News
Diplo świętuje 3. urodziny Higher Ground nowym albumem i miksem

Diplo świętuje 3. urodziny Higher Ground nowym albumem i miksem

Higher Ground ma już trzy lata. Diplo postanowił uczcić to wydarzenie, wydając album oraz publikując miks. Rozpakujmy prezenty od artysty!

Diplo świętuje trzeci rok Higher Ground

Diplo zaczął świętować trzeci rok istnienia Higher Ground. Do tego jednak wrócimy, bo z całością wiąże się z tym całkiem ciekawa historia. Higher Ground to nie jest byle jaka nazwa w kontekście kariery amerykańskiego producenta.

Pod tym tytułem bowiem kryje się mniejsza wytwórnia artysty oraz jego EP-ka. Obie z tych rzeczy miały premierę trzy lata temu. W całości znajduje się jednak mały haczyk. Zarówno EP-ka, jak i wytwórnia swoją premierę świętowały w okolicach wakacji. Dlaczego zatem ich świętowanie zaczęło się dopiero w grudniu?

No ale, nie jesteśmy tu przecież od tego, by łapać Diplo za daty, każdemu mogło się zdarzyć… Trzeba przyznać też, że trzeci rok istnienia Higher Ground ( w tym przypadku raczej chodzi o wytwórnię) Diplo uczcił w naprawdę przyzwoity sposób.

Przeczytaj też: List do Świętego Mikołaja – oto najlepsze prezenty dla fana EDM

Przede wszystkim twórca wydał nowy album – 3 Years LP. Nie składa się on jednak z nowej muzyki DJ-a. Całość wypełniają bowiem remiksy ulubionych utworów Diplo wydanych w Higher Ground. Dzięki temu w albumie usłyszymy nowe wersje kawałków Be Right There, Conga Rock, Samba Sujo, Don’t Forget My Love, Let You Go i Fortress.

Album składa się z ośmiu pozycji, a za same remiksy odpowiedzialni są: HUGEL, Anden, Davi, THEMBA, Fedele & Cole Knight, Sigma, Fahlberg oraz Moojo. To jednak nie wszystko. By uczcić wydarzenie, Diplo zamieścił w sieci DJ-ski miks.

Całość trwająca niemal dwie godziny ma spokojną naturę. Set skupia się głównie na muzyce typu house. Afrykańskie motywy, które co jakiś czas przewijają się w secie, potrafią być bardzo odprężające. Miks naprawdę przyjemnie gra jako tło do pracy czy ćwiczeń. Całość jednak jest na tyle elastyczna, że bez problemu może służyć jako podkład do tańczenia. Obie premiery od Diplo sprawdzicie poniżej.

Higher Ground 3 Years LP

New York City Jenga Loft Sunrise Set
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →