćsetny odcinek ich radiowej audycji Group Therapy. Niektórzy szczęśliwcy mogli usłyszeć ten kawałek podczas ich ostatnich spektakularnych występów – szczególnie tego w londyńskim Printworks.

Powstały z myślą o podbiciu szczytów list przebojów, pojawia się po premierze utworu Angry JP8. Charakterystyczne dźwięki Above & Beyond zabiorą słuchaczy w najbardziej nostalgiczne i emocjonalne podróże. Trance’owy i lekki singiel 500 sprawi, że każdy poczuje coś wyjątkowego, podczas gdy szybka i gęsta melodia do samej kulminacji kulminacji zapewni najbardziej energetyczne i pozytywne wibracje.

Above & Beyond – 500
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →