Mark Ronson we współpracy z BBC Maestro umożliwi młodym artystom rozwój swoich umiejętności, poprzez przekazanie swojego doświadczenia w nadchodzącym kursie. Jak będzie wyglądał kurs? Sprawdź! 0 UserComments

Mark Ronson, producent „Uptown Funk”, stworzył kurs producencki

Artykuł dodano: 21 czerwca, godz. 13:36
Odsłony: 342x
Mark Ronson we współpracy z BBC Maestro umożliwi młodym artystom rozwój swoich umiejętności, poprzez przekazanie swojego doświadczenia w nadchodzącym kursie. Jak będzie wyglądał kurs? Sprawdź!


Uptown Funk największym hitem Ronsona

Mark Ronson to znany na całym świecie DJ, artysta i producent, uhonorowany m.in. siedmioma nagrodami Grammy, dwoma Brits i Oscarem. W branży muzycznej zaimponował nie tyle unikatowym brzmieniem, ile wyjątkowym podejściem do wielu spraw, w tym kooperacji, które umożliwiły mu umieszczenie swojego nazwiska wśród innych nazwisk, które najbardziej przysłużyły się do rozwoju obecnej muzyki.

Przeczytaj także: Zobaczymy w tym roku Steve'a Aokiego w Polsce? Sprawdzamy trasę „Summer 2022”

Ronson stał się rozpoznawalny dzięki takim światowym hitom jak Rehab, Uptown Funk i Shallow, a obecnie najczęściej współpracuje przy utworach większych wykonawców. Posiadając ogromne doświadczenie, otwiera się on na młodych artystów, gdyż dzięki nadchodzącemu kursowi BBC Maestro pomoże ci on zmiksować twój własny przebój!

Popularyzacja kursów online a pandemia

Pojawienie się kursów mistrzowskich" lub kursów online prowadzonych przez uznanych liderów w swoich dziedzinach znacznie zmieniło sposób uczenia się zdalnego w ciągu ostatnich kilku lat, a szczególnie w okresie pandemii. O wiele bardziej przystępne niż większość kursów stacjonarnych, lekcje te dają możliwość uczenia się od najlepszych, w tym światowej sławy artystów. BBC Maestro, znane z prowadzenia kursów mistrzowskich, w których instruktorami są szefowie kuchni wyróżnieni gwiazdkami Michelin i autorzy wielu bestsellerów, nawiązało współpracę z Markiem w celu zorganizowania kursu produkcji muzycznej. 

Całość kursu będzie się składała z 18 lekcji obejmujących różne tematy (np. produkcja oparta na samplach, znalezienie odpowiedniego mikrofonu, struktura utworu itp.), a artysta opowie między innymi o tym, jak współtworzył i wyprodukował przebój Amy Winehouse Back to Black. Kurs Mark Ronson BBC Maestro rozpocznie się 5 lipca, lecz już teraz można go zamówić w przedsprzedaży na stronie BBC Maestro w cenie 90 dolarów pod linkiem tutaj.

Posłuchaj największego hitu wyprodukowanego przez Marka Ronson, Uptown Funk

Sprawdź także:

James Hype - jaki jest jego collab marzeń, najgorszy nawyk i czy używa SYNC?
Don Diablo otworzył kolejną wytwórnię. „To mój plac zabaw dla bardziej klubowej muzyki”
Tak prezentuje się lista letnich przystanków koncertowych Tiesto
Komentarze
Zarejestruj się i zaloguj, aby dodać komentarz...
Komentarze (0)