News
słuchawki Tomorrowland x JBL

Limitowana edycja słuchawek JBL x Tomorrowland trafiła do sprzedaży

Współpraca na linii Tomorrowland - JBL wydaje się rozwijać w najlepsze. Po wspólnym konkursie z Martinem Garrixem przyszedł czas na limitowaną edycję słuchawek. Nie jest tanio...

Współpraca Tomorrowland x JBL

Wczoraj o tej samej porze byłem w trakcie tworzenia newsa o imprezie uruchomienia sprzedaży wspólnej kolekcji Tomorrowland z marką Adidas. Festiwal robi w ostatnim czasie tyle marketingowo-sprzedażowych ruchów, że należy pisać o nim dosłownie dzień po dniu.

Przeczytaj również: Tomorrowland uruchomił sprzedaż kolekcji „LOVE” z Adidas

O współpracy Tomorrowland z JBL, amerykańskim producentem sprzętu audio, wiadomo nie od dzisiaj. Od dłuższego czasu w sprzedaży dostępny jest głośnik JBL Charge 5 w wersji Tomorrowland Edition, który znajdziemy nawet w polskich sieciach sklepów typu Media Expert i RTV EURO AGD. Co ciekawe, na oficjalnej sklepie Tomorrowland głośnik jest ponad 100 złotych droższy niż w sieciówkach.

W tym roku festiwal i producent audio przeprowadziły wspólny, pokaźnych rozmiarów konkurs przy okazji Tomorrowland 2022Setlist Curator. Zasady były bardzo proste: wybierz 20 numerów, nazwij setlistę, stwórz konto Tomorrowland i podziel się setlistą na Instagramie lub TikToku. Zwycięzca zgarnął bilety na festiwal wraz z noclegiem oraz… spotkanie z Martinem Garrixem.

Jak Martin Garrix przygotowuje set na Tomorrowland?

Nowy produkt linii Tomorrowland x JBL

W ostatnim czasie Tomorrowland promuje w swoim sklepie internetowym kolejny wspólny produkt stworzony z JBL – bezprzewodowe słuchawki Live 660NC. Podobnie jak w przypadku głośnika, mamy tutaj połączenie czerni ze złotymi elementami. Według zapewnień producenta słuchawki posiadają adaptacyjną redukcję szumów, a na baterii potrafią wytrzymać nawet 50 godzin.

Gdy zdejmiesz słuchawki, muzyka sama przestanie lecieć, a po ponownym założeniu automatycznie zaczną grać. 10 minut ładowania pozwala na 4 godziny słuchania i rozmów telefonicznych, a pełne naładowanie baterii to raptem 2 godziny.

Wysyłka do Polski to około 4-5 dni roboczych, a do magazynu produkt trafi w przyszłym tygodniu, 16 listopada. Cena słuchawek Tomorrowland x JBL Live 660NC to 853,00 PLN.
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →