News

David Guetta stworzył numer z gwiazdą Confession! Słuchamy „The Freaks”

Powiedzieć o tej kooperacji, że jest niespodziewana to nie powiedzieć nic. Czy ktoś z Was kiedykolwiek myślał, że David Guetta stworzy wspólny numer z jedną z największych gwiazd labelu Confession? Wygląda na to, że legenda elektroniki jest związana z wytwórnią Tchami'ego bliżej niż kiedykolwiek. Jak prezentuje się najnowszy track 55-latka? Sprawdźcie sami!

David Guetta i najmniej spodziewany track 2023 roku?

David Guetta nie zawsze potrafi zaskakiwać niecodziennymi brzmieniami, ale jak już to zrobi to nie ma zmiłuj! Jego najnowsza produkcja jest właśnie jedną z tych. Myślę, że duża część z Was nigdy nie posądziłaby Francuza o to, że kiedykolwiek stworzy wspólny kawałek z taką postacią. Dawno nie słyszeliśmy 55-latka w takiej odsłonie, a dużą w tym zasługę ma oczywiście jego współpracownik – MARTEN HØRGER!

Dokładnie tak, producentem, który pomógł Davidowi Gueccie stworzyć The Freaks to nie kto inny jak MARTEN HØRGER. To jedna z najbarwniejszych postaci, jeśli chodzi o label Confession. Za sprawą swoich ostatnich wydań pokroju ØUT ØF THE WØRLD czy Let’s Try It stał się jedną z bardziej rozpoznawalnych osób na scenie muzyki house. Jak to się stało, że niemiecki DJ rozpoczął pracę z francuską legendą?

Przeczytaj również: Axwell udostępnił fanom wyczekiwane ID. Które tym razem?

The Freaks otrzymali swój oficjalny teaser podczas występu MARTENA na festiwalu Burning Man. Od tego momentu minęło już kilka miesięcy, a dopiero od początku lutego o tracku ponownie stało się głośno. Śmieszny wydaje się być fakt, że sam David Guetta zagrał ów kawałek tylko raz. Przez ostatnie dwa tygodnie numer supportowali Don Diablo, Nicky Romero, Martin Garrix, Afrojack, Dimitri Vegas & Like Mike i inne znane postacie ze świata muzyki EDM!

Jak tworzyć to historię, jak robić to furorę. Zdecydowanie tak można powiedzieć o najnowszym projekcie Davida Guetty i MARTENA HØRGERA. Nie tylko chodzi tutaj o najmniej spodziewane połączenie ostatnich miesięcy, ale również o jego brzmienie. W tracku tym słychać charakterystyczne czyli mroczniejsze sample Niemca, lecz nie brakuje w nim future rave’owych pociągnięć. Myślę, że The Freaks są idealnym materiałem na klubowy banger i nie mówię tutaj np. o Bootshaus, a nawet o ibizowych lokalach! To po prostu bardzo dobrze idzie!

David Guetta stworzył klubowy banger z MARTENEM HØRGEREM!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →