News
Coke Studio x Tomorrowland – czego można dowiedzieć się z 4-minutowego wywiadu?

Coke Studio x Tomorrowland – czego można dowiedzieć się z 4-minutowego wywiadu?

Od jakiegoś czasu wiadomo, że Coca-Cola jest oficjalnym sponsorem festiwalu Tomorrowland. W tym roku pojawiła się nawet specjalna wersja tego napoju, która była częścią kampanii reklamowej belgijskiego eventu. Teraz chcielibyśmy skupić się na inicjatywie Coke Studio, a mianowicie specjalnych wywiadach z gwiazdami imprezy. Sprawdźmy krótkie wywiady z EDM-owymi artystami!

Coke Studio, czyli wywiad w innym wydaniu

Coke Studio Global to kanał na platformie YouTube, który założony został w kwietniu tego roku. Od tamtego momentu pojawiali się tam różni artyści muzyczni, a w tym oczywiście gwiazdy EDM-u. W specjalnym projekcie Coca-Coli wzięli udział np. duet Dimitri Vegas & Like Mike, zespół Ofenbach, W&W, Lost Frequencies oraz Steve Aoki. Udzielili oni krótkich wywiadów związanych z festiwalem Tomorrowland.

Kooperacja sławnej marki napojów i Tomorrowland kwitnie na naszych oczach. W każdym z pięciu epizodów The Drop znaleźli się inni artyści muzyczni. W programie pojawiły się specjalne zadania dla producentów losowane przez automat z napojami Coca-Coli. Jednym z nich było np. przetłumaczenie słów z tzw. english gibberish na faktyczne słowa. Jak poradzili sobie z tym zadaniem bracia Thivaios? Sprawdźcie sami!

Przeczytaj również: Do sieci wypłynęło demo Aviciiego z 2016 roku!

Znacznie ciekawsze zadanie otrzymał Steve Aoki. Miał on wybrać dowolny instrument oraz zagrać na nim jeden ze swoich utworów. Następnie miał zaśpiewać alfabet. Drobnostka, prawda? Nic bardziej mylnego! Miał to zrobić w stylu ASMR, czyli nie przekraczając progu 30 decybeli. Duet W&W był pod ostrzałem pytań, na które musieli niezwłocznie odpowiedzieć, a Lost Frequnecies miał np. narysować okładkę swojego albumu kredkami.

Takiego rodzaju content czeka was na kanale Coke Studio. Przed wami pięć odcinków z artystami Tomorrowland 2022, w których otrzymali bardzo ciekawe, a przede wszystkim dziwne zadania. Nie zwlekajcie i sprawdźcie to już teraz! Cała playlista z wszystkimi epizodami programu The Drop znajduje się tutaj.

Sprawdź wszystkie odcinki Coca Cola x Tomorrowland – The Drop
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →