News
Dwie godziny najlepszego bass house, czyli AC Slater dla DJ Mag

Dwie godziny najlepszego bass house’u, czyli AC Slater dla DJ Mag

Stęsknieni za bass housem? AC Slater ma dla was odpowiedź. Już teraz w sieci pojawił się dwugodzinny set artysty z The Mint w San Francisco.

AC Slater z San Francisco dla DJ Mag

Ciężko mówić o muzyce bass house’owej, nie wspominając przy tym AC Slatera. Artysta ten niestety jak na razie nie zdobył wielkiej popularności w naszym kraju, a szkoda. W końcu, jak wspominałem w serii Poznaj Muzykę Elektroniczną, AC Slater jest jednym z ojców całego bass house’u.

Być może w niedalekiej przyszłości większa część rodaków będzie miała możliwość bliżej poznać tego producenta oraz jego charakterystyczny night bass. Wszystko dzięki temu, że bass house coraz bardziej przybiera na popularności, również u nas.

Osoby, które już teraz chciałyby bliżej poznać muzykę graną przez AC Slatera, mają ku temu świetną okazję. W sieci pojawił się bowiem ostatni set muzyka ze słynnego The Mint w San Francisco. Co można usłyszeć w trackliście artysty?

Przeczytaj też: Poznaj bass house. Gatunek reprezentowany przez Sikdope, Joyryde i Habstrakta

Trzeba przyznać, ża amerykański twórca miał sporo miejsca, by rozprostować skrzydła. Cały set trwa bowiem dwie godziny. Nie zaskakuje, że w większości przeważają utwory bass house’owe. Oczywiście w secie znajdziemy wiele produkcji samego AC Slatera.

Nie braknie tam jednak utworów takich artystów jak chociażby Chris Lake, Chris Lorenzo czy Tchami. Całość zdecydowanie może się podobać. Połączenie prostych melodii z rytmiką bass house’u potrafi dobrze rozruszać. Set świetnie się sprawdzi jako chociażby playlista na domówkę.

Nie ma też co ukrywać, że jeśli ktoś planuje przybliżyć sobie gatunek, jakim jest bass house, to najnowszy set AC Slatera daje ku temu świetną okazję. Cały koncert DJ-a znajdziecie już teraz na platformie YouTube na kanale DJ Mag. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej, koniecznie zaobserwujcie nasz profil na Facebooku.

AC Slater – DJ Set | The Mint, San Francisco
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →