News
Joel Corry remiksuje Tiesto. Posłuchaj remiksu do “10:35”

Joel Corry remiksuje Tiesto. Posłuchaj remiksu do “10:35”

Kojarzycie utwór 10:35 od Tiesto? Właśnie doczekał się remiksu. Jak brzmi nowa wersja od Joela Corry'ego? Przekonajmy się!

Joel Corry remiksuje 10:35

Coraz bliżej jest premiery zestawienia Driver. Ma być to już siódmy w karierze Tiesto studyjny album. Ten jednak hucznie jest zapowiadany jako zupełnie inny od poprzednich. Driver ma przedstawiać bowiem zupełnie nowe brzmienie Tiesto.

I chociaż całość z pewnością spolaryzuje środowisko elektroniczne, to na samą ocenę albumu przyjdzie czas po premierze. Wiadomo, że niektóre z wydanych ostatnio utworów wejdą w skład kompilacji. Niemal pewne jest, że w składzie utworów nadchodzącego albumu znajdziemy numer 10:35. Premiera samego kawałka zbiegła się również z zapowiedzią całego albumu.

Numer powrócił na usta fanów pod koniec zeszłego roku. Wtedy właśnie kawałek doczekał się noworocznego miksu VIP od Tiesto. Już teraz 10:35 znów daje o sobie znać. Utwór doczekał się bowiem nowego remiksu.

Przeczytaj też: Premier tych numerów nie możemy doczekać się najbardziej w 2023 roku

Tym razem za całością stoi Joel Corry. Słysząc tą informację można spodziewać się house’owego twistu i faktycznie Joel tutaj nie zawodzi. Jego wersja utworu znacznie zyskuje na rytmice. Kawałek w remiksie porzuca swoją radiową naturę, na rzecz tej bardziej klubowej.

Mimo wszystko utwór dalej jest dość mainstreamowy, dzięki chociażby dodanym brzmieniom pianina czy vocal chopsów w dropie. Nowa wersja utworu jest jednak znacznie przystępniejsza dla wybredniejszych fanów elektronicznych brzmień.

Myślę, że nowym remiksem Joel Corry świetnie pokazał, że da się robić mainstreamowe produkcje nie oddając przy okazji za dużo elektronicznej swobody. Całość znajdziecie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Tiësto – 10:35 (feat. Tate McRae) [Joel Corry Remix]

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy - sprawdź

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →