News

Organizatorzy Tomorrowland przedstawili program internetowego eventu pt. Adscendo

Festiwalowy sezon 2023 zbliża się wielkimi krokami. Powoli poznajemy line-upy oraz infrastruktury nadchodzących EDM-owych eventów. Wiemy już jacy gospodarze scen pojawią się podczas tegorocznego Tomorrowland. Ostatnio poznaliśmy również szczegóły tzw. A Digital Introduction of Adscendo. O co chodzi? Przekonajcie się sami!

Tomorrowland przedstawia internetową odsłonę eventu

W dobie globalnego lockdownu organizatorzy festiwalu Tomorrowland musieli wykazać się niemałą kreatywnością, żeby stworzyć animowaną wersję swojego największego przedsięwzięcia. Te czasy przeminęły, lecz inicjatywa cyfrowego eventu pozostała. Już za kilka dni będziecie świadkami livestreamu Adscendo, A Digital Introduction. O co w tym wszystkim chodzi?

Już Wam tłumaczę! Adscendo to darmowe wydarzenie, które odbywać się będzie 28 stycznia w godzinach od 14 do 22. Wtedy zagrają na nim jedne z największych gwiazd muzyki EDM. Żeby stać się częścią tego wiekopomnego eventu wystarczy za trzy dni wejść w ten link i przed około osiem godzin bawić się przy rytmach gatunków house, big room, trance czy nawet techno. Jak jednak prezentuje się zestawienie artystów, które wtedy wystąpi?

Przeczytaj również: Tiesto udostępnił set z Brazylii jako VER:WEST – posłuchaj

Muszę przyznać, że bardzo przyzwoicie. Adscendo to przede wszystkim swego rodzaju online’owy before, podczas którego pokazane zostaną smaczki z nadchodzącej edycji festiwalu Tomorrowland. Nigdy wcześniej nie mieliśmy do czynienia z takim tematem belgijskiego przedsięwzięcia, więc kto wie? Może za trzy dni dowiemy się jak wyglądać będzie świat tegoż eventu, które w dniach od 21 do 31 lipca podziwiać będą fani EDM-u z całego świata?

Jedno jest pewne! Znamy pełen line-up Adscendo, A Digital Introduction i muszę przyznać, że jest naprawdę przyzwoicie. Darmowy EDM-owy event (jeszcze na dodatek online) nie musi równać się ze słabą oprawą, nieznanymi artystami czy niskim poziomem wykonania. W najnowszy projekt organizatorów Tomorrowland zamieszani są tacy artyści jak np. R3HAB, duet W&W, projekt Tale Of Us, Armin van Buuren czy Afrojack. To jednak nie koniec! Cały program dotyczący „imprezy” możecie znaleźć właśnie tutaj!

Tak prezentuje się cały program eventu Adscendo!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →