News

Future Rave w pełnej okazałości. Mamy pierwszy live set Davida Guetty i Mortena w formule B2B

EDC Las Vegas 2022 za nami, a wraz z nim wiele emocjonujących występów, na które fani muzyki elektronicznej czekali z niecierpliwością. Zobacz nagranie z seta b2b Davida Guetty i MORTENA, którzy w spektakularny sposób zakończyli swoją trasę koncertową podczas EDC!


Duet przyjaciół po fachu idealnym połączeniem w muzyce

W ciągu ostatnich trzech lat David Guetta i MORTEN wstrząsnęli branżą swoim brzmieniem future rave, które zaczyna się cieszyć coraz większym zainteresowaniem wśród światowej sławy producentów. Styl ten jest pierwowzorem najnowszego albumu Hardwella, który bardzo ciepło się przyjął i pomimo mieszanych opinii co do samej muzyki, postawa artysty została uszanowana przez całą społeczność. 

Przeczytaj także: Tak brzmi oficjalna kompilacja EDC Las Vegas 2022. Na playliście aż 70 utworów

Znakiem rozpoznawczym duetu jest przenoszenie dźwięków i formatów z podziemia i prezentowanie ich masom. Duet udowodnił, że ich formuła sprawdza się nie tylko w kameralnych klubach, ale może również wstrząsnąć ogromnymi tłumami, tak jak miało to miejsce w ten weekend na EDC Las Vegas 2022.

Wielki finał trasy podczas EDC Las Vegas 2022

David Guetta i MORTEN zakończyli swoją trasę Future Rave US legendarnym, wielkim finałem na głównej scenie tegorocznej edycji 
EDC Las Vegas. Po wyprzedanych koncertach w renomowanych miejscach w Los Angeles i na Brooklynie, duet dał fanom przedsmak tego, czego można się spodziewać podczas ich imponującej 18-tygodniowej rezydentury w Hï Ibiza tego lata. Sam David jest przykładem osobowości artystycznej o niesamowicie szerokim polu działania, dzięki czemu z każdym kolejnym tak energicznym występem odbiorcy odliczają dni do kolejnego wydania artysty we współpracy z MORTENEM.

Posłuchaj seta Davida Guetty & MORTENA z EDC Las Vegas 2022

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →