News
Mamy pierwszą zapowiedź wspólnego numeru Alesso i Martina Garrixa

Mamy pierwszą zapowiedź wspólnego numeru Alesso i Martina Garrixa

Długo wyczekiwana kooperacja na linii Martin Garrix - Alesso zbliża się wielkimi krokami. Piosenka ta nie została jeszcze zagrana na żywo, lecz wszystko wskazuje na to, że jej premiera odbędzie się niedługo. Pamiętajmy, że Ci dwaj producenci nie stworzyli wspólnie jeszcze żadnego numeru, więc oczekiwania w związku z tym są bardzo wysokie. Co wiemy na temat nadchodzącej produkcji dwóch gwiazd? Przekonajmy się!

Martin Garrix i Alesso po raz pierwszy razem

Każdy z was doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że Martin Garrix i Alesso działają na EDM-owej scenie nie od dziś. Już kilka lat temu widywaliśmy tych dwóch producentów na wspólnych zdjęciach oraz na filmikach, gdzie bawili się na tych samych imprezach. Ciekawi mnie jednak fakt, że musieliśmy czekać aż do 2022 roku, żeby po raz pierwszy usłyszeć ich kooperację. Jakiś czas temu Holender i Szwed mieli okazję zagrać seta b2b podczas After Party festiwalu Veld w Kanadzie.

Stało się to w klubie Rebel w mieście Toronto. Właśnie tam odbył się ich wspólny koncert trwający prawie dwie godziny. Podczas niego zagrane zostały największe hity obu artystów, jak i również tracki ID. Przez pewien czas spekulowano, iż nowy projekt o nazwie Space Ducks to sprawka Garrixa i Alesso. Okazało się, że były to plotki i Szwed nie ma z tym nic wspólnego. Teraz jednak mamy pewność i potwierdzenie od samego Martijna, że wspólny numer z Alessandro powstaje i jest w zaawansowanym stopniu ukończenia!

Przeczytaj również: Znamy datę premiery nowego albumu Tiesto

Co wiemy na temat ID od Martina Garrixa i Alesso? Jak sam Holender potwierdził, będzie to utwór z gatunku progressive house, który aktualnie skończony jest w około 80 procentach. W planach jest również zaimplementowanie wokali, jednak na ten moment nie wiadomo, kto miałby ich użyczyć na potrzeby projektu. Mam pewne obawy z tym związane, ponieważ kilka dni temu na social mediach Martijna pojawił się krótki filmik przedstawiający brzmienie tej piosenki. Pewnie wielu z was pomyśli, że łudząco przypomina to numery duetu Matisse & Sadko i nie jesteście w błędzie! Też miałem takie pierwsze skojarzenie, lecz co z tego wyjdzie? Przekonamy się już niebawem!

Tak będzie brzmieć nadchodzący track Martina Garrixa i Alesso!

Na ten moment pozostaje nam czekać na oficjalne wydanie tego długo wyczekiwanego projektu. Postanowiłem nieco umilić wam czas oczekiwania i tym samym zapraszam was do posłuchania całego występu Martina Garrixa i Alesso z klubu Rebel. Czy ta współpraca rozpoczęła się stanowczo za późno? Dajcie nam o tym znać na naszym facebookowym profilu – FTB.pl!

Posłuchaj wspólnego koncertu Garrixa i Alesso prosto z Kanady!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →