News
Above & Beyond i ich 2-godziny set z eventu Group Therapy 500

Above & Beyond i ich 2-godziny set z eventu Group Therapy 500

Od jubileuszowej imprezy związanej z 500. epizodem podcastu Group Therapy minęło już kilka tygodni. Grupa Above & Beyond zorganizowała z tej okazji dwa eventy na terenie Los Angeles, podczas których wystąpiły największe gwiazdy wytwórni Anjuna. Brytyjczycy podkręcili jednak atmosferę, ponieważ postanowili udostępnić swój cały set z tego przedsięwzięcia. Sprawdź szczegóły!

Above & Beyond świętowali historyczny moment

To brytyjskie trio trance’owe to bez wątpienia jeden z najważniejszych projektów w historii gatunku. Z kolei Group Therapy to podcast, za którym kryje się kawał historii i przede wszystkim wiele gwiazd. Takiej okazji nie dało się zmarnować, a milenijny epizod GT prawdopodobnie będziemy oglądać dopiero za dziesięć lat. Co jednak działo się w czasie fety związane z 500. odcinkiem tego projektu?

W dniach od 15 do 16 października odbywały się dwie imprezy związane z podcastem Group Therapy oraz, oczywiście, wytwórnią Anjunabeats. Jedna z nich miała miejsce w Christmas Tree Lane Expo Park w południowym Los Angeles. Właśnie tam wystąpili tacy artyści jak Jody Wisternoff oraz James Grant. Dzień wcześniej jednak na stadionie Banc of California odbyła się prawdziwa trance’owa feta!

Przeczytaj również: Trance Champions powraca do X-Demona! Kto wystąpi na 4. edycji wydarzenia?

Właśnie wtedy miejsce miał specjalny epizod Group Therapy w postaci jednodniowego festiwalu. W czasie eventu swoje sety zaprezentowali Mat Zo, Andrew Bayer czy ARTY, który zachwycił publiczność występem jako ALPHA 9. Creme de la creme całej imprezy był, oczywiście, dwugodzinny koncert grupy Above & Beyond. Trance’owi fani z Kalifornii zostali uraczeni zupełnie nowymi numerami z wytwórni Anjunabeats. Brytyjczycy zaprezentowali swoje niewydane projekty, a w nich zaimplementowany został specjalny track pt. 500 – specjalnie na jubileusz podcastu.

Above & Beyond podczas tego występu zaprezentowali dziesięć niewydanych numerów. Pokazali oni również nowości od swoich podopiecznych, czyli od Olivera Smitha, P.O.S. czy Jasona Rossa. Te 120 minut to prawdziwa gratka dla fanów muzyki trance, jak i wiernych słuchaczy Group Therapy. Więcej nie zdradzam, więc pozostaje mi jedynie zaprosić was do sprawdzenia tego naprawdę przełomowego setu. Miłego słuchania!

Posłuchaj występu Above & Beyond z Group Therapy 500!
Polecamy również

Imprezy blisko Ciebie w Tango App →