Paul Van Dyk

Paul Van Dyk
Kraj:
Niemcy
www:
http://www.paulvandyk.de

Paul Van Dyk to niewątpliwie jedna z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Za tym stwierdzeniem świadczą fakty, które w bardzo przejrzysty sposób potwierdzają te słowa. Przedstawię zatem tylko kilka z nich. Rok 1999 – Paul Van Dyk zostaje wybrany przez czytelników kultowego magazynu “DJ Magazine” najlepszym twórcą muzyki elektronicznej. W plebiscycie wyprzedził największe legendy tego gatunku muzycznego: Fatboy Slim’a czy też Paul’a Okenfold’a. Ten sam rok – Music Awards w Londynie, Paul Van Dyk otrzymuje tytuł najlepszego międzynarodowego DJ’a, ten sam tytuł przyznaje mu magazyn “Ministry of Sounds”. Klub “Gatecrasher” – 6-godzinny set Paula Van Dyka renomowany magazyn “Music” uznaje “drugą najlepszą nocą wszechczasów”. Magazyn “MixMag” – rok 1999 – Paul Van Dyk zostaje wybrany człowiekiem roku. Tytuł lidera “Trance Nacji” przyznaje kultowy magazyn “Music Magazine”. To tylko część sukcesów Paul’a które osiągnął przez wszyskie lata swojej kariery i nie mówi dość. Paul Van Dyk po dziś dzień nadal jest jednym z największych gwiazd muzyki elektronicznej na świecie. Na tegorocznej gali Dancestar Awards która obyła się w Miami na początku tego roku, Paul Van Dyk znów okazał się najlepszy zdobywając aż trzy tytuły w kategoriach: Najlepszy Międzynarodowy DJ – kategoria do której był nominowany razem z takimi gwiazdami jak: Tiesto, Ferry Corsten, John Digweed, Richie Hawtin, Danny Howells, Sander Kleinenberg, Steve Lawler oraz Paul Oakenfold. Można by powiedzieć, że tą nagrodą Paul odwdzięczył się DJ’owi Tiesto za to, że zdeplasował go w rankingu na najlepszego DJ’a roku 2003 (TOP 100 DJ’s) opublikowanym pod koniec minionego roku przez „DJ MAGAZINE”. Drugą kategorią w której Paul zwyciężył była kategoria: „Najlepsza muzyka w reklamie telewizyjnej” – tutaj zwyciężyła ścieżka dźwiękowa z reklamy Motoroli wyprodukowana wraz z Felix’em Da Housecat’em oraz DJ’em Colette. Trzecią nagrodę Paul Van Dyk otrzymał w kategorii: Największe Wydarzenie za Summerstage Party 2003, imprezę która odbyła się w Nowojorskim Central Parku. Sam Paul o swoim sukcesie mówi krótko: “Nie nazwałbym siebie liderem. Nigdy nie chciałem tworzyć muzyki ani dla pieniędzy, ani dla mody. Dla mnie ta cała otoczka popularności jest bardzo przyjemna, lecz tak naprawdę liczy się dla mnie sama muzyka. Zawsze wkładam w swoje dzieła całe swoje serce, pragnę aby moja muzyka była przepełniona uczuciami. Przez wiele lat tworczości ciągle obserwowałem reakcję swojej publiczności, przez muzykę chciałem nawiązać bliższy kontakt z słuchaczami, chciałem zrozumieć ich pragnienia.” Kim tak naprawdę jest Paul Van Dyk?. Dzisiaj na łamach najlepszego wortalu muzycznego w polsce przedstawię wam sylwetkę tego wielkiego artysty.
Paul Van Dyk urodził się w 1971 roku, dokładnie 16 grudnia w Niemczech w mieście Eisenhuettenstadt. Od najmłodszych lat jego pasją była muzyka, jednakże mieszkając i dorastając w komunistycznych Niemczech we Wschodnim Berlinie nie miał większych możliwości na zrealizowanie swoich muzycznych planów. Dopiero po zjednoczeniu Niemiec Paul mógł zacząć się samorealizować muzycznie. Bardzo entuzjastycznie wspomina tamten okres i z chęcią o nim opowiada: “To było coś wspaniałego, mogliśmy w końcu zobaczyć zachodnią telewizję, usłyszeć zachodnie radio. Nagrywaliśmy swoją muzykę i “puszczaliśmy” ją na naszych imprezach ponieważ we Wschodnich Niemczech nie było czegoś takiego, jak kultura klubowa. Pamiętam,że w tamtych czasach sluchałem audycji radiowej Moniki Dietl. Byłem pod ogromnym wrażeniem muzyki grupy “The Smith” oraz “New Order”. Niosła ona ze sobą wiele emocji i była naprawdę bardzo mocna.”
Po upadku muru Berlińskiego w 1989 roku, kultura klubowa w bardzo szybkim tempie rozszerzyła się po całym Berlinie. Głównie można było usłyszeć “Detroit – Techno” – bardzo ostrą odmianę Techno. Paul szybko polubił ten rodzaj muzyki, ale w głebi serca czuł, że czegoś tak naprawdę jej brakuje. Zaczął więc sam poszukiwać tego, czego brakowało mu w ówczesnej muzyce klubowej. Bywając w klubach i pracując nad autorskimi remixami minął mu kolejny rok. W roku 1991 udało mu się wydać swoją pierwszą kasetę demo zawierającą jego własne arranżacje znanych utworów. Było to dość odważne, gdyż Paul wszystkie remixy stworzył na swój własny, nowatrski w tamtym czasie styl i nikt tak na prawdę nie wiedział, czy taki klimat muzyczny spodoba się ludziom. W marcu tego samego roku Paul miał się o tym dowiedzieć osobiście, gdyż jego remixy po raz pierwszy zostały zaprezentowane szerszej publiczności w popularnym Berlińskim klubie “Tresor”. Remixy okazały się bardzo dobre, co sprawiło, że Paul uwierzył w siebie i w to co robi. Po tym pierwszym sukcesie postanowił tworzyć swoje autorskie produkcje. Nie trzeba było długo czekać na efekty tej decyzji – w roku 1992 gotowa była pierwsza oficjalna kompozycja Paula Van Dyka o bardzo optymistycznym tytule: “Perfect Day”. Ten utwór razem z kawałkiem “Cosmic Baby” został wydany tym samym roku jako “Visions of Shiva”. “(…) Cieszyłem się jak dziecko trzymając w ręku moje pierwsze własne nagranie.” – wspomina Paul. Wydawcą “Perfect Day” była undergroundowa Niemiecka wytwórnia “MFS” dzięki której Paul “wypłynął na szerokie wody”. To właśnie dzięki tej wytwórni, a raczej ludziom tam pracującym Paul zawdzięcza swój sukces i zawsze bardzo miło wspomina współracę z “MFS”.
Rok 1993 Paul rozpoczął wydaniem kolejnej produkcji, która okazała się klubowym hitem roku. Był nim remix “Love Stimulation” grupy Humate. W kolejnym roku pojawił się pierwszy album Paul’a zatytułowany “45 RPM” (45 Remixes per Minute). Paul był bardzo dumny z tego, iż udało mu się wydać pierwszy w swojej karierze pełny album.
Rok 1994 to także okres w którym Paul regularnie grywał w klubie “E-Wark” zyskując sobie coraz większą popularność i zdobywając szacunek remixując kultowe utwory bardzo znanych i lubianych gwiazd do których z pewnością zaliczał Inspiral Carpets, Sven Wath, Curve oraz New Order. Z czasem klub został zamknięty, lecz Paul zdąrzył zyskać sobie niewiarygodną popularność, grywając wspólnie z supergwiazdami takimi jak chociażby: Nick Warren, BT, Dave Seaman oraz Sasha. Bardzo ważnym momentem zarówno w życiu tego artysty jak i w jego karierze był moment kiedy na rynku pojawił się jego drugi album: “Seven Ways”, który niemal od razu stał się wizytówką jednego z najlepszych artystów muzyki elektronicznej. Nowy album znalazł się w setce najlepiej sprzedających się albumów a Paulowi przyniósł niebywałą popularność. To właśnie po wydaniu tego albumu Paul zaczął udzielać pierwszych lokalnych a następnie międzynarodowych wywiadów, lecz było to nieuniknione po tak udanym wydawnictwie. Nawet Angielskie media muzyczne, które były znane z tego, że rzadko chwalą międzynarodowe produkcje wypowiedziały się bardzo optymistycznie na temat “Seven Ways” a czytelnicy kultowego pisma “DJ Magazine” wybrali “Seven Ways” albumem roku. Single, jakie pojawiły się także w tym czasie: „Beautiful Place”, „Forbidden Fruit” oraz „Words” kategorycznie przewarzyły szalę popularności dając Paul’owi czołowe miejsca zarówno na Brytyjskich jak i na Europejskich listach przebojów.
W roku 1998 jego pierwszy album “45 RPM” został wydany w Wielkiej Brytanii a nowy singiel “For An Angel” zaatakował światowe listy przebojów. Album przez 2 tygodnie był numerem jeden w Anglii oraz przez 4 tygodnie utrzymywał się na pierwszym miejscu na Niemieckich listach przebojów. Zajął również czołowe miejsca w takich krajach jak: Stany Zjednoczone, Autsralia, Holandia, Belgia oraz w całej Skandynawii. Był to niewątpliwy sukces Paula. Jednak nie chciał on być tylko producentem muzycznym produkującym przeboje – pragnął czegoś więcej. Pragnął być w ciągłym kontakcie ze swoją publicznością niezależnie czy grał dla 500 osob czy dla 1.5 miliona. “Gdy zaczynałem swoją karierę jako DJ, odkryłem, że istnieje prawdziwa, głęboka komunikacja pomiędzy dj’em a ludźmi którzy słuchają mojej muzyki. Nauczyłem się odczuwać pewne wibracje, przekazywać emocje które poruszają tłum i stwarzają odpowiednią atmosferę” – wspomina Paul. “Przychodząc do jakiegokolwiek klubu nigdy nie gram gotowego seta. Za każdym razem jest to dla mnie nowym doświadczeniem, gdyż nigdy nie można do końca przewidzieć co tak naprawdę się wydarzy.” Aktualnie Paul Van Dyk jest rezydentem renomowanych klubów: “Twilo” w Nowym Jorku, “Gatecrasher” w Sheffield oraz w klubie w Berlinie.
W roku 1999 Paul definitywnie rozstał się ze swoją pierwszą wytwornią “MFS” i wystartował ze swoją wytwórnią “Vandit – records”. Ten label obecnie jest odpowiedzialny za wydawanie produkcji zarówno Paul’a jak i innych nowych, młodych artystów. W Anglii natomiast, wszystkie produkcje Paul’a wydawane są przez wytwórnię: “Deviant”. Pod tym labelem został wydany potrójny (3CD) krążek “Vorsprung Dyk Technik” zawierający najbardziej znane remixy Paula van Dyka. Jak do tej pory była to najbardziej wyczerpująca kolekcja remixów tego artysty zawierająca 33 utwory spośród których można wymienić kilka klasycznych arranżacji: Humate – „Love Stimulation”; Joe T. Vanelli – „Playing with the Voice in Germany”; klubowy hit Binary Finary – “1998” czy też “For an Angel”. W rok po wydaniu tej wyjątkowej kompilacji, „Vorsprung Dyk Technik” zyskał status srebrnej płyty w Wielkiej Brytanii sprzedając się w ponad 60 tys. egzemparzy. Trzeba zaznaczyć w tym miejscu, że jest to bardzo rzadkie osiągnięcie dla potrójnych składanek.
W roku 2000 na rynku pojawia się kolejny krążek artysty “Out there and back” i niejako już klasycznie plasuje się w ścisłej czołówce najlepiej sprzedających się albumów zarówno w rodzimym kraju – Niemczech jak i w Wielkiej Brytanii. Rok później w październiku 2001 na rynek trafia kolejny krążek zatytulowany: “Columbia EP”, który zawiera 3 nowe remixy z albumu “Out there and back”. Tego samego miesiąca lecz w 2002 roku po raz pierwszy krążek z remixami Paul Van Dyk’a ukazuje się nakładem “Ministry Of Sound” i jest to pierwsza kompilacja w twórczości Paul’a, która swoją premierę ma tego samego dnia na całym świecie. “Politics of Dancing” – bo o tym krążku tutaj mowa to całkiem nowa produkcja łącząca autorskie dokonania artysty z miksowanymi utworami innych wykonawców. Paul Van Dyk w ten sposób wyjaśnia specyficzny tutuł kompilacji: “Czy pamiętacie początki lat dziewięćdziesiątych?. Wszyscy twierdziliśmy, że to co się wtedy działo to nie był ruch polityczny tylko kulturowa jedność. Ale teraz kluby są zamykane z powodów administracyjnych. Politycy nie rozumieją i nie akceptują globalnej kultury młodzieży. To jest właśnie to na co chciałem zwrócić uwagę wydając „Politics of Dancing”.” Pisząc o tak wielkim artyście, jakim bez wątpienia jest Paul Van Dyk trudno jest opisać czociażby połowę tego, co stworzył przez wszystkie lata swojej twórczości – ten człowiek miał i ma bardzo duży wpływ na rozwój muzyki elektronicznej nie tylko w Europie. Jednak sam Paul jest człowiekiem bardzo skromnym i jak sam mówi: „(…)Dla mnie nie jest ważny sukces , czy pozycja na liście , ważniejsi są ludzie , rodzina , przyjaciele i wszyscy dla których coś zmieniłem. Jestem naprawdę zadowolony kiedy ktoś mówi mi że moja muzyka zmieniła coś w jego życiu.”

Dyskografia Artysty:

2004:

Paul van Dyk – Reflections 2×12″ UK release
Paul van Dyk feat Second Sun – „Crush” 12″

Agnelli & Nelson feat. Aureas [Remix] – „Holding Onto Nothing” 12″

2003:

Paul van Dyk – Reflections CD Album
Paul van Dyk – Reflections CD Album – 2CD Avex Asia Version
Paul van Dyk – Reflections CD Album – 2CD Avex Japan Version
Paul van Dyk feat. Vega 4 – „Time of our Lives” Single CD
Paul van Dyk feat. Vega 4 – „Time of our Lives” 12″
MixMag-Free Mix CD
Paul van Dyk feat. Hemstock&Jennings – „Nothing But You – Faithles Remix” 12″
Paul van Dyk feat. Hemstock&Jennings – „Nothing But You” Maxi CD
Paul van Dyk feat. Hemstock&Jennings – „Nothing But You” 12″
Paul van Dyk – „Zurdo” – Musica Original de la Pelicula – Soundtrack 2CD limited Edition
Paul van Dyk – „Global” DVD

2002:

Paul van Dyk – „Zurdo” – Musica Original de la Pelicula – Soundtrack CD Album
Paul van Dyk – „Animacion” Promo Copy

2001:

Paul van Dyk – „The Politics of Dancing” CD Album
Paul van Dyk – „Columbia EP” Maxi CD
Paul van Dyk – „Columbia EP” 12″

2000:

Paul van Dyk – „We Are Alive” Maxi CD
Paul van Dyk – „We Are Alive” 12″
Paul van Dyk – „We are Alive” 2×12″
Paul van Dyk – „Out There and Back” 2CD limited Edition Album
Paul van Dyk – „Out There and Back” CD Album
Paul van Dyk – „Out There and Back” 4×12″
Paul van Dyk – „Tell me Why” (The Riddle) Maxi CD
Paul van Dyk feat St Etienne – „Tell me why”( The Riddle) 12”

1999:

Muzik Magazine-Free Mix CD
Paul van Dyk – „Another Way” CD maxi Single
Paul van Dyk – „Another Way/Avenue” Mixed
Paul van Dyk – „Another Way/Avenue” 12″
Paul van Dyk – „Another Way” 12″

1998:

Paul van Dyk – „Vorsprung Dyk Technik” 3CD Compilation of Remixes
Paul van Dyk – „Vorsprung Dyk Technik” 4×12″ Album
Paul van Dyk – „For an Angel” Maxi CD
Paul van Dyk – „For an Angel” Vinyl 12″ Single
Tilt vs. Paul van Dyk – „Rendezvous” Track on Tilts Butterfly Vinyl 12″ Single (UK)

1997:

Paul van Dyk – „Words/Moonlightning” Part 2 Maxi CD
Paul van Dyk – „Words/Moonlightning” Part 2 12″
Paul van Dyk – „Perspective” 2CD Compilation of Remixes
Paul van Dyk – „Words” Part 1 Maxi CD
Paul van Dyk – „Words” Part1 12″
Paul van Dyk – „Beautiful Place” 12″
Paul van Dyk – „Forbidden Fruit” Part2 CD maxi Single
Paul van Dyk – „Forbidden Fruit” Part1 CD maxi Single
Paul van Dyk – „Forbidden Fruit” Part1 Vinyl 12″ Single

1996:

Paul van Dyk – „Seven Ways” limited Edition 2CD Album
Paul van Dyk – „Seven Ways” CD Album
Paul van Dyk – „Seven Ways” Vinyl 12″ Album
Paul van Dyk – „Beautiful Place” (Salt Tank Remix) CD (UK)
Paul van Dyk – „Beautiful Place” (Salt Tank Remix) Vinyl 12″ (UK)
Paul van Dyk – „Beautiful Place” CD maxi Single
Paul van Dyk – „Beautiful Place” Vinyl 12″ Single

1995:

Paul van Dyk – „The Greatness Of Britain” CD Single Track on EUROPEAN (MFS Compilation)
Paul van Dyk – „The Greatness Of Britain” Vinyl 10″ Single Track on CLUB EUROPEAN (MFS)
Paul van Dyk – „Emergency” (The Remixes) CD maxi Single
Paul van Dyk – „Emergency” (The Remixes) 12″

1994:

Paul van Dyk – „45 Remixes Per Minute” 2 CD Album
Paul van Dyk – „45 Remixes Per Minute” Limited Edition Vinyl 10″
Paul van Dyk – „45 RPM” CD Album
Paul van Dyk – „45 RPM” 2×12″ Album
Paul van Dyk – „The Green Valley E.P.” Maxi CD
Paul van Dyk – „The Green Valley E.P.” Vinyl 12″ Single
Paul van Dyk – „Pump This Party/Pumpin” CD maxi Single
Paul van Dyk – „Pump This Party/ Pumpin” Vinyl 12″ Single

1993:

X-MIX-1 – „X-MIX-1(The MFS Trip)” CD Compilation
The Visions Of Shiva – „How Much Can You Take?” CD maxi Single
The Visions Of Shiva – „How Much Can You Take?” 12″

1992:

Cosmic Baby – „Sweet Dreams For Kaa” co-produced CD Track on Cosmic Babys Album Stellar Supreme
The Visions Of Shiva – „Perfect Day” CD maxi Single
The Visions Of Shiva – „Perfect Day” 12″

Officjalne oraz nieoficjalne remixy wykonane przez Paula van Dyka:

Remixes:

1998 (Paul Van Dyk Mix) on Tranceport, CD (Kinetic Records)
1998 (Paul Van Dyk Mix) on 1998, CD (Shock)
1998 (Paul Van Dyk Mix) on 1998, 12″ (Kinetic Records)
Spooky (Out Of Order Mix) on Spooky, CD5″ (Warner Brothers)
Spooky (New Order In Heaven Mix) on Spooky, CD5″ (Warner Brothers)
Tell Me Why (The Riddle) – PVD re-mix on Tell Me Why (The Riddle), 12″ (Deviant Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Original Love Mix) on Love Stimulation, 12″ (Deviant Records)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Club Mix) on Bring My Family Back, CD5″ (Festival Records)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Remix) on The Age Of Love (Remixes), 12″ (ZYX Music)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on 10 In 01, 12″ (Deviant Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on 10 In 01 Remixes, 12″ (Low Spirit Recordings)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on 10 In 01, CD5″ (Low Spirit Recordings)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Cream, CD5″ (Bang On!)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Cream, CD5″ (Kontor Records)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Cream, CD5″ (Bang On!)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Cream, CD5″ (Kontor Records)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Lagered! 3 – Mixed By Sample Gee, 2xCD (Universal Music (NZ))
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Lagered! 2000 – Mixed By Sample Gee, 2xCD (Universal Music (NZ))
Love Stimulation (PvD Love Club Mix) on Gatecrasher: National Anthems, 2xCD (Sony Music Entertainment (UK))
Love Stimulation (PvD Love Club Mix) on Love Stimulation, 2×12″ (Deviant Records)
10in01 (PvD Short Mix) on 10 In 01, CD5″ (Bang On!)
10in01 (Paul van Dyk Club Mix) on 10 In 01, CD5″ (Bang On!)
10in01 (PvD Member Only Mix) on 10 In 01, CD5″ (Bang On!)
Synthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Vocal Mix) on Synthesia (Fly Away), CD5″ (Bang On!)
Synaesthesia (Paul Van Dyk Mix) on Synaesthesia / Wonderful Life, 12″ (Bang On!)
10 In 01 (Paul Van Dyk Members Only Mix) on 10 In 01 Remixes, 12″ (Low Spirit Recordings)
10 In 01 (Paul Van Dyk Members Only Mix) on 10 In 01, CD5″ (Low Spirit Recordings)
Love Stimulation (Lovemix) on Love Stimulation / Curious, 12″ (MFS)
Curious (Inquisitive Remix) on Love Stimulation / Curious, 12″ (MFS)
Synaesthesia (Paul Van Dyk Remix) on Synaesthesia (Vinyl One), 12″ (Vandit Records)
(Paul Van Dyk’s Erinnern Indigo Mix) on Blue Skies (Promo Double Pack 1), 2×12″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Blauer Himmel Mix) on Blue Skies (Promo Double Pack 1), 2×12″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Blauer Himmel Mix) on Blue Skies, 12″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Erinnern Indigo Mix) on Blue Skies (CD 1), CD5″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Blauer Himmel Mix) on Blue Skies (CD 1), CD5″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Blauer Himmel Mix) on Blue Skies, 2×12″ (Perfecto)
Blue Skies (Paul Van Dyk’s Erinnern Mix) on Blue Skies, 2×12″ (Perfecto)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Remember (CD 2), CD5″ (Perfecto)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Remember (CD 1), CD5″ (Perfecto)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Remember, CD5″ (Reprise Records)
Remember (Paul Van Dyk’s Totally Recalled Remix) on Remember (CD 2), CD5″ (Perfecto)
Remember (Paul Van Dyk’s Totally Recalled Remix) on Remember (Limited Edition), 2×12″ (Reprise Records)
Remember (Paul Van Dyk’s Totally Recalled Remix) on Remember (CD 1), CD5″ (Perfecto)
Be Angeled (PvD Club Mix) on Be. Angeled (Vinyl One), 12″ (Vandit Records)
Club Attack (TPOD Mix by Paul Van Dyk) on Club Attack, 12″ (Vandit Records)
Cristallo (Vandit Club Mix by PvD) on Cristallo, 12″ (Vandit Records)
Cristallo (Vandit Dub Mix by PvD) on Cristallo, 12″ (Vandit Records)
Be Angeled (PvD Vandit Club Mix) on Be. Angeled (Vinyl Two), 12″ (Vandit Records)
Be Angeled (PvD Dub Mix) on Be. Angeled (Vinyl Two), 12″ (Vandit Records)
10 In 01 (PvD Short Mix) on 10 In 01, CD5″ (Low Spirit Recordings)
10IN01 (Paul van Dyk Club Mix) on 10 In 01, CD5″ (Deviant Records)
1998 (Paul van Dyk Radio Edit) on 1998, CD (Shock)
Bring Back My Family Back (Paul Van Dyk Remix) on Saturday 3AM, 2×12″ (Cheeky Records)
The Age Of Love (Paul van Dyk Remix) on React Test Seven, CD (React)
Curve – Chinese Burn (Paul Van Dyk Forbidden City Remix) on Chinese Burn, 12″ (Universal Music (Australia))
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Radio Edit) on The Age Of Love (Remixes), CD5″ (Golden-Dance-Classics)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Remix) on The Age Of Love (Remixes), CD5″ (Golden-Dance-Classics)
Synaesthesia (Paul’s Vandit Mix) on Synaesthesia (Vinyl Two), 12″ (Vandit Records)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998, 12″ (Positiva)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998, CD5″ (Orbit Records)
1999 (Paul Van Dyk Remix) on 1999, CD5″ (Orbit Records)
Synćsthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Remix) on Synćsthesia (Fly Away), CD5″ (Vandit Records)
Synaestesia (Fly Away) (Paul van Dyk Dub) on Synaestesia (Fly Away), 12″ (Ultra Records)
Love Stimulation (Lovemix by Paul Van Dyk) on Hardtrance Classics Vol. 1, 2xCD (Sub Terranean)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One (Paul Van Dyk Remix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One, 12″ (Go! Beat)
Be.Angeled (Paul Van Dyk club mix) on Be.Angeled, CD5″ (NuLife Recordings)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Vocal Mix) on Synaesthesia (Fly Away), 12″ (Neo Records Ltd)
How We Used To Live (Paul van Dyk Mix) on Boy Is Crying, 12″ (Mantra Recordings)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Lovemix (Hörfunk – Edit)) on Love Stimulation, CD5″ (Rough Trade Germany)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love-Club-Mix) on Love Stimulation, CD5″ (Rough Trade Germany)
Cream (Paul Van Dyk Remix) on Techno Club Vol. 7 – Techno Club Goes Space (Ibiza), 2xCD (Sony Music Media)
Be.Angeled (PvD Club Mix) on Be.Angeled, CD5″ (Modul)
Be.Angeled (Vandit Club Mix) on Be.Angeled, CD5″ (Modul)
Be.Angeled (PvD Angeled Club Mix) on Be.Angeled, CD5″ (Modul)
L’Esperanza (Paul Van Dyk Remix) on L’Esperanza (Remix), CD5″ (Club Culture)
Child Two (Summer Love Remix By Paul Van Dyk) on Family Album, CD (Heidi Of Switzerland)
1999 (Paul Van Dyk Remix) on 1999, 2×12″ (Orbit Records)
Cream (Paul Van Dyk Remix) on DJ Culture, 2xCD (Kontor Records)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Dub) on Synaesthesia (Fly Away), 12″ (Liquid Sound)
Empire (TPOD Mix by Paul Van Dyk) on Vandit – The Sessions 01, CD (Vandit Records)
Club Attack (TPOD Mix by Paul Van Dyk) on Vandit – The Sessions 01, CD (Vandit Records)
10 In 01 (Paul van Dyk Members Only Mix) on 10 In 01, 12″ (Captivating Sounds)
10 In 01 (Paul van Dyk Mix) on 10 In 01, 12″ (Captivating Sounds)
Remember (Paul Van Dyk’s Recolected Mix) on Remember, CD5″ (Kinetic Records)
Empire (TPOD Mix by Paul Van Dyk) on Empire, 12″ (Vandit Records)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Ibiza Euphoria, 2xCD (Telstar)
Play with the Voice in Germany on Play With The Voice – Germany vs. USA, 12″ (Sorted Records)
Illuminate The Planet (World In Order Mix) on Back and to the Left, 2xCD (Deviant Records)
Punishing The Atoms on Back and to the Left, 2xCD (Deviant Records)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Trancemaster 18, 2xCD (Vision Soundcarriers)
Play With The Voice In Germany on Play With The Voice, 12″ (Dream Beat)
Passion (Autumn In Berlin Mix) on Passion, 12″ (Feverpitch)
Passion (Herbit In Berlin Mix) on Passion, 12″ (Feverpitch)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Mix) on Sunday 8PM / Saturday 3AM, 2xCD (Cheeky Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love Club Mix) on Love Stimulation (Remixes), 12″ (Rough Trade Germany)
Love Stimulation (Lovemix by Paul Van Dyk) on The History Of Trance ’91-’96 Part 1, 2xCD (Sub Terranean)
Prologue (The Carl Cox & Paul VanDyk Mix) on Prologue, 12″ (Jackpot)
Come With Me (Paul Van Dyk Remix) on Come With Me, 12″ (Positiva)
1999 (Paul Van Dyk Remix) on 1999, CD5″ (Aquarius Records (UK))
L’Esperanza (Paul van Dyk Remix) on L’Esperanza Remixes, 12″ (Club Culture)
Child 2 (Paul Van Dyk Summer Love Remix) on Ibiza Euphoria, 2xCD (Telstar)
Cream (Radio Version) on The Best Trance Anthems …Ever! – The John ’00’ Fleming Wise Buddah Mix, 2xCD (Circa Records Ltd.)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love Mix – Horfunk Edit) on The Best Trance Anthems …Ever! – The John ’00’ Fleming Wise Buddah Mix, 2xCD (Circa Records Ltd.)
Run To You (BT & Paul Van Dyk Mix) on Club Mix 97, 2xCD (PolyGram TV)
1999 (Paul van Dyk Remix) on 1999, 12″ (24 Records)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Cream, 12″ (Deviant Records)
Never Fuck (Paul Van Dyk’s Late Night Mix) on Never Fuck, 2×12″ (ID&T)
Never Fuck (Paul Van Dyk’s Late Night Dub Mix) on Never Fuck, 2×12″ (ID&T)
Play With The Voice In Germany (Paul Van Dyk Remix) on Trance Nation 2, 2xCD (Club Tools)
Play With The Voice In Germany (Paul van Dyk Remix) on Play With The Voice In Germany, 12″ (Club Tools)
Play With The Voice In Germany (Paul van Dyk Remix) on Play With The Voice In Germany, 12″ (Club Tools)
Innocence (Paul Van Dyk Remix) on Traffic, 12″ (Green Martian)
Cream (Paul van Dyk Remix) on DJ Micro Presents Tech-Mix 2000, CD (Moonshine)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Lovemix) on More Than Miles 2 Dreamhouse 96, CD (Motor Music)
Chinese Burn (Paul Van Dyk Forbidden City Remix) on Chinese Burn, CD5″ (Universal Records)
Be Angeled (Paul Van Dyk Remix) on Be Angeled, 12″ (NuLife Recordings)
You Can`t Escape (Paul Van Dyk Remix) on You Can’t Escape, 12″ (No Respect Records)
Illuminate The Planet (World In Order Mix By Paul Van Dyk) on Illuminate The Planet (World Order Remixes), 12″ (MFS)
Innocence (Paul Van Dyk Remix) on Innocence (Paul Van Dyk Remix), 12″ (Five AM)
Never F**k (Paul Van Dyk’s Late Night Mix) on Never F**k, CD5″ (You)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Club Mix) on Bring My Family Back, 12″ (Cheeky Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on Maxim Editions V1: Trance/Progressive, 2xCD (Black Hole Recordings)
Take A Free Fall (Paul Van Dyk Remix) on Trancemaster 5, CD (Vision Soundcarriers)
10 In 01 (Paul Van Dyk Remix) on 10 In 01, 12″ (Deviant Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Members Only Remix) on 10 In 01, 12″ (Deviant Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on Ibiza Euphoria, 2xCD (Telstar)
Voices in Harmony (Csilla in Wonderland Rmx) on Voices In Harmony (Remixes), 12″ (Sorted Records)
Love Stimulation (Paul van Dyk Love-Club Mix) on Love Stimulation, 12″ (Deviant Records)
The Age Of Love (Paul van Dyk Love Of Ages Mix) on The Age Of Love (The Remixes), 12″ (React)
Elevation (The Vandit Club Mix) on Beautiful Day & Elevation Remixes, 2×12″ (Island Records (UK))
Elevation (Paul van Dyk Mix) on Elevation, 12″ (Island Records (UK))
Elevation (The Vandit Club Mix) on Elevation, 12″ (Island Records (UK))
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Vocal Mix) on Synaesthesia (Fly Away), 2×12″ (Neo Records Ltd)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Dub Mix) on Synaesthesia (Fly Away), 2×12″ (Neo Records Ltd)
Never Fuck (PvD’s Late Night Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Variation)
Never Fuck (PvD’s Casino Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Variation)
Never Fuck (PvD’s Late Night Club Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Variation)
Cream (Paul van Dyk Remix) on Gatecrasher: Wet, 2xCD (INCredible)
Saturn 5 (Gravity Surge Mix) on Back To Bass-X 1, CD (Back To Bass-X)
10 In 01 (PvD Short Mix) on 10 In 01, CD5″ (Deviant Records)
10 In 01 (Paul van Dyk Club Mix) on 10 In 01, CD5″ (Deviant Records)
10 In 01 (PvD Members Only Mix) on 10 In 01, CD5″ (Deviant Records)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Remix) on Sunday 8PM, CD (Cheeky Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Original Love Mix) on Dance Nation 6, 2xCD (Ministry Of Sound)
How We Used To Live (Paul Van Dyk Dub Mix) on Daniel Bruns Presents Eye-Trance 01, 3xCD (DJ’s Present)
Never Fuck (Late Night Club Mix) on Never Fuck – The Paul Van Dyk Remixes, 12″ (Urban)
Never Fuck (Berlin Mix) on Never Fuck – The Paul Van Dyk Remixes, 12″ (Urban)
Never Fuck (Casino Mix) on Never Fuck – The Paul Van Dyk Remixes, 12″ (Urban)
Never Fuck (Late Night Mix) on Never Fuck – The Paul Van Dyk Remixes, 12″ (Urban)
Child 2 (Paul van Dyk Summer Love Remix) on Child 2, 12″ (Devolution)
Cream (Paul van Dyk Remix) on Gatecrasher: The Next Wave, 3×12″ (INCredible)
Prologue (The Carl Cox & Paul van Dyk Mix) on Prologue, 12″ (Cyber Records)
Be.Angeled (Paul van Dyk Remix) on Be.Angeled, 12″ (NuLife Recordings)
Cream (Paul van Dyk Mix) on Cream (Remixes), 12″ (Gang Go Music)
Prologue (Carl Cox & Paul Van Dyk Mix) on Micro-Tech Mix, CD (Moonshine)
10 IN 01 (PVS Short Mix) on Kimi Räikkönen Formula Dance Hits, 2xCD (Freeride)
Spooky (New Order in Heaven Mix) on Spooky, 12″ (Qwest Records)
Come With Me (Paul Van Dyk Remix) on Muzik Presents Trance Classics, CD (Muzik Magazine)
Guide Me God (Paul Van Dyk Remix) on Guide Me God, 12″ (Vandit Records)
Sunday Club (Paul van Dyk Remix) on Healing Dream, CD5″ (Stress Records)
Innocence (Paul Van Dyk Remix) on World Tour Tokyo, CD (Tsunami)
Dance With Me (Paul Van Dyk Mix) on Forever Pop And More, 2xCD (Warner Music (Germany GmbH))
Love Stimulation (Lovemix) on Trance Sylvania, 2xCD (23 Frankfurt)
Passion (Paul van Dyk’s Herbit In Berlin Mix) on Passion, 12″ (Feverpitch)
Cream (Long Version) on Cream Anthems 2000-Once In A Lifetime, 2xCD (Virgin Records (UK))
Be.Angeled (Paul Van Dyk Club Mix) on Ultra. Dance 02, 2xCD (Ultra Records)
Never Freak (Paul Van Dyk’s Late Night Mix) on Ultra. Dance 02, 2xCD (Ultra Records)
Prologue (Carl Cox & Paul Van Dyk Mix) on Guerilla Beats-A Jackpot Continuous Mix, 2xCD (Hypnotic)
Tell Me Why (The Riddle) (Paul Van Dyk Mix) on Cream Ibiza-Arrivals, 2xCD (Virgin Records (UK))
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Cream, 12″ (Deviant Records)
Synaesthesia (Fly Away) (PVD Mix) on Slinky Planet Moscow, 2xCD (Slinky Music)
Never Fuck (Paul van Dyk’s Late Night Clubmix) on ID&T Trance 3, 2xCD (ID&T)
Voices In Harmony (Csilla In Wunerland Mix) on Nervous Innovators Series: Vol 3/5 (Paul Van Dyk), 12″ (Nervous)
Voices In Harmony (Csilla In Dreamland Mix) on Nervous Innovators Series: Vol 3/5 (Paul Van Dyk), 12″ (Nervous)
Oohhh Baby (Paul Van Dyk Remix) on Nervous Innovators Series: Vol 3/5 (Paul Van Dyk), 12″ (Nervous)
Play With The Voice (Play With The Voice In Germany Remix) on Nervous Innovators Series: Vol 3/5 (Paul Van Dyk), 12″ (Nervous)
Innocence (Paul van Dyk TOPD Remix) on Innocence, 12″ (Red Series)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Club Mix) on Bring My Family Back, CD5″ (Intercord Tonträger GmbH)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Remix) on Synaesthesia (Fly Away), CD5″ (Urban)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Mix) on Bring My Family Back, CD5″ (Cheeky Records)
Run To You (BT & PVD’s Inner Sanctury Mix) on Essential Mix 4, 3xCD (FFRR)
Blues Skies (Paul Van Dyk Mix) on Essential Mix 4, 3xCD (FFRR)
Healing Dream (Paul Van Dyk’s Inner-Mind Remix) on Healing Dream, 12″ (MFS)
Love Stimulation (Lovemix by Paul Van Dyk) on Ultra Techno Vol.2, 2xCD (Independance Records)
Cream (Paul Van Dyk Short Mix) on Cream, CD5″ (Radikal Records)
Cream (Paul Van Dyk Long Mix) on Cream, CD5″ (Radikal Records)
Flaming June (BT And Paul Van Dyk Original Mix) on Euphoria-For The Mind, Body And Soul, 2xCD (Telstar)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Love Of Ages Mix) on Euphoria-For The Mind, Body And Soul, 2xCD (Telstar)
Love Stimulation (Love Club Mix By Paul Van Dyk) on Euphoria-For The Mind, Body And Soul, 2xCD (Telstar)
Never Fuck (PvD’s Late Night Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Virgin Records (America))
Never Fuck (PvD’s Casino Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Virgin Records (America))
Never Fuck (PvD’s Late Night Club Mix) on Never Fuck, 2×12″ (Virgin Records (America))
Never Fuck (Paul Van Dyk Late Night Club Mix) on Never Fuck – Future Shock / PVD Remixes, 12″ (Vendetta Records (Spain))
1999 (Paul Van Dyk Mix) on Tom Wax Mix Trax Volume 1, 2xCD (ZYX Music)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One (Paul Van Dyk Mix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One, 12″ (Go! Beat)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Remix) on The Age Of Love, CD5″ (CNR Music)
Flaming June (BT & PVD Mix) on Flaming June, 12″ (Perfecto)
Take A Free Fall (Beyond The Stars Mix) on Take A Free Fall – Remixes, 12″ (Blow Up)
Play With The Voice In Germany on Play With The Voice / Queen Of Insane, 2×12″ (Virgin Schallplatten GmbH)
Flaming June (BT and PVD Mix) on Flaming June, 2×12″ (Perfecto)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Radio Edit) on The Age Of Love (The Remixes), 2xCD5″ (React)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Love Of Ages Mix) on The Age Of Love (The Remixes), 2xCD5″ (React)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998, CD5″ (Aquarius Records (UK))
Never Fuck (Paul van Dyk’s Late Night Mix) on Never Fuck (Paul van Dyk Remixes), 12″ (Ultra Records)
Never Fuck (Paul van Dyk’s Casino Mix) on Never Fuck (Paul van Dyk Remixes), 12″ (Ultra Records)
Never Fuck (Paul van Dyk’s Late Night Club Mix) on Never Fuck (Paul van Dyk Remixes), 12″ (Ultra Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Original Love Mix) on Love Stimulation (CD2), CD5″ (Deviant Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Lovemix Horfunk Edit) on Love Stimulation (CD1), CD5″ (Deviant Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love-Club-Mix) on Love Stimulation (CD1), CD5″ (Deviant Records)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Radio Edit) on The Age Of Love (Remixes), CD5″ (ZYX Music)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Remix) on The Age Of Love (Remixes), CD5″ (ZYX Music)
Age Of Love (Paul van Dyk „Love Of Ages” Mix on The Age Of Love, 12″ (Made In DJ)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Mix) on Playhard – Re(Act 1), CD (React)
Niji (Paul Van Dyk’s Pot Of Gold Remix) on Niji (The MFS Remixes), 12″ (MFS)
Love Stimulation (Lovemix By Paul Van Dyk) on Serious Beats 25, 4xCD (541)
Come With Me (Paul Van Dyk Remix) on Come With Me, CD5″ (Positiva)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Mix) on Bring My Family Back, CD5″ (Orange Records)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Solid Sounds 10, 2xCD (541)
Love Simulation (Love Club Mix By Paul Van Dyk) on Solid Sounds 9, 2xCD (541)
Healing Dream (Paul Van Dyk’s Inner Mind Remix) on Cosmic Cubes – A Cosmic Trance Compilation Vol. 6, 2xCD (Sub Terranean)
10In01 (Paul van Dyk rmx) on Techno 2/2001, 2xCD (ZYX Music)
10 In 01 (Paul van Dyk Club Mix) on 10 In 01, 12″ (Ultra Records)
10 In 01 (Paul van Dyk Short Mix) on 10 In 01, 12″ (Ultra Records)
Be.Angeled (Paul van Dyk Club Mix) on Be.Angeled, 2×12″ (BMG)
Ich will (Paul van Dyk rmx) on Technodrome Volume 11, 2xCD (Polystar Records)
Come With Me (Paul van Dyk Remix) on Come With Me, 12″ (Steel Fish Records)
Bring My Family Back (Paul van Dyk Remix) on Bring My Family Back, CD5″ (Jive)
10 In 01 (Paul Van Dyk Mix) on 21st Century Trance 4, 3xCD (React)
Ich Will (Vandit Mix By Paul Van Dyk) on Ich Will, 12″ (Motor Music)
Ich Will (Paul Van Dyk Dub Mix) on Ich Will, 12″ (Motor Music)
The Age Of Love (Paul Van Dyk „Love Of Ages” Remix Radio Edit) on Techno Trax Vol. 19, 2xCD (ZYX Music)
Innocence on Superstition Audio Files Mixed By, CD (Beat Buzz Records)
Chinese Burn (Paul Van Dyk Forbidden City Remix) on Chinese Burn, 12″ (Universal Records)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Club Mix) on Bring My Family Back, 12″ (Arista)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love-Club-Mix-Remix) on Kiss House Nation, 2xCD (PolyGram TV)
Cream (Paul Van Dyk Shortcut) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
Age Of Love (Paul Van Dyk’s Radio Edit) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love-Mix Edit) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
Passion (Paul van Dyks – Herbit in Berlin Mix) on Passion, 2×12″ (Feverpitch)
Passion (Paul van Dyks – Autumn in Berlin Mix) on Passion, 2×12″ (Feverpitch)
10 in 01 (Paul Van Dyk Remix) on Trance Nation America Two, 2xCD (Ultra Records)
Be.Angeled (Paul Van Dyk Club Mix) on Be.Angeled, CD5″ (Logic Records (US))
Play With The Voice In Germany on Ultra Techno, 2×12″ (Independance Records)
Take A Free Fall (Beyond The Stars Mix) on Take A Free Fall (Remixes), CD5″ (Intercord Tonträger GmbH)
Be.Angeled (PVD Club Mix) on Be.Angeled, 12″ (BMG)
Passion (Paul Van Dyk’s Herbit In Berlin Mix) on Passion, CD5″ (EMI Records (UK))
Bring My Family Back (Paul van Dyk Mix) on Sunday 8 PM / Saturday 3 AM, 2xCD (Orange Records)
Cream (Paul van Dyk Long Version) on Cream, 12″ (Radikal Records)
Passion (Paul Van Dyk’s Herbit In Berlin Mix) on Passion, CD5″ (Feverpitch)
Tell Me Why (PvD Mix) on Tell Me Why (The Riddle), 12″ (Vandit Records)
Cream (Paul van Dyk Short Cut) on Cream, CD5″ (Orange Records)
Cream (Paul van Dyk Mix) on Cream, CD5″ (Orange Records)
Niji (Potted Gold Remix) on Niji (The MFS Remixes), CD5″ (MFS)
Niji (Pot of Gold Remix) on Niji (The MFS Remixes), CD5″ (MFS)
Ich Will (Paul van Dyk Mix) on Godskitchen: Journeys, 3xCD (INCredible)
10 In 01 (PvD Members Only Mix) on 10 In 01, 12″ (Deviant Records)
10 In 01 (PvD Short Mix) on 10 In 01, 12″ (Deviant Records)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Remix) on ID&T Trance, 2xCD (ID&T)
1998 (Paul Van Dyk’s Remix) on 1998, 12″ (Aquarius Records (UK))
Christallo (Vandit Mix by Paul van Dyk) on Christallo, 12″ (Red Alert)
Christallo (Vandit Dub by Paul van Dyk) on Christallo, 12″ (Red Alert)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Essential Trance, 2xCD (Beechwood Music)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Edit) on Puissance Techno 3, CD (Omnisounds)
How We Used To Live (Paul Van Dyk Mix) on Boy Is Crying (Mixes), CD5″ (Mantra Recordings)
Guide Me God (Paul Van Dyk Remix) on Vandit – The Sessions 02, CD (Vandit Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Remix) on High Energy, 2xCD (Sony Music Media)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother (Paul Van Dyk Remix) on Lost Treasures – Progressive Culture, CD (Guardian Angel)
Love Stimulation (Lovemix by Paul van Dyk) on Love Stimulation / Curious, CD5″ (MFS)
Curious (Inquisitive Remix by Paul van Dyk) on Love Stimulation / Curious, CD5″ (MFS)
Love Stimulation (Paul Van Dyk’s Love-Club-Mix-Remix) on 40 Classic Dance Anthems, 2xCD (Manifesto)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 40 Classic Dance Anthems, 2xCD (Manifesto)
Synaesthesia (Paul van Dyk Dark Dub) on Trance Anthems 2, 3xCD (Decadance Recordings)
10 In 1 (Paul Van Dyk Mix) on John Wayne / 10 In 1, 12″ (Bang On!)
L`Esperanza (PVD Remix) on The First Spring, CD (Warner Music Group)
Chineseburn (Van Dyk Rmx) on London Underground #1, 12″ (Not On Label)
Synaesthasia (Fly Away) (Paul Van Dyk Vocal Mix) on Synaesthasia (Fly Away), CD5″ (Orange Records)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Remix) on Club Nation America, 2xCD (Ultra Records)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Cream (DUPLICATE), CD5″ (Radikal Records)
Cream (Paul Van Dyk Long Mix) on Cream (DUPLICATE), CD5″ (Radikal Records)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1999, CD5″ (Positiva)
Cream (Paul Van Dyk Shortcut) on Cream Ibiza – Arrivals 1999, 2xCD (Virgin Records (UK))
Never Fuck (Paul Van Dyk Casino Mix) on Club Nation – 2002, 2xCD (Ministry Of Sound (Australia))
1999 (Paul Van Dyk Remix) on Rave Mission Vol. 14, 2xCD (Nova Tekk)
10 in 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on Cream Ibiza 2001, 2xCD (Virgin Records (UK))
Poison (Chemical Rush Remix) on Poison Remix, CD5″ (Rough Trade Germany)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Trance Sylvania 10, 2xCD (23 Frankfurt)
The Age Of Love (Payl Van Dyk Love Of Ages Mix) on The Age Of Love (Remixes), 12″ (TF Productions)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998 / 1999, 12″ (Vale Music)
L’esperanza (Paul Van Dyk Remix) on Sven Väth – Retrospective 1990-97, 2xCD (Warner Music (Japan))
Love Stimulation (Paul van Dyk Remix) on House Party ’95 – 3 – The Cosmic Clubmixx, CD (Arcade)
Club Attack (Paul Van Dyk Tpod Mix) on Daniel Bruns Presents Eye-Trance 04, 3xCD (DJ’s Present)
Cristallo (Paul Van Dyk Remix) on Daniel Bruns Presents Eye-Trance 04, 3xCD (DJ’s Present)
Take A Free Fall (Beyond The Stars Mix) on Distance To Trance, 2xCD (Substance)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Vocal Mix) on Synaesthesia (Fly Away), CD5″ (Avex Trax)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Dub Mix) on Synaesthesia (Fly Away), CD5″ (Avex Trax)
L’esperenza (Paul Van Dyk Remix) on Dance Loop, 2xCD (WEA)
Child Two (Summer Love Remix) on From The Family Album, 12″ (Heidi Of Switzerland)
Guide Me God (Paul Van Dyk Remix) on Guide Me God, 12″ (Bigroom Records)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Love Of Ages Remix) on Travelling 4, 2xCD (Visionary)
1998 (Paul van Dyk Remix) (Edit) on Positiva: A Decade Of Dance, 2xCD (Positiva)
Bring My Family Back (Paul van Dyk Club Mix) on Bring My Family Back, 12″ (V2 Records, Inc.)
Play With The Voice In Germany on Play With The Voice, CD5″ (Virgin Schallplatten GmbH)
Love Simulation (Love Mix) on Distance To Technoland, 2xCD (Substance)
The Age Of Love (Paul van Dyk Love of Ages Remix) on Travelling 4 (Duplicate), 2xCD (Visionary)
Saturn 5 (Gravity Surge Mix) on Gaultier Modern Dance Parties 1990-1995, CD (Basic Beat Recordings)
Sugar Daddy (Tripping On The Moon Remix) on A Different World, 12″ (MFS)
International Control (Paul van Dyk Demo Remix) on A Different World, 12″ (MFS)
Play With The Voice In Germany (Paul Van Dyk Remix) on DJ United, CD (Club Tools)
1998 (Paul van Dyk Remix) on 1998, 12″ (Orbit Records)
The Age Of Love (Paul van Dyk Love Of Ages Mix) on The Age Of Love, CD5″ (React)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One (Paul Van Dyk Remix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One, CD5″ (Jive)
Synaesthesia (Paul van Dyk Remix) on Love Trance, 3xCD (Neo Records Ltd)
Play With The Voice In Germany (Radio Edit) on Play With The Voice, CD5″ (Music Man)
Play With The Voice In Germany on Play With The Voice, CD5″ (Music Man)
Never Fuck (PVD’s Late Night Club Mix) on Cream Future Trance, 2xCD (Virgin Records (UK))
Innocence (Paul Van Dyk Remix) on Cream Future Trance, 2xCD (Virgin Records (UK))
Healing Dream (Paul Van Dyk’s Inner Mind Mix) on New Wave Club Culture, 3xCD (Zeitgeist)
Be Angeled (PvD Club Mix) on The Loveparade Compilation 2001 – Join The Love Republic, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Empire (Paul Van Dyk Remix) on Capital, 2xCD (Zomba Records)
Chinese Burn (Forbidden City Remix) on Chinese Burn, 12″ (MFS)
Chinese Burn (Culturally Reformed Remix) on Chinese Burn, 12″ (MFS)
Prologue (The Carl Cox & Paul Van Dyk Radio Mix) on Prologue, CD5″ (Jackpot)
Prologue (The Carl Cox & Paul Van Dyk Mix) on Prologue, CD5″ (Jackpot)
Play With The Voice in Germany (Paul van Dyk Remix) on Play With The Voice In Germany / Formula, CD5″ (Club Tools)
Dolfin’ (Abstract Mix) on Delirium: Remixed, Remade, Remodelled, 12″ (MFS)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Mix) on Remember, 12″ (Not On Label)
Niji (Pot of Gold Remix) on Niji (The MFS Remixes), 12″ (Silver Planet)
Synaesthesia (Fly Away) (PvD Vocal Mix) on Godskitchen: The True Sound Of A Clubbing Summer, 2xCD (INCredible)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on Godskitchen: The True Sound Of A Clubbing Summer, 2xCD (INCredible)
Come With Me (Paul Van Dyk Remix) on Come With Me, CD5″ (Positiva)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on MTV Ibiza 2001, 2xCD (Warner Strategic Marketing (UK))
You Can’t Escape (Paul Van Dyk Remix) on Trance Central – Return To The Classics (Vol. 2), 2×12″ (Planetary Consciousness)
Remember (Paul van Dyk’s Recollected Mix) on Remember, 2×12″ (Warner Music UK Ltd)
Remember (Paul van Dyk’s Totally Recalled Mix) on Remember, 2×12″ (Warner Music UK Ltd)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul van Dyk Vox Remix) on Synaesthesia (Fly Away), CD5″ (Edel Records (Germany))
Healing Dream (Paul Van Dyk’s Inner-Mind Remix) on Assorted, CD (MFS)
10In01 (Paul van Dyk rmx) on Technodrome Volume 9, 2xCD (Polymedia Marketing Group GmbH)
Deeper Love (Paul Van Dyk Dub) on Deeper Love (Searchin’ For A…), 12″ (Hansa)
Deeper Love (Paul Van Dyk Fully Loaded) on Deeper Love (Searchin’ For A…), 12″ (Hansa)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Reactivate 13, 2xCD (React)
Remember (Paul Van Dyk’s Recollected Remix) on Remember, 2×12″ (Perfecto)
10 in 01 (PvD Members Only Remix) on The Ibiza Annual – Summer 2001, 2xCD (Ministry Of Sound)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother- Part One (Paul Van Dyk Mix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One, 2×12″ (Go! Beat)
Punishing The Atoms (Remixed By Paul Van Dyk) on Back And To The Left, 2xCD (MFS)
Love Stimulation (Lovemix) on The Greatest Trance Tracks Of All Times, 2xCD (Intergroove DE)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Frantic – The Future Sound Of Hard Dance, 2xCD (Warner Strategic Marketing (UK))
Never Fuck (Paul Van Dyk Rmx) on Bonzai Records 10th Anniversary Edition, 2xCD (Lightning Records)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998, CD5″ (Positiva)
Synaesthesia (Paul Van Dyk Remix) on Bang On! Presents Viper Room : New Generation, 2xCD (Bang On!)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Reactivate 13 – Mixed By John ’00’ Fleming, CD (React)
You Like That?! (Paul Van Dyk’s Slap N’ Tickle Mix) on You Like That?!, 12″ (MFS)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Millennium, CDr (Aquarius Records (UK))
Cristallo (Paul Van Dyk Remix) on Bitte Ein Beat! – Beat 2, 2xCD (EMI Music Netherlands)
Niji (Paul Van Dyk Pot Of Gold Remix) on Strictly Trance, CD (Dance Pool)
Cream (Paul Van Dyk Remix) on Gatecrasher: Wet, 2xCD (INCredible)
Healing Dream (Paul Van Dyk Remix) on Healing Dream, 12″ (Stress Records)
Cream (Paul Van Dyk Mix) on Club Mix 99, 2xCD (Universal Music TV)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Algarve ’99 – The Summer Dance Compilation, 2xCD (Kaos Records)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Remix Edit) on Algarve ’99 – The Summer Dance Compilation, 2xCD (Kaos Records)
Saturn 5 (Gravity Surge Mix) on Back To Bass-X Vinyl 1, 12″ (Back To Bass-X)
Take A Free Fall (Paul Van Dyk Rmx) on Take A Free Fall, 12″ (Logic Records)
Bring My Family Back (Paul Van Dyk Mix) on Saturday 3AM, 2×12″ (Cheeky Records)
Cream (Paul van Dyk Remix) on Timeless Trance – Midnight Sessions, CD (Logic 3000 Records)
1998 (Paul van Dyk Remix) on Timeless Trance – Midnight Sessions, CD (Logic 3000 Records)
Crush (Paul Van Dyk Edit) on Crush, CDr (Vandit Records)
10 In 01 (PVD Members Only Mix) on 10 In 01, 12″ (Extra Wild!)
Guide Me God (Paul van Dyk Mix) on Guide Me God – Vinyl Two, 12″ (Tommy Boy Silver Label)
Child Two (Summer Love Remix by Paul Van Dyk) on Family Album, 3×12″ (Heidi Of Switzerland)
Take A Free Fall (Paul Van Dyk Remix) on Trancemaster 5, 2×12″ (Vision Soundcarriers)
Elevation (The Vandit Club Mix) on Elevation, CD5″ (Island Records)
Come With Me (Paul Van Dyk Mix) on Come With Me, 2×12″ (Positiva)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on Ayla / 1998, 10″ (Positiva)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother (Paul van Dyk Remix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother, 12″ (Go! Beat)
Healing Dream (Paul Van Dyk’s Inner Mind Mix) on Zeitgeist: New Wave Club Culture, 3xCD (Stress Records)
10 In 01 (Paul Van Dyk Mix) on The Very Best Of Ibiza Anthems, 3xCD (Decadance Recordings)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Vocal Mix) on Synaesthesia (Fly Away), CD5″ (Enter Records)
1999 (Paul Van Dyk Remix) on Outline Afterhour – The Third Compilation, 2xCD (Lightning Records)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Radio Edit) on The Age Of Love (The Remixes), CD5″ (React)
The Age Of Love (Paul Van Dyk Love Of Ages Mix) on The Age Of Love (The Remixes), CD5″ (React)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998 / 1999, 2×12″ (Positiva)
Be.Angeled (Paul Van Dyk Club Mix) on Be.Angeled, 2×12″ (Logic 3000 Records)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One (Paul Van Dyk Mix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One, 12″ (Nettwerk)
Love Stimulation (Lovemix) on Tranceliner, 2xCD (More Music)
Be Angeled (Paul Van Dyk Club Mix) on Timeless Trance – Morning Sessions, CD (Logic 3000 Records)
Spanish Lullaby (Stompin’ Paul Van Dyk Remix) on Nature One, 2xCD (ZYX Music)
Falling Star (Dub Mix PvD Edit) on Falling Star, 12″ (Vandit Records)
Punishing The Atoms on Illuminate The Planet (Club Versions), 12″ (MFS)
Love Stimulation (Paul van Dyk Remix) on Love Stimulation, 12″ (MFS)
Nothing But You (PVD Club Mix) on Mystery Land 2003 – The Official Registration, 2xCD (Universal Records)
Voices In Harmony (Csilla In Wunderland) on Voices In Harmony, 12″ (MFS)
Voices In Harmony (Csilla In Wonderland) on Voices In Harmony, 12″ (MFS)
Voices In Harmony (Csilla In Dreamland) on Voices In Harmony, 12″ (MFS)
Age Of Love (Paul Van Dyk Love Of Ages Mix) on Breakdown – The Very Best Of Euphoric Dance, 2xCD (Telstar)
Voices In Harmony (Paul Van Dyk Remix) on Top Hits Megamix 1995 Vol. 1, CD (Arcade)
1998 (Paul Van Dyk Remix) on 1998 / 1999 – Positiva Remixed Volume 2, CD5″ (Positiva)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Club Sounds Vol. 10, 2xCD (Polystar Records)
Age Of Love (Paul Van Dyk „Love of Ages” Remix) on Club Classics 27, 12″ (Golden-Dance-Classics)
Synaesthesia (Fly Away) (Paul Van Dyk Vocal Mix) on Global Frequencies: Tokyo, CD (Phatt Phunk Records)
Love Stimulation (Lovemix By PvD) on Illusion 87 – 97 Anniversary Edition, CD (EMI Belgium)
L’Esperanza (Paul Van Dyk Remix) on TrancEmotions, 2xCD (Warner Special Marketing GmbH)
Illuminate The Planet (World In Order Mix by Paul Van Dyk) on Hardware 1, CD (Hardware)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Remix) on 100% Dream – Music For Your Mind 3, 2xCD (Enter Records)
Cream (Paul Van Dyk Long Version) on Cream, 12″ (Electropolis)
Cream (Paul Van Dyk Short Cut) on Cream, 12″ (Electropolis)
Niji (Paul Van Dyk’s 'Pot Of Gold’ Mix) on Club Lovely, CD (Pulp Magazine)
Born Slippy (PvD Rework) on Born Slippy 2003, 2xCD5″ (Not On Label)
Take A Free Fall (Beyond The Stars Mix) on Distance To Trance – The Anthology, 3xCD (Distance)
Prologue (Paul Van Dyk & Carl Cox Mix) on Distance To Trance – The Anthology, 3xCD (Distance)
10 In 01 (Paul Van Dyk Club Mix) on Progressions Into Trance 2, CD (UBL Recordings)
Saturn 5 (Gravity Surge Mix) on Saturn 5 / Party In The Sky, 12″ (Intercord Tonträger GmbH)
Saturn 5 (High Energy Mix) on Saturn 5 / Party In The Sky, 12″ (Intercord Tonträger GmbH)
L’Esperanza (Paul Van Dyk Remix) on Trance @ Hardhouse, 2xCD (Edel Finland)
Dance With Me (Paul Van Dyk Long Run) on Dance Loop Evolution 2, 2xCD (WEA)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One (Paul Van Dyk Remix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother – Part One (CD 1), CD5″ (Go! Beat)
Blue Skies (Paul Van Dyk Mix) on Essential Mix 4, CD (FFRR)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Love Mix) on Illusion 1 – A Trip Of Mind Flowing Music, CD (Back To Bass-X)
Flaming June (BT & PVD Mix) on Midnight Sun: Circuit Grooves 4, CD (GO GIRL!)
Cream (Paul van Dyk Shortcut) on Cream – Part 2, CD5″ (Deviant Records)
Cream (Paul van Dyk Mix) on Cream – Part 2, CD5″ (Deviant Records)
You Can’t Escape (Paul Van Dyk Remix) on You Can’t Escape, CD5″ (No Respect Records)
Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One (Paul Van Dyk Remix) on Always Remember To Respect And Honour Your Mother Part One, CD5″ (Go! Beat)
Cristallo (PVD Remix) on Dream Dance 23, 2xCD (Sony Music Media)
For An Angel (Terry Lee Brown Jr. remix) on Selected Remixes, CD (Plastic City)
Words on Global Underground 006 – John Digweed – Sydney, 2xCD (Boxed)
Tell Me Why (The Riddle) on Gatecrasher: National Anthems, 2xCD (Sony Music Entertainment (UK))
Tell Me Why (The Riddle) on Trance Nation Three (Mixed By Ferry Corsten – System F), 2xCD (Ministry Of Sound)
Namistai on Movement In Still Life, 2xCD (Polydor Japan)
Words (For Love) on Tranceport, CD (Kinetic Records)
Words (For Love) on Spundae Presents…Interpretations, CD (Spundae)
For an Angel (PvD e-werk club mix) on Essential Selection – Summer 1998, 2xCD (FFRR)
Namaste on Movement In Still Life Ver. 1.01, CD (Embrace The Future)
Namaste on Movement In Still Life, 2xCD (Headspace)
Tell Me Why (The Riddle) (Club Mix) on Shred – Mixed By The Marshall, CD (Universal Music (NZ))
Tell Me Why (The Riddle) (Club Mix) on Tell Me Why (The Riddle), CD5″ (Vandit Records)
For An Angel (PVD Angel In Heaven Radio Edit) on Lagered! 4: A Rumble Through The Crates – Mixed By Sample, 2xCD (Universal Music (NZ))
Face To Face (Album Version) on Lagered! The Next Level – Mixed By Sample Gee, 2xCD (Universal Music (NZ))
The Love From Above on Gatecrasher: Global Sound System, 2xCD (Sony Music Entertainment (UK))
Flaming June (BT & PvD Original Mix) on Flaming June, 12″ (Perfecto)
Flaming June (BT & PvD Original Mix) on Flaming June, 12″ (Perfecto)
For An Angel (PVD Angel In Heaven Radio Mix) on Machine Soul: An Odyssey Into Electronic Dance Music, 2xCD (Rhino Entertainment Co.)
We Are Alive (Original Mix) on Bang On! Volume 3 – Mixed By Matt Crawford, 2xCD (Bang On!)
For An Angel on Licenced To Thrill, CD (Automatic Records (2))
Today on Trance Europe Express – Volume 2, 2xCD (Volume)
Beautiful Place (Just Beautiful) on 10.000 Ohm! – Suck Me Plasma Compilation, 2xCD (Suck Me Plasma)
Forbidden Fruit (Forbidden Future Mix) on 11.000 Ohm! – Suck Me Plasma Compilation, 2xCD (Suck Me Plasma)
Words (Radiowave Mix) on Mayday – Soundtropolis, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Forbidden Fruit (Video Edit) on Let The Sun Shine In Your Heart – Love Parade Official Compilation Berlin 12.7.97, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Forbidden Fruit (BT & PvD’s Food of Love Mix) on R & R (Rare And Remixed), 2xCD (Nettwerk)
Pump This Universe on Universe – The Tribal Gathering 94, 2xCD (Frankfurt Beat Productions)
Namistai on Movement In Still Life, CD (Headspace)
Namistai on Movement In Still Life, CD (Black Hole Recordings)
Namistai on Movement In Still Life (Limited Edition), CD (Headspace)
Namistai on Movement In Still Life, CD (ZYX Music)
For An Angel on HR3 Clubnight Volume 3 mixed by Mark Spoon, 2xCD (Epidrome)
A Love Letter on Hardtrance Classics Vol. 2, 2xCD (Sub Terranean)
My World (Florjn Mix) on Rave Mission Vol. II – Entering Lightspeed, 2xCD (Sub Terranean)
For An Angel on Techno Club Vol. 5 – Talla 2XLC With DJ Hooligan, 2xCD (Sony Music Media)
Another Way on Universe Of Trance, 2xCD (Warner Special Marketing GmbH)
Different Journey To Vega on Xtravaganza Mix – Mixed by Alex Gold, CD (Xtravaganza Recordings)
Love Stimulation (Paul van Dyk Original) on All Over The World, CD (Black Hole Recordings)
For An Angel (Paul van Dyk E-Werk Club Mix) on Trance Nation One (Mixed By Ferry Corsten – System F), 2xCD (Ministry Of Sound)
Avenue on Trance Nation Two (Mixed By Ferry Corsten – System F), 2xCD (Ministry Of Sound)
Tell Me Why (The Riddle) (Vandit Mix) on Mix In Motion, CD (Black Hole Recordings)
Beautiful Place [Paradise Mix] on Afri – Der Gute Rausch • 14 Credible Clubtracks, CD (Edel Records (Germany))
Moonlighting (Nightclub Mix) on Psychotrance 2000, CD (Moonshine)
Sweet Dreams For Kaa – My Love on Stellar Supreme, CD (Logic Records)
For An Angel on Selected Remixes, 2×12″ (Plastic City)
Out There on Reactivate Energize – Selected By Nick Sentience & Steve Blake, 3×12″ (React)
Another Way on Kai Tracid – DJ Mix Vol. 2, 2xCD (Dance Division)
Vega (Starecase Remix) on Altered States v.2, 2xCD (Bliss Productions)
For An Angel (PvD Angel In Heaven Radio Mix) on The Best Trance Anthems …Ever! – The John ’00’ Fleming Wise Buddah Mix, 2xCD (Circa Records Ltd.)
Forbidden Fruit (East Of Eden Radio Mix) on The Best Trance Anthems …Ever! – The John ’00’ Fleming Wise Buddah Mix, 2xCD (Circa Records Ltd.)
Words on Forbidden Paradise 7 – Deep Forest, CD (Guardian Angel)
A Love Letter on Trance Nation 3, 3xCD (Club Tools)
Namistai on Movement In Still Life (Special Edition 2-CD Set), 2xCD (Avex Trax)
Namistai on Movement In Still Life (Special Edition 2-CD Set), 2xCD (Avex Trax)
Words (PvD’s „For Love” Mix) on Global Underground 006 – John Digweed – Sydney, 2xCD (Thrive Records)
For an Angel 98 (E-Werk Club Mix) on Gatecrasher: Black, 2xCD (INCredible)
Avenue on Untitled, 12″ (Not On Label)
For An Angel (E-Werk Club Mix) on Tranceclassics, 2xCD (Tsunami)
Words (For Love) on Trance Global Nation Vol. 2, CD (Radikal Records)
Beautiful People (Sundae 6am Mix) on Renaissance The Mix Collection Part 4, 3xCD (Renaissance)
For An Angel (Ashtrax Fallen Mix) on Serial Drillers, CD (ID&T)
For An Angel (PvD E-Werk Club Mix) on The Trance Zone, CD (Shock)
Another Way (Main Club Mix) on Slinky Tech-nique, 2xCD (Slinky Music)
Tell Me Why (Vandit Mix) on Tsunami One: Ferry Corsten & Robert Smit, 2xCD (Tsunami)
Pikes (Out There And Back Mix) on Clubbers Guide To…Germany, 2xCD (Polygram Record Operations)
Love From Above on Gatecrasher: Global Sound System, 3×12″ (INCredible)
We Are Alive (Breathless Mix) on The Summer Annual, 2xCD (Ministry Of Sound (Australia))
For An Angel on Slinky, 2xCD (Slinky Music)
Avenue on wip3out, CD (Not On Label)
Found An Angel on Found An Angel, 12″ (Not On Label)
Faith Found An Angel on Found An Angel, 12″ (Not On Label)
Do You Want An Angel Right Now on Found An Angel, 12″ (Not On Label)
For An Angel (PvD E-werk Club Mix) on Found An Angel, 12″ (Not On Label)
For An Angel (PVD E-Werk Club Mix) on Logic Trance 4, 2xCD (Logic Records)
Love Stimulation (Paul Van Dyk Mix) on Music From The Club La Rocca Ballroom Tunes 1, CD (Antler Subway)
Words on Tranceglobalnation, CD (Arcade)
Love Stimulation (Blank & Jones Mix) on Tranceformer – The Uplifting Mix, 2xCD (Virgin Records (UK))
Forbidden Fruit (Forbidden Future Mix) on Tranceformer – The Uplifting Mix, 2xCD (Virgin Records (UK))
Vega (Starecase Remix) on Perfecto Presents People, 2xCD (V2 Records, Inc.)
Avenue on Tranceformer 2000, 2xCD (Virgin Records (UK))
Out There on Gatecrasher: Digital, 3xCD (Gatecrasher)
Words (For Love) on Tranceglobalnation 2 – The Platinum Mix Edition, CD (Arcade America)
My World (Texel Mix) on Rave Now!, 2xCD (Vision Soundcarriers)
Avenue/Another Way (Original) on Cream Anthems 2000-Once In A Lifetime, 2xCD (Virgin Records (UK))
For An Angel on DJ Connection Nr.1 – DJ Phi Phi, CD (News)
Columbia (Paul Van Dyk Remix) on TranceMix USA 2, CD (Radikal Records)
Out There And Back on Mayday – 10 In 01 – The Compilation, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Another Way (Radio Mix) on Datapop – Mayday Compilation 2000, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Words (Original Mix) on Essential Mix 4, 3xCD (FFRR)
Vega on Dreamstates, 2xCD (Inspired Recordings)
Seven Ways on Ultra Techno Vol.4, 2xCD (Independance Records)
We Are Alive (Vandit Mix) on KISS House Nation 2001, 2xCD (Universal Records)
Another Way on Trancemaster 24, 2xCD (Vision Soundcarriers)
My World (Visual Valley Mix) on RaveBase Phase 2, 2xCD (Polygram)
Columbia (Paul Van Dyk Remix) on The Annual 2002, 3xCD (Ministry Of Sound)
For An Angel (Paul Van Dyk E-Werk Club Mix) on Euphoria-For The Mind, Body And Soul, 2xCD (Telstar)
Rendezvous (Quadrophonic Mix) on Butterfly, 2×12″ (Perfecto)
Rendezvous (Tilt v Paul Van Dyk) (Quadrophonic Mix) on Butterfly (DUPLICATE), 12″ (Perfecto)
Vega on Winter Chill 2, 2xCD (Hed Kandi Records)
Movement on Club Nation 2001, 2xCD (Ministry Of Sound)
For An Angel ’98 on Transit, 3×12″ (Sunrise Recordings (US))
Spooky (Out Of Order Mix) on Spooky, CD5″ (London Records)
Spooky (New Order In Heaven) on Spooky, CD5″ (London Records)
Forbidden Fruit (Forbidden Future mix) on Abduction V:02, 5×12″ (Solid State Records)
For An Angel (Pvd E-werk Club Mix) on Serious Beats 25, 4xCD (541)
For An Angel on MTV Ibiza 99, 2xCD (Sony Music Media)
Vega on Illicit Material, CD (Revolution Magazine)
Words (Qattara 12″ Version) on Solid Sounds 5, 2xCD (News)
For An Angel 98 (E-work Club Mix) on Solid Sounds 7, 2xCD (News)
A Love Letter on Cosmic Cubes, 2xCD (Sub Terranean)
Love Stimulation on Northern Exposure Expeditions, 3×12″ (INCredible)
The Greatness Of Britain (SW3 Mix) on European, CD (MFS)
Pump This Party on Trance Mix, 2xCD (Max Music (Spain))
Pumpin’ on Eternal Traxx Vol. 1, 2xCD (ZYX Music)
Emergency (Radioactive) on Eternal Traxx Vol. 2, 2xCD (ZYX Music)
Step Right On on Techno Trax Vol. 14, 2xCD (ZYX Music)
Forbidden Fruit (Forbidden Future Mix) on Abduction V:02, 2xCD (Solid State Records)
Seven Ways on Berlin Unwrapped, 2xCD (Volume)
We Are Alive (Breathless Mix) on Clubber’s Guide to… 2001, 2xCD (Ministry Of Sound)
Tell My Why (The Riddle) (PVD Remix) on Plastic Volume 4, CD (Nettwerk)
For An Angel (P v D E-Werk Club Mix) on Kiss House Nation, 2xCD (PolyGram TV)
For An Angel (PVD Angel In Heaven Mix) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
Beautiful Place (Airwaves Mix) on Ibiza 99 – The Year Of Trance, 2xCD (Global Television)
For An Angel on Ultra Techno Vol.6, 2xCD (Independance Records)
Another Way (Club Mix) on Trance Nation 01 >> 00, 2xCD (Edel Records (Germany))
Another Way (Club Mix) on Ministry of Sound. The Annual. 1999-2000, 2xCD (Polymedia Marketing Group GmbH)
Emergency (Radioactive) on Trancemaster 10, 2xCD (Vision Soundcarriers)
Step Right On on Distance To Happy Trance – The Energizer, CD (Distance)
Flaming June (BT & PVD Edit) on Flaming June, CD5″ (Warner Music UK Ltd)
Flaming June (BT & PVD Mix) on Flaming June, CD5″ (Warner Music UK Ltd)
Tell Me Why (St. Etienne remix) on Djmixed.com / Micro, CD (Moonshine)
For an Angel on Sensation – The Megamixes, CD (ID&T)
Emergency 911 on XXL Dance 7, 2xCD (Columbia Records)
Seven Ways on Berlin Unwrapped, 5×12″ (Volume)
A Magical Moment on DJ Allstars, 2xCD (ZYX Music)
Avenue on Tranceland, CD (More Music Italy)
Another Way on Tranceland, CD (More Music Italy)
Today on Trance Europe Express 2 (DUPLICATE), 2xCD (Volume)
Flaming June (BT And PVD Edit) on In The Mix 97 Vol. 3, 2xCD (Virgin Records (UK))
We’re Alive on ID&T Yearmix 2001, 2xCD (ID&T)
The Greatness Of Britain (NW3 Mix) on Club European Vol. 2, 10″ (MFS)
How We Used To Live on How We Used To Live, 12″ (Mantra Recordings)
How We Used To Live (Dub) on How We Used To Live, 12″ (Mantra Recordings)
Sweet Dreams for Kaa (The Sweetest Mix) on The Cosmic, Very Cosmic EP, 12″ (T&B Vinyl)
Tell Me Why (The Riddle) (Original Mix) on This Is… Ibiza:2001, 3xCD (Beechwood Music)
Starcase (Remix) on Slinky World Class, 2xCD (Slinky Music)
Another Way on The Summer Annual 2000, 2xCD (Ministry Of Sound (Australia))
Tell Me Why (The Riddle) (Club Mix) on One World One Love Parade – The Compilation 2000, 2xCD (Low Spirit Recordings)
My World (Visual Valley Mix) on Ravermeister Vol. 1, 2xCD (Sub Terranean)
Avenue on Global Underground Prototype 2, 2xCD (Boxed)
45RPM on Distance To Trance 2, CD (Substance)
We Are Alive (Breathless Mix) on Club Nation America, 2xCD (Ultra Records)
Forbidden Fruit (Forbidden Future Mix) on Cream Ibiza – Arrivals 1999, 2xCD (Virgin Records (UK))
Beautiful Place (Paradise Mix) on Nature One Vol. III Open Air 96, 2xCD (ZYX Music)
My World on Rave Mission – The Dream Edition, 2xCD (Sub Terranean)
Forbidden Fruit (Future World Mix) on Rave Mission – The Dream Edition Part 2, 2xCD (Sub Terranean)
We Are Alive on Buzz Chart #8, CD (7)
Beautiful Place (Airwaves Mix) on Dream Dance Vol. 3, 2xCD (Sony Music Media)
Beautiful Place (Just Beautiful) on Planet Bass II, 2xCD (Time Unlimited)
For An Angel on Octan, 2×12″ (Dogondke Media)
Avenue on Wip3out – The Music, CD (Not On Label)
A Different Journey To Vega on Mayday – Culture Flash – The Compilation, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Another Way (PVD Session Mix 2) on Enter The Millenium, CD (Max Music (USA))
Forbidden Fruit (Forbidden Future Mix) on 'Deeper’ Euphoria, 2xCD (Telstar)
We are Alive on Dance Masters, 2xCD (Virgin Records (UK))
Forbidden Fruit on Dream Dance Vol. 5, 2xCD (Sony Music Media)
For An Angel on Octan Vol. 1, CD (Dogondke Media)
Words (For Love) on After-Hour 3, 2xCD (Tripomatic)
For An Angel on Distance To Trance, 2xCD (Substance)
Columbia on Oslo Central Trance Sessions Volume 2, CD (Roadrunner Arcade Music)
Emergency 911 on Remember Vol. 2, CD (Oxa)
Emergency 911 on Octan Vol. 2, CD (Dogondke Media)
Columbia on Maximal In The Mix Vol. 7, 2xCD (Energetic Records)
We’re Alive (Breathless Remix) on Tech-Mix Live, CD (Moonshine)
Beautiful Place (Paradise Mix) on The Secret Life Of Trance 7, 2xCD (Rising High Records)
Another Way (Club Mix) on Meltdown 2000: New Trance – The Deep Mix, 2xCD (Virgin Records (UK))
Living For The Night on A Different World, 12″ (MFS)
For An Angel on Scorpia The History 10 Aniversario, 3xCD (Tempo Music)
For An Angel on Dream Dance Vol. 10, 2xCD (Sony Music Media)
Movement on The Loveparade Compilation 2001 – Join The Love Republic, 2xCD (Low Spirit Recordings)
Rushin’ (Surgemix) on Trance Central – Return To The Classics (Vol. 3), CD (Planetary Consciousness)
Tell Me Why (PVD Mix) on The Annual 2000, 2xCD (Ministry Of Sound)
A Love Letter on The History Of Trance Part 2, 2xCD (Sub Terranean)
Words (PvD’s „Four Love” Mix) on Global Underground 006 – John Digweed – Sydney (Limited Edition), 2xCD (Boxed)
Columbia (PVD Remix) on Godskitchen: The True Sound Of A Clubbing Summer, 2xCD (INCredible)
You Like That?! (Paul Van Dyk’s Slap 'n’ Tickle Mix) on Techno Trax Vol. 16, 2xCD (ZYX Music)
We Are Alive (Radio Edit ”Full On Vocal”) on Dance Mania 2000, 2xCD (Vidisco)
You Are Alive on Super Mix 14, 2xCD (Vidisco)
Avenue on Tonal Evidence 1999, CD (Mute Corporation)
My World (Florin Mix) on 6000 Ohm!, 2xCD (Suck Me Plasma)
Face To Face (Piano Outtake) on Dream Dance Vol. 18, 2xCD (Dance Division)
Another Way on Dream Dance Vol. 15, 2xCD (Dance Division)
Tell Me Why (The Riddle) on Trance Anthems, 3xCD (Decadance Recordings)
Today on Trance Europe Express – Volume 2, 4×12″ (Volume)
Sundae 6 A.M. on Cosmic Cubes – A Cosmic Trance Compilation Vol. 4, 2xCD (Sub Terranean)
Emergency (Radioactive Mix) on Techno Travel, CD (Omnisonus)
We Are Alive on Dance Masters, 2xCD (Virgin Records (UK))
Forbidden Fruit (Futureworld Video Edit) on Assorted, CD (MFS)
Columbia on ID&T Trance Volume 2, 2xCD (ID&T)
For An Angel on Circo Del Trance 1 (The Sound Of Circus), CD (Circus)
Another Way (Club Mix) on Kremlin 2, 2xCD (Enter Records)
For An Angel (’98 Remix) on The Sound Of The Hoover Volume 2, 2xCD (TeC)
For An Angel (PVD E-Werk Club Mix) on Kremlin – On The Top Of The World, 2xCD (Enter Records)
Forbidden Fruit (Video Edit) on Kremlin – On The Top Of The World, 2xCD (Enter Records)
Another Way (Main Club Mix) on Clubber’s Guide To… 2000, 2xCD (Ministry Of Sound)
For An Angel (PvD E-Werk Club Mix) on Back To The Old Skool Ibiza Anthems, 2xCD (Ministry Of Sound)
Rushing (Surgemix) on The Tribal Gathering, 2xCD (Logic Records)
Pikes on This Is The Sound Of Trance, 4xCD (Beechwood Music)
For An Angel on Mixmag Presents: B!g Tunes! The Greatest Dance Singles Of All Time!, 2xCD (Virgin Records (UK))
Out There on Reactivate Energize, 2xCD (React)
We Are Alive on Cyber Trance Presents Luxury Trance, CD (Avex Trance)
Found An Angel on Stella’s Choice, 12″ (Not On Label)
For An Angel (PvD E-werk Club Mix) on Kiss In Ibiza 98, 2xCD (PolyGram TV)
Avenue on Ibiza 99 – The Year of Trance Vol. 2, 2xCD (Global Television)
Invisible (Rendezvous: Tilt’s Quadraphonic Instrumental Mix) on Invisible, CD5″ (Hooj Choons)
Autumn (TPOD Mix) on The Mix (Volume 1), 2xCD (WEA)
Pump This Party! on Trance Decade – The Very Best Of Trance, CD (SPV)
Step Right On on Expect The Unexpected Vol.2, CD (Mazzo)
Vega (Starecase Remix) on Kremlin 4, 2xCD (Enter Records)
Tell Me Why (The Riddle) on Creamlive, 2xCD (Virgin Records (UK))
Perfect Day (The Afternoon Mix) on Tranceformed From Beyond, LP (MFS)
Left Hand, Right Hand (Special PJP Remix) on Back And To The Left, 2×12″ (MFS)
Ave Of Stars (Untitled Album Outtake) on Nu Ambience For The 21st Century, CD (MFS)
We’re Alive on Massive 2, 2xCD (ID&T)
For An Angel (PVD ”Angel In Heaven” Radio Edit) on Algarve ’99 – The Summer Dance Compilation, 2xCD (Kaos Records)
Tell Me Why (The Riddle) on Alta Rotaçăo, 2xCD (Kaos Records)
My World (Visual Valley Mix) on Goa Rave, 2xCD (ZYX Music)
Tell Me Why (The Riddle) on Trance 2000 Volume 5, 2xCD (Beats Included)
Vega (Starecase Remix) on Bang On! Presents Viper Room : Volume 2, 2xCD (Bang On!)
We Are Alive (Vandit Vocal Mix) on Club Ibiza, 3xCD (Decadance Recordings)
Seven Ways (Star Ways) on Energy 96 – The Compilation, CD (Energetic Records)
For An Angel on 16 Years Illusion – The Trance Odyssey, 2xCD (Art-Group Music)
Another Way on Megatrance, CD (S.A.I.F.A.M.)
Words (For Love) on Underground Beats (Volume 6), 2xCD (CD Pool)
The Greatness Of Britain on Extreme 4, 2xCD (News)
Tell Me Why (The Riddle) (Radio Mix) on Trance 2000, 2xCD (Edel Finland)
For An Angel on Ultra Techno Volume 6, 2×12″ (Independance Records)
Rushin’ (Surgemix) on Trance Central – Return To The Classics (Vol. 3), 2×12″ (Planetary Consciousness)
Nothing But You (PVD Club Mix) on Trancemaster 3008, 2xCD (Vision Soundcarriers)
Face To Face (Piano Outtake) on 100% Dream – Music For Your Mind 5, 2xCD (Enter Records)
Tell Me Why (The Riddle) (Club Mix) on Kremlin 3 – Kremlin Nation 2000, 2xCD (Enter Records)
For An Angel (PVD Angel In Heaven Radio Edit) on Future Trance Vol. 6, 2xCD (Polystar Records)
The Love From Above on Gatecrasher: Global Sound System, 2xCD (INCredible)
Avenue on This Is… Hard House, 3xCD (Beechwood Music)
Vega (Starecase Remix) on 100% Dream – Music For Your Mind 6, 2xCD (Enter Records)
Vega (Starecase Remix) on 100% Dream – Music For Your Mind 6, 2xCD (Enter Records)
For An Angel (PVD ”Angel In Heaven” Radio Edit) on 100% Dream – Music For Your Mind 6, 2xCD (Enter Records)
Animacion on Perfecto Presents Ultra Music Festival: 01, CD (Thrive Records)
Another Way (Radio Mix) on Future Trance Vol. 10, 2xCD (Polystar Records)
Words on Tranceliner, 2xCD (More Music)
For An Angel ’98 on Timeless Trance – Morning Sessions, CD (Logic 3000 Records)
Forbidden Fruit (BT & Paul Van Dyk’s Food Of Love Mix) on ID Models – Fashion Lounge, CD (Water Music Records)
Beautiful Place (Paradise Mix) on The Secret Life Of Trance 7, 4×12″ (Rising High Records)
Forbidden Fruit on XTC Trax 6, 2xCD (XTC)
For An Angel (E-Werk Club Mix) on MTV Ibiza 99, 2xCD (Columbia Records)
Avenue on Ministry Presents Class Of ’99, CD (Ministry (Magazine))
For An Angel on Live At Goliath 3, CD (DJ Beat Records)
Pikes on This Is… Ibiza Trance, 3xCD (Beechwood Music)
Tell Me Why (The Riddle) (Radio Mix) on Future Trance Vol. 12, 2xCD (Polymedia Marketing Group GmbH)
Columbia on Illusion – 2000 Venus Edition, 2xCD (Sony Music Entertainment (Belgium))
Forbidden on Extreme 5, 2xCD (News)
For an Angel (PvD E-Werk Club Mix) on Breakdown – The Very Best Of Euphoric Dance, 2xCD (Telstar)
Another Way on Breakdown – The Very Best Of Euphoric Dance, 2xCD (Telstar)
Nothing But You (PvD Radio Mix) on Destination Trance, 2xCD (Universal Records)
For An Angel (PvD E-Werk Club Mix) on Loved Up, 2xCD (Ministry Of Sound)
Emergency 911 on Rave Zone Montini Volume Four, CD (Big Time International)
Time Of Our Lives (Clubmix) on Future Trance Vol. 25, 2xCD (Polystar Records)
Columbia on Dream Dance Vol. 22, 2xCD (Dance Division)
10in01 (Paul Van Dyk Mix) on Dream Dance Vol. 20, 2xCD (Dance Division)
Tell Me Why (The Riddle) on 100% Dream – Music For Your Mind 4, 2xCD (Enter Records)
Tell Me Why on 100% Dream – Music For Your Mind 4, 2xCD (Enter Records)
Forbidden Fruit on Club System Gold Trance Edition Volume 3, 12″ (541)
We Are Alive (Vandit Club Mix) on TrancEmotions, 2xCD (Warner Special Marketing GmbH)
Words (For Love) on Three Thirty – Version One, CD (Sheer Dance)
We Are Alive (DJ Icey’s Arctic Bass Mix) on Digital Empire: Mix Breed, CD (Brooklyn Music Limited (BML))
Nothing But You (PVD Club Mix) on Euphoria, 3xCD (Telstar)
For An Angel on 100% Dream – Music For Your Mind 3, 2xCD (Enter Records)
For An Angel on The Best House Anthems… Ever!, 2xCD (Virgin Records (UK))
For An Angel (PVD ”Angel In Heaven” Radio Mix) on Kremlin – On The Top Of The World, Cassette (Enter Records)
For An Angel on Distance To Trance – The Anthology, 3xCD (Distance)
45 RPM on Distance To Trance – The Anthology, 3xCD (Distance)
We Are Alive (DJ Icey’s Artic Bass Mix) on MTV: Extreme, 2xCD (White Island Music)
Nothing But You (PVD Club Mix) on ID&T Yearmix 2003, CD (Universal Records)
Words on Essential Mix 4, CD (FFRR)
For An Angel (PVD E-Werk Club Mix) on DJ Networx Vol. 1, 2xCD (Sony Music Media)
For An Angel (Pvd E-Werk Club Mix) on Dance Opera Trip 11, 2xCD (Dance Opera)
My World on Millenium Trance, 2xCD (Dance Network)
For An Angel on Trance History, 2xCD (Warner Strategic Marketing GmbH)
For An Angel on Best Of Dream Dance – The Special Megamix Edition, 2xCD (Sony Music Media)
Nothing But You on Trance Angel – Step Two, 2xCD (Warner Strategic Marketing GmbH)

Newsy związane z tym artystą

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →