News
Habstrak podbija scenę bass house'u? Nie tym razem, zaskakująca premiera DJ-a

Habstrak podbija scenę bass house’u? Nie tym razem, zaskakująca premiera DJ-a

Sprawdzamy nowości od Habstrakta. Francuski producent odstawia na bok bass house przy okazji ostatniej premiery.

Habstrakt melduje się w…

Habstrakt to twórca, który w ostatnim czasie zaczyna zdobywać naprawdę spory rozgłos. Jest to o tyle ciekawe, że artysta działa na scenie od dawna. Mimo to, do tej pory największe hity DJ-a powstawały w ramach collabu.

Mowa chociażby o utworze Chicken Soup wydanym wraz z Skrillexem czy o remiksach utworów DJ Snake’a (o ile nadal możemy je nazwać collabem). Nie powinno to jednak dziwić. Habstrakt bowiem od dawna kojarzony jest z muzyką basową, którą generalnie można podpiąć do lekkiego undergorundu, szczególnie obecnie.

Najnowszy utwór twórcy jednak pokazuje, że Habstrakt nie zamierza tworzyć wyłącznie w cięższych klimatach. Artysta bowiem po raz kolejny w ostatnim czasie wydał swój numer w wytwórni Future House Music.

Przeczytaj też: Najnowszy numer na Smash The House to plagiat? Armin van Buuren okradziony?

Dobór labelu już sam w sobie wskazuje, że Vision nie będzie typowym dla Habstrakta bass housem. W zamian dostajemy dość ciekawy twist klasycznych house’owych brzmień. Najnowsza produkcja wykonana jest w naprawdę nowoczesnym stylu.

Utworowi nie brak ciekawych produkcyjnych rozwiązań oraz wymaganej rytmiki. Vision powinien być kawałkiem, który w świetny sposób urozmaici cięższe sety, dając przy okazji imprezowiczom chwilę na wytchnienie, nie zabijając przy okazji vibe’u całości.

Najnowszą premierę francuskiego DJ-a sprawdzicie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na naszym Facebooku.

Habstrakt – Vision, posłuchaj
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →