News
ALPHA 9 rusza w trasę koncertową! Będzie występ w Polsce

ALPHA 9 rusza w trasę koncertową! Będzie występ w Polsce?

ARTY to bez wątpienia jedna z najbardziej znanych postaci w gatunku progressive house. W ciągu ostatnich lat zachwycał nas swoim wydaniami w wytwórniach Anjunabeats i Armada. Teraz przyszedł czas na kolejny ważny epizod w jego karierze, czyli wydanie kolejnego albumu jako ALPHA 9. Każdy taki projekt trzeba odpowiednio wypromować, także Artiom postanowił przygotować coś naprawdę dużego. Sprawdźmy, o co chodzi!

Odrodzenie projektu ALPHA 9

Jak każdy z Was dobrze wie, od samego początku ARTY był również znany jako ALPHA 9, pod którym wydawał utwory w gatunkach okołotrance’owych. Podczas jubileuszowego epizodu Group Therapy 500 w Los Angeles wystąpił właśnie pod swoim alter ego, dając godzinny koncert na stadionie Banc of California. Jednak nie był to zwykły set, a zapowiedź tego, co dopiero przed nami. Artiom ogłosił, że na początku roku 2023 ukaże się jego album New Horizons, którego wyda właśnie jako ALPHA 9!

Przeczytaj również: Above & Beyond i ich 2-godziny set z eventu Group Therapy 500

Tak jak już wspomniałem, takie wydarzenie trzeba promować, a najlepiej w szerokim zakresie. Kilka dni temu na swoich social mediach ARTY ogłosił, że rusza w trasę koncertową. Na ten moment trwać będzie ona od 13 stycznia do 25 marca przyszłego roku, jednak to jeszcze nie koniec ogłoszeń. Pierwsza część New Horizons Tour odbędzie się na terenie Stanów Zjednoczonych oraz Kanady. Aktualnie ogłoszonych zostało prawie dwadzieścia eventów z tym związanych, a w tym jeden specjalny!

Tak prezentuje się na ten moment trasa New Horizons:

13 stycznia – The Church (Denver, USA)
14 stycznia – Exchange (Los Angeles, USA)
21 stycznia – Quantum (Brooklyn, USA)
26 stycznia – Sky (Salt Lake City, USA)
27 stycznia – Audio (San Francisco, USA)
28 stycznia – The Palace (Calgary, Kanada)


3 lutego – Soundcheck (Waszyngton, USA)
4 lutego – 45 East (Portland, USA)
17 lutego – Union Rooftop (Minneapolis, USA)
18 lutego – Wave (Wichita, USA)
25 lutego – Noir (Toronto, Kanada)


3 marca – The Venue (Austin, USA)
4 marca – Rise Rooftop (Houston, USA)
10 marca – ORA (Seattle, USA)
11 marca – Celebrities (Vancouver, Kanada)
17 marca – TBA
18 marca – Discopussy (Las Vegas, USA)
25 marca – Sound-Bar (Chicago, USA)

Muszę przyznać, że ARTY jako ALPHA 9 ma naprawdę dużą rzeszę fanów w Ameryce Północnej. To samo można jednak powiedzieć o europejskiej społeczności trance’owej, bo jest to bardziej niż pewne, że Artiom odwiedzi Stary Kontynent. Nieuniknione, że może pojawić się również w Polsce, ale na ten moment jeszcze nic o tym nie wiadomo. Teraz pozostaje tylko czekać i posłuchać jego poprzednich setów pod pobocznym aliasem. Pamiętajmy też, że do premiery albumu New Horizons zostały dwa miesiące!

Posłuchaj ostatniego setu ALPHA 9 prosto z ASOT 1000 w Meksyku!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →