News
Deadmau5 prezentuje składankę “We Are Friends Vol. 11"

Deadmau5 prezentuje składankę “We Are Friends Vol. 11″

Doczekaliśmy się 11-stej części popularnej kompilacji deadmau5 - We Are Friends. Jakie utwory na niej znajdziemy?

We Are Friends po raz jedenasty

Deadmau5 ma tak duży staż na scenie muzyki elektronicznej, że wielu z obecnie wschodzących producentów dopiero uczyło się mówić, kiedy ten wydawał już albumy. Dlatego też deadmau5 cieszy się w środowisku sporym poważaniem, które sinusoidalnie nabiera i traci na wartości przy okazji twitterowych dram Joela.

Ludzie doceniają jednak nie tylko muzykę DJ-a. Jego wytwórnia Mau5trap jest jedną z najbardziej prestiżowych na scenie. Wielu producentów z pewnością marzy o tym, by móc dopisać na swoje konto premierę w labelu Kanadyjczyka.

Dlatego też obecność ze swoim utworem w kompilacji deadmau5 We Are Friends może być naprawdę sporym wyróżnieniem. Już teraz poznajemy kolejne grono szczęśliwców. Oficjalnie została opublikowana bowiem 11-sta już część składanki.

Przeczytaj też: deadmau5 wydał… hip-hopowy numer. Posłuchaj “Antisec”

Ta zawiera w sobie aż 26 różnych pozycji. Co ważne nie brakuje w niej wykonawców dopiero nabierających popularności. W całości znajdziemy między innymi takich producentów jak: Kasablanca, Dustycloud, NERO, Raito, ASHE czy Speaker Honey.

Składanka zawiera oczywiście również utwory od samego deadmau5. Są nimi XYZ oraz niedawno wydany wraz z YTCrackerem Antisec. Cała kompilacja została dość dobrze złożona. Nie brakuje w niej utworów spokojnych, dynamicznych, eksperymentalnych oraz tych bardziej klasycznych.

Samych fanów brzmień z Mau5trap, 11-sta odsłona We Are Friends zdecydowanie nie powinna zawieść. Całość znajdziecie już teraz na Spotify. By nie przegapić innych newsów ze świata muzyki elektronicznej koniecznie zaobserwujcie nas na Facebooku.

We Are Friends Vol. 11, sprawdź teraz
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →