News

Hardwell i Maddix remiksują nową wersję „Satisfaction”

Satisfaction to bez wątpienia jeden z najważniejszych numerów w historii muzyki elektronicznej. Był to pierwszy singiel w karierze Benny'ego Benassi'ego, jak i również pierwszy międzynarodowy sukces. Jakiś czas temu zadania stworzenia własnej wersji podjął się David Guetta. Teraz przychodzimy z remiksem remiksu czyli odsłoną skomponowaną przez Hardwella oraz Maddixa! Sprawdźmy, jak ona brzmi!

Hardwell i Maddix wzięli sprawy w swoje ręce

Tak jak już wspomniałem, Satisfaction to jeden z największych hitów w karierze Benny’ego Benassi’ego. Jest to także kawał historii związanej z EDM-em. Wydany w czerwcu 2002 roku numer rozpoczął międzynarodową karierę włosko-duńskiego producenta. Potwierdzeniem tego są oczywiście wyniki sprzedaży i obecność tracka na najbardziej znanych listach przebojów w Europie.

Kilka miesięcy temu swoją własną wersję utworu stworzył sam David Guetta, który nadał Satisfaction bardziej festiwalowego brzmienia. Nie jest to oczywiście stricte future rave’owy styl, lecz zyskał on aprobatę ze strony kolegów z branży Francuza, jak i samych fanów. Jest to bez wątpienia jeden z najciekawszych remiksów w roku 2022. Teraz jednak mamy do czynienia z zupełnie nową odsłoną EDM-owego hitu, a przygotowali ją Hardwell oraz Maddix!

Przeczytaj również: Armin van Buuren nagrał ponad 2-godzinny miks z najlepszymi numerami 2022 roku

Nie byłoby w tym nic specjalnego, gdyby nie fakt, że wersja holenderskich producentów powstała na tylko dwa tygodnie po oficjalnej zapowiedzi remiksu Davida Guetty. Już na początku czerwca 2022 roku zapowiedział swoją odsłonę podczas występu na imprezie Freshtival. Miesiąc później okazało się, że w projekt jest zamieszany sam Hardwell, a po sieci krążyły wtedy dwie niewydane edycje hitu z 2002!

Wersja Hardwella i Maddixa to bez wątpienia jeden z najbardziej wyczekiwanych remiksów ostatnich miesięcy. Robbert zaprezentował ją np. podczas swoich występów podczas Tomorrowland 2022, a więc hype był na naprawdę wysokim poziomie. Trzeba na samym początku powiedzieć, że jest to remiks remiksu utrzymany w klimatach big room techno. Track ten idealnie zdaje egzamin jako kawałek na mainstage’e największych festiwali EDM-owych, a wszystko za sprawą energicznych, a nawet brutalnych dropów. Satisfaction od duetu z Revealed zdecydowanie brzmi tak jak powinno!

Posłuchaj Satisfaction autorstwa Hardwella i Maddixa!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →