News
RÜFÜS DU SOL i Beatport na żywo z Syndey Harbour Bridge - obejrzyj

RÜFÜS DU SOL i Beatport na żywo z Syndey Harbour Bridge – obejrzyj

Australijska grupa po raz trzeci połączyła siły z Beatport Live, aby dostarczyć kolejny najwyższej jakości house'owy set. Obejrzyj 2-godzinne nagranie z prywatnego rejsu po zatoce Port Jackson.

RÜFÜS DU SOL w formule live czy DJ set?

W skład australijskiej grupy RÜFÜS DU SOL wchodzi trzech muzyków – Tyrone Lindqvist, Jon George oraz James Hunt. Na alternatywnej house’owej scenie są aktywni już od ponad dekady, swoje 10-lecie świętowali w 2020 roku. Mają na koncie cztery studyjne albumy – Atlas (2014), Bloom (2016), SOLACE (2018) oraz Surrender (2021).

W dorobku RÜFÜS DU SOL znajduje się nagroda Grammy za Najlepszy taneczny utwór, Alive, przyznana w 2022 roku. Na nadchodzącej gali Australijczycy mają szansę zwyciężyć w tej samej kategorii dzięki On My Knees oraz odebrać statuetkę za Najlepszy taneczny album, Surrender.

Sprawdź także: W Warszawie odbędzie się wyjątkowa wystawa ze zdjęciami z Burning Mana

Cały dobiegający końca rok muzycy spędzili na koncertowaniu. Na wiosnę grali w Ameryce i Kanadzie, a lato spędzili na Starym Kontynencie, gdzie występowali zarówno w formule live, jak i DJ set. Drugim koncertem w Europie był polski FEST Festival, a za konsolą można było spotkać formację tylko na Ibizie, w Hiszpanii, Szwecji, Turcji oraz Grecji.

Zdecydowanie – jak na razie – większą popularnością cieszą się ich show na żywo, które wypełniają stadiony, a sety są nadal rzadkością. Różnica w obu formułach jest taka, że RÜFÜS DU SOL stają za deckami w niepełnym składzie. Nieobecny jest wtedy Tyrone Lidnqvist, główny i jedyny wokalista grupy, co wydaje się jak najbardziej sensowne. W DJ setach słyszymy zawsze troszkę inną, bardziej house’ową, odmianę projektu.

RÜFÜS DU SOL na żywo z Joshua Tree

RÜFÜS DU SOL po raz kolejny dla Beatport Live

Do tej pory w serwisach streamingowych mogliśmy znaleźć jedynie dwa DJ sety RÜFÜS DU SOL. Pierwszy w ramach globalnej serii ReConnect, drugi nagrany w klubie Space Miami. Oba znalazły się w internecie dzięki Beatport Live.

Pod koniec listopada 2022 roku RÜFÜS DU SOL i Beatport połączyli siły po raz trzeci. Jon oraz James zagrali 2-godzinnego seta podczas prywatnego rejsu pod mostem Sydney Harbour w zatoce Port Jackson w Australii. Podobnie jak w przypadku poprzednich DJ setów, RÜFÜS DU SOL po raz kolejny wykazali się najwyższej jakości selekcją house’owych brzmień, blendując ze sobą remiksy swoich największych hitów z trackami od Space Motion, Yotto, Cassiana czy Luke’a Alessi. Posłuchaj!

Wiemy, gdzie są najlepsze imprezy. Sprawdź!

Biletomat.pl
20 PLN

Jak kupić bilet?

Po kliknięciu "Kup bilet" przeniesiesz się do strony internetowej oficjalnego dystrybutora biletów i na jego stronie dokonasz zakupu.

Bezpieczne zakupy u oficjalnych dystrybutorów

Zakup biletu odbywa się na stronie oficjalnego dystrybutora biletów. Pamiętaj o tym, że jeżeli miejsca są numerowane, a bilety sprzedaje kilka firm, to każda z nich udostępnia inną pulę miejsc do wyboru.


Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →