News
Gareth Emery prezentuje “najbardziej emocjonalnie mocny utwór jaki stworzył”

Gareth Emery prezentuje „najbardziej emocjonalnie mocny utwór, jaki stworzył”

Mocna premiera ze strony Garetha Emery'ego? Zdecydowanie tak, jeżeli wierzyć słowom samego producenta. Sprawdźmy to sami!

Gareth Emery chwyta za serce?

Kariera Garetha Emery’ego może bardzo ciekawie wyglądać w 2023 roku. Producent bowiem będzie wtedy świeżo po wydaniu swojego szóstego studyjnego albumu. Premiera nadchodzącego zestawienia ANALOG zaplanowana została bowiem na 9 grudnia.

Album ten będzie wyjątkowy, już teraz bowiem wiadomo, że ANALOG ma być ostatnim albumem w karierze Garetha. Ciężko przewidywać, jakie będą kolejne kroki w karierze producenta, chociaż jak sam przyznaje, nie zamierza on zakończyć swojej przygody w branży muzycznej.

Przeczytaj też: ANALOG będzie ostatnim albumem Garetha Emery’ego. Wiemy dlaczego!

Dzisiaj jednak skupimy się na nowej premierze od brytyjskiego DJ-a. Ta, zatytułowana Where Do We Go From Here, ma być ostatnią premierą przed publikacją nadchodzącego albumu. Trzeba przyznać, że zapowiedziana została intrygująco. Sam Gareth o niej powiedział tak:

Może to być najbardziej emocjonalnie mocny utwór, jaki zrobiłem. Napisałem go, gdy wychodziliśmy z 2021 roku i czułem nadzieję na powrót normalności do świata. Cokolwiek się jednak dzieje, życie jest po to, by żyć. Mam nadzieję, że wam się spodoba.

I faktycznie, najnowszy utwór producenta może się podobać. Ma on zaskakująco łagodną naturę. Żaden jego element nie wydaje się nachalny. Prócz tego możemy w nim usłyszeć mocne przesłanie zawarte w tekście.

Utwór Where Do We Go From Here oparty jest raczej na budujących dźwiękach. Całość zdecydowanie może poprawić komuś humor. Kawałek usłyszycie już teraz na platformie YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Gareth Emery – Where Do We Go From Here
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →