News

„Honestly, Nevermind” jednym z największych albumów tanecznych w historii. Rekord liczby streamów albumu Drake’a

Drake, będąc ikoną sceny rapowej, rozszerza gałęzie swojej działalności o nowy typ brzmienia, który z pewnością przyjmie się podczas wielu tegorocznych imprez. Jak prezentował się album Honestly, Nevermind i dlaczego osiągnął on tak duży sukces? Sprawdź!


Rola aktora początkiem wielkiej kariery

Aubrey Drake Graham, znany szerzej jako Drake, zaczynając swoją publiczną karierę w roli aktora z pewnością nie domyślał się tego, jak ważnym elementem sceny muzycznej będzie dzisiaj jego muzyka. 

Przeczytaj także: Drake wydał taneczny album. Producentem sześciu numerów został Carnage

W 2013 zdobył nagrodę Grammy w kategorii Najlepszy album rap/hip-hop za swoją płytę Take Care, a obecnie wiele wskazuje na to, że zacznie nieco wychodzić z przyjętego dla siebie już stylu. Tak też było w przypadku niezapowiedzianego albumu Honestly, Nevermind, który dosłownie podbił wszystkie platformy streamingowe, i to zaledwie w kilka dni.

Drake z najgłośniejszym albumem tego roku?

Po zaledwie kilku dniach od premiery Honestly, Nevermind stał się jednym z największych albumów tanecznych w historii Apple Music, bijąc tym samym rekord liczby streamów z pierwszego dnia na całym świecie. Według ankiety Billboardu, fani uznali go za jedno z najlepszych wydawnictw tygodnia, a poszczególne nagrania zaczynają być motywem przewodnim nadchodzącego trendu platformy Tik Tok.
Honestly, Nevermind to 14-utworowa kompilacja, na którą składają się głównie wokale R&B oraz motyw przewodni i tempo muzyki house. W większości utworów raper odchodzi nieco od typowego dla niego ciężkiego stylu i śpiewa, co wbrew pozorom przyjęło się nadzwyczaj dobrze. Odrobina kontrastu w twórczości artysty kanadyjskiego pochodzenia została bardzo ciepło odebrana przez społeczność, gdzie nawet fani cięższego rapu postanowili przymknąć oko na dotychczasowe upodobania i spróbować nieco odmiennego stylu, który w wykonaniu Drake’a prezentuje się nadzwyczaj dobrze. Aby być na bieżąco z newsami ze świata EDM, zaobserwuj nas na Facebooku

Posłuchaj najnowszego albumu Drake’a

Sprawdź także:
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →