News
John Summit

John Summit po raz kolejny uraczył fanów. Kolejny set DJ-a dostępny [video]

Postać, o której mowa to jeden z aktualnie najlepiej i najszybciej rozwijających się DJ-ów na scenie muzyki house. Udostępnia prawie każdy swój większy set za pośrednictwem kanału na YouTube, a przede wszystkim jest twórcą dyskotekowych i festiwalowych hitów. Mowa oczywiście o Johnie Summicie, który po raz kolejny uraczył nas pełną wersją występu prosto z The Shrine! Sprawdźmy, co tam się działo!

Gruba impreza grubej ryby

Trzeba przyznać, że z miesiąca na miesiąc John Summit zapisuje się w historii muzyki house coraz wyraźniej. Jego najnowsze wydanie, czyli oczywiście What A Life z GUZEM oraz Steve’em Appletonem okazało się być nie lada hitem, ponieważ do tej pory uzbierało ponad 4 miliony odsłuchań na Spotify. Jednak nie samymi statystykami można obronić swój alias. Amerykanin od dłuższego czasu skupia się na swoich social mediach i tutaj w grę wchodzi YouTube. W przypadku Johna jego kanał jest prowadzony bardzo sprawnie, bo co jakiś czas pojawiają się tam zapisy live z najważniejszych imprez EDM-owych w roku.

Przeczytaj również: 5-godzinny set GORDO (Carnage) z jego największego solowego show

W zeszły weekend John postanowił podzielić się ze swoimi fanami kolejnym oficjalnym setem, który zagrał w bardzo specjalnym dla każdego DJ-a miejscu. Chodzi oczywiście o The Shrine LA, czyli obiekt, w którym organizować można różnej maści koncerty. Lokal ten upodobał się przedstawicielom gatunku muzyki house i nie tylko, bo za jakiś czas pojawią się tam takie gwiazdy jak np. Dombresky & Noizu, duet Zeds Dead, AC Slater & Chris Lorenzo oraz Malaa.

John znalazł się tam pierwszego października w ramach swojej jesiennej trasy koncertowej, która przebiega przez miasta Ameryki Północnej. Podczas trwającego lekko ponad dwie godziny seta mogliśmy posłuchać ponad 40 produkcji, a w tym kilka, a nawet kilkanaście niewydanych projektów od Cloone’ego, Mau P czy nawet Olivera Heldensa. Nie zabrakło również przebojów samego Summita w postaci Human, La Danzy czy wcześniej wspomnianego What A Life. Set ten, mówiąc krótko, jest naszpikowany trackami ID oraz produkcjami, które już niebawem ujrzą światło dzienne. Sprawdźcie sami, bo to prawdziwa gratka dla fana muzyki house! Zapowiada się tyle ciekawych rzeczy!

Tak brzmi set Johna Summita prosto z The Shrine w Los Angeles!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →