News

The Revolution Continues – Carl Cox po 6 latach w Polsce! (UPDATE!)

Takiego rozwoju wydarzeń zapewne mało kto się spodziewał. Jeden festiwal, jedna noc i dwóch najbardziej wyczekiwanych artystów ostatnich lat w naszym kraju. Szanowni Państwo! Oto na festiwalu Global Gathering 2010 wystąpią przed Wami Paul van Dyk oraz Carl Cox, jako główni headlinerzy! Dziś przedstawiamy Wam kilka informacji na temat Carla a już wkrótce specjalny wywiad z Paulem van Dykiem, którego artysta udzielił redaktorowi naczelnemu Dj Magazine Marcinowi Żyskiemu za pośrednictwem MSM Events.


Po 6 latach nieobecności w Polsce, Carl Cox zawita na największej klubowej imprezie tego roku. Ostatnim razem w naszym kraju Carl wystąpił w 2004 roku w katowickim Spodku.
Na wyraźne życzenie Mistrza, jego performance będzie miał miejsce w namiocie techno, a nie tak jak wielu z Was się spodziewało, na głównej scenie. Carl Cox chcąc stworzyć odpowiedni klimat dla swojego występu, zaprosił również do udziału wyjątkowych reprezentantów technicznych brzmień. Namiot będzie nosił nazwę ‘The Revolution Continues’ a wystąpią tam również Nic Fanciulli, Josh Wink, Cristian Varela, Yousef oraz Jon Rundell.


Polskimi przedstawicielami, którzy będą mieli zaszczyt zaprezentować swoje umiejętności na arenie ‘The Revolution Continues’ będą Marcin Żyski, Christopher Grüning oraz Venti Otto.
‘The Revolution Continues’ to autorski projekt Carla Coxa, do udziału w którym zaprasza doborowych gości. W tym roku fani Carla będą mieli sporo okazji usłyszeć jego muzyczny show w Europie. Już w maju ‘The Revolution Continues’ zawita kilka razy we Francji a w 12 wakacyjnych wtorków rezydować będzie w Space na Ibizie.
Dla polskich klubowiczów najważniejsze jest jednak to, że piąty czerwca z pewnością zapisze się w pamięci wielu z Was jako najbardziej szalona impreza tego roku!Ostatnie TOP 10 Carla Coxa:
1.Secret Cinema – Loud
2.Sander van Dorn – Ninety
3.Jon Rundell – Damager (Marco Bailey & Tom Hades rmx)    
4.Cosmos – One more tune(original mix)
5.Timo Juuti – Crankshaft Boogie(Sami Saari Remix)
6.Andrew McLauchlan – Love story (Steve Ward remix)
7.Elio Riso & Rimo – Thanks Brazil
8.Hook & Sling vs. Goodwill – Rock with you
9.Ian Pooley – Chord memory (Daft Punk rmx)
10.Voodeux – Just a Spoonful


BILETY:
Czwarta pula biletów dostępna jest na FTB.pl:
Standard:
– 137 zł
– 134 zł (dla posiadaczy karty klubowicza)
Deluxe:
– 450 zł
– 440 zł (dla posiadaczy karty klubowicza)


Bilety dostępne są również w stałych punktach sprzedaży:
– Centrum Informacji Miejskiej Poznań, Plac Wolności
– RockLongLuck, ul. Półwiejska
– DJ PRO Poznań, ul. Sienkiewicza
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →