News

Electric Love Festival 2023 prezentuje skład jubileuszowej edycji eventu

Za kilka miesięcy odbędzie się jubileuszowa, 10. edycja Electric Love Festival w Austrii. Organizatorzy co roku dbali, aby impreza nie odstawała od największych tego typu w Europie. Jak prezentuje się line-up tegorocznej odsłony jednego z popularniejszych EDM-owych eventów na Starym Kontynencie?

Obszerny line-up na 10. lecie Electric Love

Tegoroczna edycja Electric Love Festival odbywać się będzie w dniach 5-8 lipca na terenie austriackiego miasta Salzburg. To bez wątpienia jeden z najważniejszych EDM-owych festiwali w Europie, a także idealna okazja na pokazanie nadchodzących premier przez największych DJ-ów. Electric Love to również miejsce dla wielu rezydentów, którzy od samego początku stanowili ważną część austriackiej fety. Jeszcze przed oficjalnym rozpoczęciem eventu kilku z nich wystąpi na specjalnym pre-party.
Przez ostatnie kilka lat line-upy ELF zaskakiwały nas obszernością i mnogością znanych postaci. Czy podobnie jest w tym roku? Ocenę pozostawiamy wam. Oto największe gwiazdy czwartku, piątku i soboty.

Przeczytaj również: EDC Las Vegas 2023 z pełnym line-upem! Gigant słabnie?

Czwartek (6 lipca)

070 Shake, Angerfist, Da Tweekaz, Hardwell, James Hype, KSHMR, Lost Frequencies, Will Sparks

Piątek (7 lipca)

Alok, Headhunterz, Maddix, NGHTMRE, Robin Schulz, Sub Zero Project, Timmy Trumpet, W&W

Sobota (8 lipca)

Charlotte de Witte, Dimitri Vegas & Like Mike, Elderbrook, MORTEN, Reinier Zonneveld, Steve Aoki, Wildstylez

W line-upie Electric Love 2023 znajdziemy oczywiście znacznie więcej znanych w EDM-ie postaci. Oto cały line-u Electric Love 2023 z podziałem na dni!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →