News
Członek Above & Beyond wyda solowy album jeszcze w tym roku

Członek Above & Beyond wyda solowy album jeszcze w tym roku

Spragnieni nowości od Above & Beyond? Tych będzie sporo od jednego z członków zespołu. Mamy pierwszy singiel nadchodzącego albumu

Członek Above & Beyond zapowiada album

Above & Beyond to producenckie trio tak legendarne, że wielu fanów traktuje twórców już jako jedność. Tak nie zawsze jednak było, trzeba pamiętać również, że członkowie zespołu są też świetnymi solowymi artystami.

Przykładem może być tutaj Paavo Siljiamäki, który niegdyś pod alisem P.O.S. miał okazję wydać cały szereg utworów. Wśród nich można wyszczególnić takie produkcje jak Gravity, Thunder & Shine oraz Remember.

Tak się składa, że czeka nas wielki powrót tego projektu. Paavo zapowiedział bowiem, że jeszcze w tym roku pojawi się pierwszy w historii P.O.S studyjny album. Krążek zatytułowany Deeper Tales ma być powrotem do soulowych brzmień, które zachwyciły twórcę za młodu.

Przeczytaj też: Deep house’owy detox z wytwórnią Anjunadeep! Posłuchaj miksu

Już teraz mamy okazję posłuchać pierwszego utworu z albumu. Udostępniony został bowiem remiks kawałka Lonley River autorstwa Kyana Kuatoisa. Wersja przedstawiona w collabie P.O.S. oraz anamē zyskuje nową, bardziej rytmiczną naturę.

Remiks członka Above & Beyond nadal zachowuje melodyczny oraz stonowany vibe oryginału. Utwór wzbogacony o elektroniczne brzmienia odświeża jednak całość. Kawałek prezentuje dość klasyczne elektroniczne brzmienie, które mimo, że nie jest bardzo odkrywcze to cieszy ucho swoją naturalną dźwięcznością.

Najnowszy utwór P.O.S powinien przypaść do gustu fanom całego Above & Beyond. Remiksu Lonley River posłuchacie już teraz za pośrednictwem platformy YouTube. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

Kyan – Lonely River (P.O.S & anamē Remix)
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →