News

Nowy Project X? Student zaprosił ludzi z TikToka na imprezę. Nie sądził, że przyjdą…

Pewnie wielu z Was zna przypadki nastepców bohaterów filmu Projekt X. Takich imprez na świecie były praktycznie setki, jednak ostatni event tego pokroju wyróżniał się pewnym aspektem. Przedsięwzięcie stworzone przez 21-letniego Omara było jedyne w swoim rodzaju. Dlaczego? Przekonajcie się sami!

Moda na Projekt X nadal żywa?

Cała moda na tworzenie imprez w stylu tej z filmu Projekt X zaczęła się po jego premierze tj. wiosną 2012 roku. Od premiery filmu minęło aktualnie 11 lat, a w wiadomościach krajowych, jak i globalnych nadal słyszy się o młodych i ambitnych organizatorach hucznych imprez. W dzisiejszych czasach rozpromowanie takowego przedsięwzięcia jest bardzo łatwe, o czym przekonał się 21-letni mieszkaniec Londynu.

Omar Dhadra to młody student rezydujący w Londynie, który chciał przeżyć swoje 21 urodziny w niecodzienny sposób. Pierwszym elementem układanki było oczywiście otwarte zaproszenie dodane na platformę TikTok. Nie wiedział on jednak, że rozpromuje on swój własny event na taką skalę. Materiał zdołało obejrzeć do tej pory dwa i pół miliona osób, a w tym Brytyjscy influencerzy. 21-latek nie spodziewał się, że odzew w tej sprawie będzie tak wielki.

Przeczytaj również: EDC Las Vegas 2023 z pełnym line-upem! Gigant słabnie?

Omar na początkową lokację wybrał mały bar w dzielnicy Dalston. Po tygodniu zdecydował się jednak zmienić miejsce imprezy na typową dyskotekę o nazwie Basing House. Oficjalnie odbyła się ona 30 marca i jak się okazało jej rozmiary nie były tak przytłaczające. Powiedzmy, że wszystko odbyło się kameralnie, jednak 21-latek zapamięta te urodziny do końca swojego życia. Na nagraniach z jego TikToka widzimy, że w wymieniowym wyżej miejscu nie było tłoczno i ludzie mogli się swobodnie bawić. Była to jak najbardziej zdrowa impreza.

Warto również dodać, że nie wiemy jaką część z tych dwóch i pół miliona oglądających stanowili Londyńczycy i mieszkańcy pobliskich miast. TikTok promuje treści globalnie i jeśli ograniczyć je tylko do pewnych kryteriów to wychodzi na to, że 21 urodziny Omara nie były tak wielkim przedsięwzięciem jak by się miało wydawać. Tak czy inaczej, jest to idealny argument na to, żeby organizatorzy festiwali reklamowali swoje imprezy właśnie tam. Kto wie jak duża grupa ludzi odwiedzi m.in. Parookaville dzięki TikTokowi?

Tak w rezultacie wyglądały 21. urodziny Omara!

@omar2on Replying to @Eric #projectx #rave #omar2on #london #birthdayparty ♬ original sound – Omar+Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →