News

Kolejna duża gwiazda w Hulakula. Już niedługo wystąpi tam Gromee!

Kilka dni temu mówiliśmy o występie jednego z najpopularniejszych DJ-ów w Polsce czyli Skytecha. Centrum Hulakula jak widać nie zwalnia tempa i kolejny raz zaprezentuje koncert postaci, która w naszym kraju jest znana i szanowana. Już niebawem w warszawskim klubie odbędzie się koncert Gromee'ego czyli jeden z najbardziej utalentowanych producentów muzycznych ostatnich lat w naszym kraju! Sprawdźcie szczegóły na temat jego występu!

Gromee po Skytechu w Warszawie

Ten 44-letni producent to prawdziwa ikona polskiej muzyki mainstreamowej. To on jest twórcą takich numerów jak One Last Time, Without You czy Fearless. Był także reprezentantem Polski na Konkursie Piosenki Eurowizji w 2018 roku w Lizbonie. Tam zaprezentował utwór pt. Light Me Up z Lukasem Meijerem. Mimo, że nie udało mu się dotrzeć do finału, to track zyskał uznanie fanów za granicą trafiając na listy przebojów w Czechach, Rosji oraz na Słowacji. Chyba nie muszę przypominać, że ów produkcja była prawdziwym przebojem w naszym kraju!

KUP BILET NA KONCERT GROMEE’EGO W WARSZAWIE!

Mało tego, Gromee w czasie swojej kariery współpracował nami z braćmi Golec oraz Bedoesem w ramach piosenki Górą Ty! Do tej pory zdobyła 40 milionów wyświetleń na YouTube! Jest to największy hit polskiego producenta w karierze. Andrzej praktycznie od zawsze był związana z muzyką mainstreamową, a przede wszystkim z przeróżnymi odmianami slap house’u. Ostatnie wydania Polaka dowodzą jednak, że w duecie ze swoją żoną potrafi on stworzyć naprawdę ciekawie brzmiący numer. Mowa tutaj oczywiscie o piosence Ty i Ja.

Gromee jakiś czas temu stworzył również dwie piosenki ze znanymi w całej Europie wokalistkami. Pierwszą jest Broken, gdzie wokali użyczyła Olivia Addams, a drugą pt. Cool Me Down z prawdziwą ogólnoświatową gwiazdą – INNĄ. Osobiście jest to mój faworyt od Andrzeja wraz z Powiedz mi (kto w tych oczach mieszka). Co natomiast powinniście wiedzieć o występie producenta w Warszawie?

KUP BILET NA KONCERT GROMEE’EGO W WARSZAWIE!

Koncert Gromee’ego odbędzie się dokładnie 11 marca w Centrum Rozrywkowym Hulakula przy ul. Jagiellońskiej 82B na Pradze Północ. Koszt wejściówki to po raz kolejny zaledwie 25 złotych! Jeżeli jesteś zainteresowany kupnem biletu na to przedsięwzięcie to już teraz możesz kupić jest za pośrednictwem portalu Biletomat.pl klikając w ten link! Wierzymy, że Andrzej pokaże się tam ze swojej najlepszej strony! Po prostu nie może Was tam zabraknąć!

Już niedługo możecie ten numer usłyszeć na żywo w Warszawie!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →